שזיפים מיובשים ועצירות

עצירות היא לא משחק. אם אי פעם סבל מעצירויות, כמו רוב האנשים, אתה יודע כמה לא נוח זה יכול להיות. עצירות יכולה להפוך יותר מדי קשה כאשר. יש להם פעולת מעיים, טחורים, עלולים לגרום. אתה יכול להרגיש כאב או התכווצויות בבטן כאשר ישנם כל הזמן שנצבר פסולת, הופך כל הזמן מרגיש "מלא" מבפנים.

עצירות עלולה גם לגרום חוסר התרוקנות או להפוך המעיים מאהמדאבאד. אם אתה מנסה להתרחק חומר משלשל, כמו כן, עקב תופעות לוואי שליליות שלה, זה אפשרי לנסות שזיפים מיובשים כדי שיעזור לך לשמור את הכל עובר. אמנם זה יכול לפגוע המעי הגס אם אתם אוכלים כמות מוגזמת מדי יום, היא בריאה יותר מאשר האפשרות חומר משלשל. תראה ממריץ משלשל כאל ששמה מרמז, חומרים משלשלים ממריצים לעבוד על ידי גירוי המעי הגס. זה חומר משלשל גירוי לקדם המעיים לעבור פסולת ממערכת העיכול.

זה אולי נראה טוב מאוד, כי שאריות מסולקות. מצד שני, מערכת העיכול שלך עשוי להיות תלוי על התכונות הכימיות של חומר משלשל. בקרוב תגלו כי הגוף אינו מסוגל לגרש פסולת ללא העזרה של חומר משלשל, זה יכול להוביל עצירות. לכן, חומרים משלשלים יכול לגרום לעצירות! שזיפים מיובשים מציעים גם השפעה קלה של גירוי המעי הגס. משמעות הדבר היא כי הם גם מעודדים את המעיים, אך הם לא חזקים כמו משלשל מסחרי. אכילת כמויות מופרז יכול ליצור התמכרות שווה כמו משלשל ממריץ על בסיס קבוע, אך נצרך ב כמויות גדולות מדי פעם הוא בטוח לחלוטין. זה בריא לאכול כמות קטנה על בסיס קבוע כדי לשמור על המעי הגס שלך לתפקוד יעיל יותר. כבונוס נוסף, הם מלאים ויטמינים, אשר הופך אותו לאידיאלי עבור הבריאות הכללית של מערכת העיכול שלך. יתרונות נוספים של שזיף חוץ העיכול לעזור לעיכול, שזיפים גבוהים גם סיבים. זה לעזור להוסיף מים, בנוסף הנושא פסולת אשר מסייע לך לעבור דרך הגוף בקלות ונפח. סיבים מסיסים מספק גם מזון לחיידקים מועיל חי במעי הגס. כאשר חיידקים תסיסה סיבים, נוצרת חומצה בוטירית. זה משמש "דלק" עבור התאים במעי הגס ומסייעת לשמור את המחליף שלך. עצירות עם מתכונים מיוחדים אם אתם סובלים מעצירות, יש כמה מתכונים שיכולים להיחשב לנסות להתנגד. כמובן, סולואים אפשר לאכול רגיל, אבל אם הנוכחי, הצימוקים קצת יבש מדי לטעמכם, תוכלו לטבול במים חמים במשך תקופה מסוימת, הם בדקו את זה. אם אתה לא רוצה אותם לאכול פשוט, אתה יכול לנסות פקק פרי טעים במקום. . וזה קל לעשות. ראשית, אתם צריכים את המרכיבים הבאים: 1 פאונד שזיפים מבושלים ללא עצמות £ 1 של צימוקים ארבע חבילות 3 אונקיות של עלי תה טבעי 1 כוס סוכר חום 1 כוס מיץ לימון חקירה המתכון מן התסיסה של התה למשך 5 דקות 3½ כוסות מים רותחים. לאחר מכן, forza המים להסיר את העלים, להפריש 2 כוסות תה בסיר גדול. לאחר מכן להוסיף צימוקים ושזיפים מבושל שלך תה ו hiervelos במשך חמש דקות. להסיר את התערובת מהאש ומוסיפים סוכר ומיץ לימון.שמים הכל בבלנדר ומערבבים עד עיסה חלקה. בסדר, עכשיו כשסיימנו הפצתו, מניחים אותה בכוס, או מיכל פלסטיק ולמקם אותו במקפיא. לא יקפאו, אבל לשים במקפיא נעזור לך להישאר זמן רב. בדרך זו, באפשרותך להשתמש זה בכל פעם זה הכרחי או אם אתה יכול להפיץ את זה על קרקרים או טוסט בבוקר או בכל פעם שאתה רוצה חטיף כדי לסייע במניעת עצירות. שזיפים מבושלים מציעים יתרונות רבים. כך להוסיף לתזונה רגילה, אתה צריך לגלות את המעיים שלך הופך להיות יותר קבוע. מאז, שלה ניצנים של עצירות להתרחש בתדירות פחות. או לא יתקיים! תזונה חזיר בשיטה אחרת כדי למנוע עצירות ןמזה atra של תוספי תזונה טבעיים. באבקה-Oxy יכול לעזור להרחיק את estrenimineto בצורה יעילה ובטוחה לחלוטין. אוקסי-אבקת שחרור bomblets של חמצן בתוך המעי הגס זה לשטוף, detoxify את החוק פסולת של המעי הגס. כמה כמוסות לפני השינה הוא כל מה שנדרש. בקר באתר האינטרנט לקבלת מידע נוסף:.

Tags:

Comments are closed.