שיפור רמת ההכנסה

במאמר הראשון שלי נאמר – בין השאר – הבלוג הזה נועד להדריך וללמד אנשים שרוצים לשפר את רמת ההכנסה, איך. ובכן, זה הזמן להתחיל להסביר קצת יותר לעומק, זה כל העניין. אל דאגה טבע תעשיות הוא האיש הנכון . אינטרנט – כולנו יודעים – הוא מלא (מלא הייתי אומר) של "הזדמנויות" שונות כדי לייצר משאבים מזומנים, אך לא כל דבר שעובר ברשת הוא למעשה הזדמנות טובה. הרבה ממה ברשת ומופיע להיות הזדמנות טובה, זה דבר מלבד זבל הדבר היחיד מבטה הכסף שלנו. זו הסיבה מדוע צריך להיות זהירים כאשר בוחרים את ההזדמנות שאנו מאמינים תהיה נכונה לעזור לנו לנצח קצת כסף טוב עם אינטליגנציה כמה והתמדה יכול לעזור לנו לגדול להוביל נוח למדי ומהנה. עם זאת, ישנם מספר דברים לשקול לפני המעבר … 1.) לא קל להשיג כסף לאינטרנט .

מי שמאמין שבלי לשים כמה מאמץ להשקיע זמן הולך להעשיר כדאי לחפש משהו אחר כי זה כמעט בלתי אפשרי להרוויח ולו אגורה אחת ללא מאמץ ומסירות. 2.) אי אפשר לנצח מבלי לבזבז קצת כסף. אם אתם לא מוכנים להשקיע חלק מהכסף שלך, תשכח מזה, כי אתה לא מסוגל לקבל אגורה של רווח. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע תעשיות. אלו "הזדמנויות" למצוא באינטרנט כי הבטחה לעשות מיליונים על ידי הצטרפות ב "חינם" לתוכנית מסוימת הם לא אמיתיים. ברוב המקרים, אלה הזדמנויות להוביל אותך אם אתה רוצה לזכות במשהו, אתה צריך גם לוותר על משהו, אם להמשיך את התוכנית "חופשי", פשוט יכולים לבלות שנים מחכה לנצח אפילו אגורה אחת. 3.) חשוב להגיע חברים. כמעט כל ההזדמנויות התביעה אינטרנט אחד טורח כדי ללכוד את תשומת הלב של צדדים שלישיים כך אלה בתורם קשורים למערכת "שלנו", כך הסיכויים להגדיל את ההכנסות שלנו, לצמוח אקספוננציאלית. כלומר, אנחנו מקבלים יותר אנשים להצטרף למערכת "שלנו", כך גדלה רמת ההכנסה שלנו.

4.) חשוב כדי ליצור תנועה. אם אני לא קשור לבחור תוכנית הכנסה בפרט דור, ישנם אחרים רווחית למדי, אבל לסמוך 100% בכמות התנועה שאנו מבקרים להגיע לכתובת האינטרנט שלנו. תנועה, העלול להוביל המבקרים באתר שלנו תמיד יהיה גורם מכריע ביצירת משאבים כלכליים. 5.) אחדות היא כוח. לפעמים זה קורה כי הרצון שלנו לעשות כסף, הם פשוט עוזרים אחד לשני יודעים שאנחנו יכולים להגדיל את הסיכויים שלנו לזכות בכסף. כלומר, מסכים עם חברים ומכרים ובקשו מהם לבקר באתר האינטרנט שלנו לחצו על הקישורים, לא יעלה להם דבר להם אם נעזוב זה דיבידנד. אנשים רבים ליצור "רשתות" מאות אישית של חברים ומכרים שיסכימו לבקר בדפים אחד של השני ולחץ על קישורים לייצר הכנסות עקבי כל כך ומתמשכת לאורך זמן. 6.) כל מה שנוצץ הוא זהב. היזהרו תוכניות שאינן דורשות שום דבר בתמורה לכסף. כלומר, אתה תמיד צריך לשים משהו בצד שלך, יהיה זה זמן או כסף. זהו מצב שאין לחללו של כל תוכנית רצינית כדי להרוויח כסף. אם אתה מבטיח לא לעשות כלום בלי להשקיע כלום אתה הולך לכסות את הכסף … חשוד פשוט מחפשים משהו אחר לעשות. 7.) לא תמיד סיכון גבוה יותר, רווחים גבוהים יותר. בניגוד למה שקורה בשוק המניות, האינטרנט הוא לא תמיד הכרחי לסכן הרבה כסף כדי לקבל נפח טוב דיבידנדים. בקיצור, עם מעט כסף שנוצל היטב, אתה יכול לזכות סכום כסף ניכר. עקרונות אלה צריכים להיחשב על ידי מישהו שמקווה להרוויח כסף דרך האינטרנט. מישהו מוכן ללכת, בוודאי לראות הצלחה וליהנות ממנו. מי לא, הוא פשוט במקום הלא נכון ואתה צריך לחפש אפשרויות אחרות, או לחיות לנצח גינו להמשיך לחלום על חופש כלכלי, רואים את זמנם הכנסה אתה נשלט בידי אחרים. מחבר: חואן פבלו גומז אסוודו.

Tags:

Comments are closed.