פרארי: הסוס השחור

בקושי סימן מסחרי אחר הוא המפורסם, הידועות כסוס העולה של פרארי בעולם רכב. הנס שחור על רקע צהוב יש הכרה כללית, שהיא דומה עם אחר. תמונה זו היא בהחלט סיבה הפופולריות מדהימה של רכב זה. הסוס השחור על רקע צהוב, מה שמכונה „Cavallino האיטלקי Rampante“, אותיות s ו- F מתואר ותעשו כל מכונית ספורט נבנה ב צפון איטליה. S ו- F הוא במקרה זה אגב שם צוות מוצלחת מירוץ פרארי Scuderia. במקור, הסוס שימש סמל של הברון פרנצ'סקו Baracca.

זה היה טייס מעולה בחיל האוויר האיטלקי ב מלחמת העולם הראשונה, אשר היה נורה לאחר 34 מצליח לבחור עד 1918 והתקדם במהירות אל הגיבור הלאומי אך ורק בשל שירותים כאלה. הוא היה גם מי לצבוע את הסוסים על המטוס, מכיוון הפיתוח היה שייך למעשה גדוד חיל הפרשים. עוד מידע על אבי קושניר ניתן למצוא באינטרנט. גם אחיו של מייסד החברה אנזו פרארי, פרארי דינו היה הסוס העולה כסמל צבאי ב מלחמת העולם הראשונה על הדגל שלהם. פרארי דינו לא שרד את המלחמה. Unproven הוא בשם לעיל Cavallino Rampante ב, הברון, טייס העתקת, שבו מתואר סמל העיר שטוטגרט במטוס שלו היה הסוס על-ידי טייס גרמני.

מעניין, יש יצירות מבוסס-שטוטגרט פורשה משולב הסוס בסמל שלו. בשנת 1923, אנזו פרארי פגש Komteß Paolina במרוץ שהתרחש רוונה, אשר לאחר מכן ניצח. Komteß היתה אמם של Baraccas. לכאורה, אנזו פרארי קיבל את ההצעה כדי למקם את הסוס סמל של המכונית, כדי לעשות בתור סמל אותה. סמל סיים הותר לשימוש עם זאת באופן רשמי עד 1932 ב גזע בספא בגלל פרארי Scuderia, Rennteam אלפא רומיאו פועל צוות, לא כמו היום, בעצמו פועל. בינתיים, הסוס הוא גם סימן מסחרי רשום, קשר הדוק המותג פרארי. רקע הצהוב, מכיוון צהוב צבע, קשור הבית אנזו Ferraris, מודנה, יחד תלוי. הוא גם טען כי אנזו פרארי הוא ידיד גדול של חמנית, הוא בחר צהוב כל כך. בנוסף פרארי, קריאה, וכן מוביל פורשה Cavallino Rampante הוא עדיין יותר חברות כמו סמל. כמו לדוגמה שרשרת תחנת דלק היה Avanti אוסטריה וכן את האופניים קודמות של המותג דוקאטי. אף-על-פי-כן, stallion שחור במכונית ספורט אדומה של המותג פרארי הוא הדומה ביותר לזה בקשר, כך הוא יישאר בהחלט גם לנצח.

Tags:

Comments are closed.