4 טיפים מוצלחים שירותים מקצועיים

האם אתם מספקים שירותים מקצועיים? אז יש 4 נקודות מסוים שיש זה אם כמו כדי לערוך אימון מוצלח. בתור עוזר וירטואלי, אני גם שואל את עצמי הרבה פעמים איך להשיג בבסטה שירותים בחוץ, ולכן, כדי להרחיב את העסק שלי. על זה, ואני. לא תמיד אפריקה ישראל. כמה טוב לשעבר מזכירת מנכ להיו רבים שימושי מיומנויות שנבנה במהלך הקריירה שלי במערכת יחסים של תלות. מזכירות טובות אנשים המוסיפות ערך.

אבל, מה זה אומר להוסיף ערך? אילו פעולות בטון להוסיף ערך ללקוחות שלך? ג'ואן המבורג, בעל מרכז להכשרת מזכירות בארה ב, המזוהה מסמן 4 מאפיינים החלים גם על המספקות שירותים. לאחר מכן, 4 תכונות שתבצע שותף, מישהו זה מוסיף ערך: את זה היעילות: ניתן לזהות בדיוק של דרך השירות שלך משפר את הפרודוקטיביות של הלקוח שלך? אם אתה מבין מה אתה צריך לעשות כדי להשיג את זה, לספק לך שירות יעיל, אתה חסוך זמן לבין הלקוח ככל הנראה יבחינו בו. יוצר כסף: מבחינים יש סיכוי של רווחיות כי הלקוח שלך לא הוא מתפוצץ? אם יש לך ראייה והבנה הכללי של העסק של הלקוח שלך יכול לזהות פעולות כי הפקת ההכנסה. סוג זה של היוזמה בהחלט יקדם את השירות שלך כמשהו המוסיפה ערך. לחסוך כסף: תכונה זו לא צריך עוד הסבר. אם השירות שלך אתה לחסוך כסף בבירור להוסיף ערך לבין הלקוח שלך הוא ישים לב. Proactivity: הדרך הטובה ביותר כדי להדגים את הערך של השירות שלך היא להציג את עצמך בתור אדם שאותו אתה לא צריך לבקש דברים. אתה עושה דברים כי הם הגיוניים, הם משתפים פעולה עם העסק של הלקוח שלך! אדם יוזם הוא אדם אשר מוסיף, זה מוסיף ערך.

בעוד חלק מהתכונות האלה הם בודדים (יש קשר האדם, שיש לו קשר ישיר עם הלקוח) חושבים שהם יכולים לקדם בתוך הצוות. היא חולקת מאפיינים אלו בין חברי הצוות שלך. זה יאפשר לך לספק שירות זה זה מוסיף ערך ללקוחות שלך, יהיה לך עסק מצליח. טיפ אחרון: מתעד את הפעולות הננקטות ואת המטרות נקבע כי יש ערך מוסף. יתר על כן, לכמת אותם. מידע זה יהיה יקר ערך כשזה מגיע לדבר ללקוח שלך על השירותים שלך, על פני פתרונות אחרים ניתן להציע, גם כאשר להחליט כי זה הזמן להגדיל את המחירים.

Tags:

Comments are closed.