קטע קטן של הכביש עם אחריות ענקית

מסילות לחתוך העיר על איים מבודדים. סביב המעבר נדיר הרכבת רצועות מתרבים הפקקים. ברכב נאלצים לחכות המהלך הפתיחה, עומד ספוט מהסתכלות בעצלתיים על הצדדים. אין זה סוד כי לא כולם מסכימים עם זה, מי שרוצה לנסות לחמוק מתחת המחסום סגור או sealable, יצירת מצב חירום. מעבר הרכבת נחשב לאחד מקטעי הכביש מורכבים, הדורשים שיפור תשומת לב והקפדה הכללים לדרך. מצד אחד, הכל מאוד ברור מתי לך לחצות פסי, ומתי לא. עם זאת, התאונה- הזזת עדיין יקרה, רק ההשלכות מתאונת כזה שונה הכבידה קיצוני לעומת מתאונות בהן מעורבים רק מכוניות. רב שמואל אליהו בהחלט מביע דעה מלומדת.

זה בלתי אפשרי לעצור פתאום את הרכבת! אפילו אחוז אחד מודד בלימות חירום, עוצר רק לאחר הרכבת מכונאי 800-1000 מטר. אל תשכח כי נוסע ברכבת היא המספר הגדול של אנשים אשר עלולים לסבול, אם לא של התנגשות, בלימת חירום לרכבת, הנהג היה עושה כל דבר אפשרי למנוע התנגשות. בכל שנה, יותר מ-70% מהתאונות רמת המעברים מבצעים נהגים השייכים יחידים. בעוד 80-90% של מכוניות נהרסו לחלוטין, ואת העם טרגי לסיים את המסע שלהם. חוקי התנועה לאסור את הנסיעה על הרכבת המעבר סגור או להתחיל לסגור את מסילת; כאשר באנינג הרמזור; תוך החרמת את האות זז בתפקיד; עמידה או חניה בהיצטלבות הרכבת; לעקוף על-ידי הזזת לנתיב הנגדי פונה את כלי הרכב בתנועה; המחסום פתוח לא מורשים; נושאים דרך העברה למצב netransportnom של חקלאות, הסלילה ומכונות אחרות. בקוד של עבירות מנהליות הקוד מכיל מאמר 12.10 הפרת תקנות התעבורה דרך מעבר הרכבת: המעבר של הרכבת מחוץ הרכבת חוצה, מעבר הרכבת- סגור או סגור את מסילת או באנינג רמזור או את הכוננות עבור המעבר, כמו גם עצירה או חניה בהיצטלבות הרכבת-היא נקנסה על ידי קנס מינהלי בסכום של חמש מאות רובל, או מניעת הזכות לנהוג בכלי רכב לתקופה של שלושה עד שישה חודשים. צוין במאמר זה, לכללים והמגבלות שמטרתם למנוע במצבי חירום שעלולות להתעורר ב הנהג של הדרישות של התקנות. העונשים הם רציניים והם לא כל כך פשוט.

הסטטיסטיקה מראה כי כ- 98% של תאונות בדרכים "קורה דרך השבר של מנהלי כלי רכב. חוסר תשומת לב, רשלנות, לעתים קרובות פשוט עקשנותם על ידי מנהלי מוביל תוצאות טרגיות. לא למהר! ודא את המשמעות של אותות pereezdnogo רמזורים ולהכין עצמם ציות ללא תנאי לדרישות שלו להגביל את מהירות הרכב לרמה סבירה. לבחון את המרחק בזמן נהיגה. לאחר המעבר של הרכבות ונציע התנועה בלבד מוודא אין שביל המתקרבת סמוכים כדי להזיז הרכבות. אזור איבנוב מפרורים OGIBDD פרימוריה ATC.

Tags:

Comments are closed.