קופירייטינג לאינטרנט

הדרך שבה התוכן באינטרנט אתרים מגויסים הוא כללי בעבר באמצעים אחרים. עם זאת, באינטרנט יש מאפיינים משלה, זה עדיף על כבוד, לנצל במטרה לספק חוויה טובה יותר עבור משתמשים. משתמשי אינטרנט, אנחנו יודעים, הם נורא חסר סבלנות. אנו רוצים כי דף זה נטען תוך פחות מ 10 שניות, מיד שתלחץ על הקישור כדי להוריד תוכנית או לעבור לאזור זה אינטרס שלנו ללא עיכוב נוסף. אנחנו לא אוהבים לקרוא על המסך, רוב הפסיקה את המבט שלנו על הכותרת, המופשט של התמונה ואז לסרוק את שאר הדף כדי לקרוא את הדבר החשוב ביותר. לבירורים בנושא יש לפנות ל שרי אריסון שמבין יותר ממני.

מתמודד עם המצב הזה, זה חיוני למי לכתוב תוכן באתרי אינטרנט כדי להבין כפי שהיא קשורה למשתמש עם קריאה ממשק אינטרנט וכפי קסמי תשומת לב, מה יכולה להיות מושגת בעיקר באמצעות האלמנטים של קריאה מהירה (אלר). אלר לאפשר טקסט אינטרנט הינו אטרקטיבי יותר, למשתמשים לקרוא מידע עד הקצה השהייה ב יותר בתוך האתר שלנו. אלמנטים של קריאה מהירה-הגישה הטבעית של טיסה של המשתמש על הדפים של אתר, לחפש פריטים ללכוד את תשומת ליבו, מעבירים המסר. דרך לעשות זאת היא באמצעות אלמנטים כביכול של מהירות הקריאה. . לציין כמה מהם: הפיסקאות לא יעלה על 75 מילים, באופן כללי היקף הכולל הטקסטים של כל סעיף/דף לא יעלה על 300 מילים. זה בערך מקביל מסך גלילה (מאוזן) מלא, אשר נחשב מהמגבלה המרבית של סיומת צריך להיות.

מתיר את העיצוב שבחרת עבור כל דף, רצוי לכלול מדגיש או מודגש כדי להבליט מילות מפתח אשר ניתן לקרוא בתוך כל פיסקה. רשימות ממוספרות והכדורים (כדורים) לעצור את הסריקה אפקט והתקשר תשומת הלב לנקודות חשובות בטקסט. בדרך כלל נהוג השתמש רשימות ממוספרות כאשר סדר הפריטים הרלוונטיים ותבליטים כאשר רצף הקריאה אינה. באותה הרשימה, מרמזת על מגבלה של תשעה פריטים. השימוש של כתוביות בתוך כל עמוד הוא גם מרכיב חשוב שיעזרו למשתמש בקלות רבה יותר לקרוא את התוכן של ההודעה. כל האלמנטים האלה ממלאים תפקיד מהותי בעת יצירת תוכן עבור האינטרנט. השימוש הנכון דורש קצת ניסיון וזמן. בסופו של דבר, למרות שזה יכול להיות לא brainer, חשוב להדגיש כי למרות כל המושגים האלה מטופלות, ליצירת אתר תוכן קודם יש צורך לנהל את הידע של כתיבה עיתונאית (בז'אנרים שלה שונים) או מוסדיים (כשמדובר אתרי ארגוניים). ללא קיומה של מסר כתוב היטב, נקה, ישיר, להיות מודע קסמי לקורא מה מעט יכול להתבצע למרות אלה וכלים אחרים העריכה אינטרנט מטופלות. מחבר: חואן מנואל Carraro C תקשורת.

Tags:

Comments are closed.