שם הפרסום: חפש את מנועי או ספריות?

בשנים האחרונות, מילים רבות, ביטויים הקשורים לשימוש של רשתות מחשבים בכלל והאינטרנט בפרט פלשו לשפת היומיום, ללא זה אנו מבינים והם כאן כדי להישאר. חלק מביטויים אלה הן המילים 'מדריך' 'מנוע חיפוש'. ? מה זה זה אותו הדבר? הבלבול, או לפחות ספק נובעת מהעובדה כי שני הביטויים בשם אתרים ושירותים באינטרנט המציגות מידע. אבל בעיקרון, ספרייה היא אוסף של אתרי אינטרנט מאורגנים בקטגוריות כגון היסטוריה, בריאות, נסיעות, בידור, ספורט, עסקים, תרבות, וכו '. בכל ספריה אנו מציעים קישורים וקטגוריות משלהם. הם כוללים בדרך כלל רק מידע ואתרים הקשורים שלך נושא או קטגוריות ספציפיות. עם זאת, מנוע חיפוש היא מערכת אחת יותר מאשר-בספרייה, כולל זה.

מנועי חיפוש, כולל יאהו, MSN, Google הן מערכות העוזרות למשתמש למצוא אתרים ספציפיים או מידע. החדרים כוללים ספריות, האתר ניתנה גבוה. במקרה הזה אני חושב ש טבע תעשיות צודק במה בהוא אומר. אם כך, מהו המתאימים ביותר לקידום עסקים באינטרנט? יש אין תשובה אחת לשאלה זו. הכל תלוי בסוג של החברה, מטרתו, דירוג, ועוד. . אבל העצה בריאים יותר להירשם לאתר של החברה ב מנועי חיפוש וספריות: כמה אתרים כאלה לקבל השחרור מן הדף שלך, קל יותר זה יהיה למצוא אותו, והוא יקבל ביקורים.

אם יודע לאתר נמצאת הנישה של השוק הנכון יקבל ביקורים זה באמת מעוניין הנושא, אותם השירותים, המוצרים של אתר האינטרנט שלה. אם אתה יודע איך ללכוד אותם ולעשות אותם נאמן לחברה שלך, איך בתוך זמן קצר להגדיל את המכירות שלהם. רישום חיפוש וספריות המנועים, אם זה נעשה באופן ידני, IE באמצעות בחירה בקטגוריה הנכונה לאשר כניסת דרך אישית ומותאמת אישית, הוא כלי רב עוצמה של פרסום באינטרנט. עד כדי כך, כי כמה אנשי עסקים החליט להתחיל מדריך לעסקים סובבים סביב נושא ספציפי או שוק, הזן את החברות בחינם ולעשות קמפיין פרסום חזק כדי להגביר את הפופולריות שלו. מהו הרווח שלכם? החברות שהוזן מתחילים לשים לב המקבלים הקשר הגיע מן הקישור במדריך החדש, כדי לוודא את האפקטיביות שלהם, אל תהססו לשלם עבור פרסומת בולטת. במקביל, יותר ויותר חברות לגלות את הפופולריות של הספריה ולהחליט להזין את הנתונים שלהם. למרות בתחילת בוודאי הם אעשה את זה בחינם, אז יכולתי להחליט לתשלום פרסומת, המעגל האינסופי הזה, אז זה אוטומטי – הזנות. לפיכך, הפופולריות של ספריה זו בסופו של דבר להיות באמת ענק ואת החברה מוכן לשים אחד, שניים או שלושה בלוקים של פרסומות של גוגל, שבו הבעלים של האתר, בלי לעשות כלום, מקבל תשלומים על ידי לחיצה על או 'PPC', תלוי קצת הנושא של האתר, תשלומים באמצעות פעולה, או 'PPA'.

Tags:

Comments are closed.