קמח חיטה שהוסב פסטה

בשבוע האחרון כתבנו על המומר קמח לחם, כלומר את התהליך של המרת קמח לחם, חיוני במזון דיאטה. השבוע אנו ממשיכים את סדרת מאמרים הקשורים לקמח, הפעם המוקד יהיה על התהליך של טרנספורמציה לתוך הדבק, מזון היוצר את הדיאטה של מיליוני אנשים בעולם. האמונה היא כי הנוסע מהמאה ה-13 מרקו פולו גילה פסטה בסין לקח אותה לאיטליה. מה תפס את תשומת הלב שלהם היה הסינים אכלו משהו דומה מקרוני של ארצו. הפסטה כבר היה נפוץ ב איטליה, כאשר Apicius רומי כתב את ספרו המפורסם אומנות הבישול במאה הראשונה לספירה ג., אבל נראה אטריות כבר היה קיים בסין, אך נעשו עם קמח אורז.

עמי הים התיכון וערבים כבר ידע את הדבק לפני הנוסע הוונציאני. מה שתועד בהרחבה, כי מאז 1300 באמצעות משחת שיניים את משתרע על פני כל איטליה והוא היה בתחילת המאה ה-18, כאשר נולדו ב נאפולי הראשונה וציוד המנוונת בייצור. הפסטה אינו המצאה נפוליטנו; אבל בעיר זו שבו הגיע דרגת עידון ואיכות מסבא. גדר של נאפולי ב- Gragnano, מצא את דרכו של יבש ולשמור אותו בזכות מזג האוויר חמים ולחים עם רוחות מותרים תנאי הייצור נהדר. בתחילה הפסטה נערך ברחובות יבש, ובכך נותן נקודת המוצא לייצור תעשייתי של אוכל איטלקי. הקמח הטוב ביותר לעשות הדבק הוא קמח חיטה קשה או סולת, אבל זה קשה לעבוד.

כמו כן ניתן להשתמש כוח קמח או אינטגרלי, כלומר טריפל קמח אפס שבו היא נהגה להכין לחם מחיטה מלאה. פסטה תוצרת בית למצוינות הוא הביצה פסטה, מתכון שאת הבסיס מוכן עם 300 גרם כוח קמח, 3 ביצים, 1 כף שמן זית, כפית מלח. ניתן להכין פסטה טריים בבית. ניתן להרחיב את הבצק עם מכבש, אך הרבה עבודה עם המחשב נשמר כדי להפיץ את הבלילה. מכונת מדלל את הדבק בהדרגה העברתן באמצעות מכבש נשלט על-ידי ארכובה. צריך להיות נתמך רצועות ארוכות של פסטה כמו שהם באים מכונה, כך שהם לא kinked או מקל. לאחר מכן הוא נחתך לחתיכות יותר לניהול, לחתוך לבסוף עם אביזרים להכנת פסטה, במתכון שנבחרו כדי להכין. בין המקצועות תמיד טבחים הוא התפצלות של הקריטריונים מבחינת איכות וטעם של פסטות טריות נגד הפסטה היבשה. הניסיון האישי שלי הוא ששום דבר יותר טעימה וייחודית, פסטה טרייה תוצרת בית קיים. זהו מחזה לראות התהליך של טרנספורמציה של הקמח, עד פסטה שצף במים חמים כאשר הוא מבושל. כעת, הציפה מציג מגוון רחב של צורות וגדלים. לכל סוג יש מרקם מיוחד וזמן הבישול משלך. כמה כיתות ידועים בשמות איטלקיים המשקפים את צורתו. אז אומר ditalini; פסטה פנה, orechiette, לינגוויני. צורה של פסטה יכולים להיות שמות מרובים באזורים שונים של איטליה, באותו אופן שם להתייחס כמה סוגים שונים של פסטה. פסטה בדרך כלל מסווגות לשתי קבוצות: פסטה fresca (מיוצר בבית לצרוך זמן), פסטה יבשה (להיות מיוצר בבית, אך מכלליות מיוצר באופן תעשייתי, ניתן לאחסן למאכל מאוחר יותר). סיווג זה מגיע על פי חלוקה בתוך כל קבוצה: קצרים פסטה (מקרוני, חלזונות, rotini, מקרוני, פרפר rigatoni, ניוקי, גלגלים, dices, luffed, orejitas); פסטה ארוכה (ספגטי, לינגוויני, fetuccine, איטריות, ideos, fusilli, pappardelle, tagliatelle): פסטה ממולאים (לזניה, cannelloni, רביולי, טורטליני, agnolotti, mezzaluna, cappelletti, pansotti); פסטות בטעמים (הם אלה אשר החליף חלק הביצים עם מחית של כל ירקות כמו סלק או תרד, אשר מלבד מתן בצבע, גם נותן טעם). הכנת פסטה הוא אמנות, נוסף על הטעם על החיך. זהו מתכון השבוע, בגלל פשטותו של הכנה ולפי טעמו עשיר. עד מהרה חברים. שלח לנו דוא ל או צרו קשר ב באתר האינטרנט שלנו:

Tags:

Comments are closed.