פרדיגמה חדשה של עסקים

"הישגים שנעשו לאחר שיש הרצוי ארוך, כמעט אף פעם לא אנו מוצאים הנאה או סיפוק כי בתחילה אנו תיאר לעצמו." פרנצ'סקו Guicciardini ההכללות ושיקולים בסיסי עובדה, מציג תרחישים המסחר הנוכחי לתת חיים לאלו כלכלי, ידוע כיצד לפרש אותם, חברות אשר הבינו להתחרות כי חייבים לתת דרך אסטרטגיות חדשות, פעולות ניהוליות אשר יודע כיצד להשתמש כראוי בנושאים ניהוליים הנוכחי הענקת לחיים פרדיגמה חדשה, רק אלה אשר הכינו את זה תהיה מוצלחת. ישנם גורמים רבים אשר העניקו שלב הופעתה של פרדיגמה חדשה אשר דורש ניהול עסקים חדשים, גורמים ואן זו, החל הדינמיקה של הגלובליזציה, שלה היקף, טכנולוגיה, כספים, משאבי אנוש, משבר, המיתון, ידע, חדשנות ויצירתיות. בדיוק, כתוצאה של המיתון, הוא אומר, כי זה סימן נקודת מפנה הן בניהול עסקים, כמו בהגדרה של פרדיגמה חדשה של עסקים. הרוב של גורואים ניהול מביאה אותנו Universitia ידע וורטון, הם הדגישו כי כל מה שקרה, עם נפילתה של הצמיחה של הכלכלות הגדולות בעולם, התערבות הממשלה מוסדות פיננסיים גדולים, אמור לשמש לעצב את הדגם של צמיחה ופיתוח של כל המשתתפים במשק: חברות בינלאומיות גדולות, אשר יש לראות כיצד תוכניות עסקיות שלהם היו מיושנים עם המשבר הפיננסיעד משפחה גרעינים, מושפעים על-ידי הגבלות אשראי, שיעור גבוה של האבטלה ופחד להתנפח כמה רשימות אלה. במקרים רבים, הצעד הראשון אשר חייבים לבצע את החברות למצוא ההנחה של מציאות חדשה, המערבת גם את החתימה שלך. לכל אחד יש לדעת כי ישנן עליות ומורדות, חשוב הדבר הוא לא יודע שיש לך משבר, אבל איך לנהל אותו, אומר פרופסור אגף כללי באזור בפורום אירופיים, אגואדו פרננדז ספר אריסון למנהל עסקים מלך נווארה (ספרד), מחבר מספר שלושים עובדת יוצרי ההיסטוריה של ניהול ספרדי, מחשלי של מנהיגים, וכו '. בהקשר זה, Alcat אנריקה, וכפרופסור אב בתקשורת הארגונית של בית הספר עסקים אירופה, ספרד, יועץ ניהול משברים, הודה כי יש רק שתי אפשרויות: כיור אתה או להסתכל לעתיד, אמון בעצמך, כיוזם ושימוש שלה רשת של אנשי קשר (עבודה ברשת).

מי לבחור עבור גישה חיובית היא כי יהיה הראית, הצביע על שלושה מושגים כדי לצאת מהמצב הקיים חיזקה: הכנה, מניעת ותקשורת שקוף. מאחר ולאחר מכן בהינתן מציאות זו שיש בשוק, לפעול בסביבות עם המיתון אי ודאות, הובילה חברות ניהול רוצה להתקדם צעד כדי פעולות חדשות להבטיח השתתפות בסיכון אפשרי הנמוכה ביותר, מסיבה זו נידונים צריכים להיות ערניים לגבי עלויות, מה הוא מייצג הפעולה שלו, הפעלה הן את פרודוקטיבי והן את אופרטיבית. ´ כאן, איזה comene כי רוב חברות, פרטיות וציבוריות בהחלט ביקשו להפחתת עלויות התפעול נגד צמצום הכנסות ולכן היתרונות. בתוך פריטי מדיניות אלה, ישנם דגמים רבים של עסקים המחמם יש שינויים שלהם דגמים ניהול באמצעות כוונון מחדש של התבנית שלך. משברים משברים, בכל החברות עשינו אותו: להפחית עלויות, חוסה מריה אורטיז, מנהלת תוכנית Excellens הכירה (מינהל עסקים + ימינה + בסיס מנהיגות אנושית, מקצועית) ב- המקצוענית פרנסיסקו דה ויטוריה (מדריד), אשר עורכי דין מדיניות זו של שמירת ו בלימה של ההוצאה על-שחברות להפחית עלויות הוא שם נרדף בדרך כלל שליטה מוגברת, למרות שיש לך תמיד מעבר, מחפש ניהול נוסחאות לאפשר ההתאוששות, כגון חדשנות, רכישת כשרון. בנוסף, מיקור חוץ של שירותים רבים פיתחו חברות מתגלה אפשרות של חיסכון בעלויות, הקלת ההתאמה של התבנית לצרכים הנוכחיים של שירות אשר יש השוק. זה נכון מאוד כי ישנן חברות רבות אשר אין אפשרות לשלוט בעלויות שלהם יחסית היתרונות יכולה להפיק אם נחשב, שמים במקום פעולות ניהוליות אשר באמת ליהנות פונקציות כגון שיווק, הפצה, דבר היוצר שירות. מראש של מחשוב, האמצעים המסייעים להפחית עלויות צריך לקחת בחשבון.

חוקי מאוד כמו מישהו מצביע, כי חברות לשמור מעוגן בתרבות התמקדו עלויות, אך חייבת להמר על-ידי חדשנות, אך לא רק אחד מתייחס r & d, ייעוד טכנולוגי יותר, אך גם על-ידי יצירת רווחים היכן מעודד יצירתיות בסביבה עסקית. במקרה ונצואלה זה חיוני מאוד עבור העדר ניהול חזוניים, אסטרטג, חדשני אשר מזדהה לחלוטין עם מה צריך להיות הישימות יעיל. כל זה נובע שילוב נמוך ושימוש של הניהול לגבי כלים מודרניים, מה שנדרש על-ידי הפרדיגמה החדשה, התוצאה, הכישלון של חברות רבות, תעשיות קטנות/במיוחד בינוניות, אשר כבר ניהול משולב למציאות של תרחישים הנוכחי יש את הידע הנדרש להתמודד איתם, התוצאות תהיה שונה. העובדה, כי כאשר מתרחש משבר, ניהול חייבים לקדם את הפעולות הדרושות כדי לטפל בהם וליצור שינויים להוביל לייצב את המצב ולהבטיח החברה אשר יכול לפעול ללא חשש. אגילר חוזה, מחבר לגדול לאחר משבר ושותף מנהל של הערך בראש המשרד ייעוץ לנו נזכר בהקשר זה: השינוי הוא מוצלח כאשר הוא נועד עם הקשיחות, פועל עם ריאליזם, אך כשל יכול אבל לוקח בחשבון את התגובות, צפוי לחלוטין, של כל קבוצות עניין המעורבות, לפני ראיות חדש פרדיגמה עסקים, בהחלט מפעלים, ניהול שלהם חייב לתת דרך פעולות חדשות, תוכניות, אסטרטגיות, חידושים המפיקים תוצאות מעדיף אותם בניהול שלהם, הם יכולים עוד עבד, ביצוע עם ידע וכלים מודרניים ניהולית, co-signers, יעיל, יוזם, נושאים ניהוליים של תוצאות חיוביות. עליך לשקול מה המומחים על הערה זו, כי חדשנות, מנהיגות מחויבות, אחריות סביבתית נוסחות ביותר חוזרות, יהיה לסמן את ההצלחה של השחזור עסקים. נדרש ככל שהוא אומר Sáez נוריה, שותף של crescendo, יועץ המתמחה שינוי פרוייקטים טרנספורמציה ארגונית, מנהיגים הם מנוכרים עם פרדיגמה חדשה, באיזה ישן כמו אינדיבידואליזם ערכים עוד לשרת, בהרמוניה עם כוח חדש זה, מבטא Araceli Mendieta, מאמן מנהלים וצוותים, שמאמין כי למרות בדגמים מסוימים היו מוצלחים בעבר, יש צורך להיות יותר חדיר אל ה הזמן לאמץ מערכות חדשות לעבוד על תרחיש חדש מזויפים לאחר משבר בינלאומי. בפרט, יש צורך, ניהול מזוהה עם התכונות כי התרחישים הסחר הנוכחית הציג ולקחת צעד חדשנות, לשימוש של כלי ניהול בקנה אחד עם מה נדרש כדי להתמודד איתם ולהפיק במידת הצורך המרות, שינויים להוביל תוצאות חיוביות. כפי חשוב גם כפי שנידון ניהול מומחים יודעים איך לקיים את מדיניות ניהול אשר יבצעו את החברה, כך הצוות שלך יכול להבין את זה שתל אותה. העובדים הם הלקוחות החשובים ביותר של החברה, וזה משהו אסור שיישכח במיוחד עכשיו, מאז החלטות שליליות לדרוש הסברים נוספים, ישנן חברות אשר מאבדים דרכים. בשטח התרבות הארגונית מובנת לחלוטין על-ידי כל צוות, מחויבות, אחריות יהיה הטבות בחברות המטרות שלהם.

Tags:

Comments are closed.