פירות טריים

כאשר אומרים לנו את המילים תרכובת פירות טריים שכל מיני תמונות אתה יכול לבוא אלינו בראש. ישנם אנשים אשר רק חושב מהו פשוטו כמשמעו פירות טריים, כלומר פרי יש לנקוט רק מן העץ או לשתול אשר נבטים ולפרט זה רק עבור הצריכה של העם. אך ישנן תמונות רבות אחרות הקשורות המילים המרכיבות את פירות טריים. תמונה שיש רבים, אשר אני באופן אישי מגיע לראש של אישה, עדיין צעיר, בלי לדבר של החיים, פשוט זה זוהר ויש לו כל את החושניות של אישה רק רשימה זו האהבה בשידור חי. יש קווי דמיון רבים, אשר עלה בדעתי בין דימוי מילולי פירות טריים שזה אישה כמו פירות טריים, אנחנו הולכים. לראות דברים באתי לראש.

אחת התכונות של הפירות הטריים היא שזה די פרובוקטיבית. כאשר אנו רואים סיים העץ או צמח שהופך אותן מופיעות, גם כראוי שטף, לראות משהו שגורם לנו גם פירות טריים, אנחנו רוצים לאכול אותו כדי להנות אט-אט, שלב אחר שלב מרגיש כל אחד הטעמים המביאה את הטעם שלך על החיך. היא מופיעה עם נשים מוכנות לאהבה, בקושי כמה עם האמת בימים אלה שבו אפילו מ- 13 שנים הבנות כבר לא בתולות, אך כאשר אישה גם כן, מלא מוכן, כמו פירות טריים, תמך את הרמז הזה של תמימות ושובבות של אנשים שחיו לא אהבה הרבה זמןהאמת היא שהם מאוד פרובוקטיבי. כמו גם פירות טריים, לשקול כמה רחובות או כמה טרי פרועה כי הם עדיין רטוב, טרי. ישנם דברים אחרים על פירות טריים אשר עושים את זה דומה אישה צעירה, בדיוק כפי שאנחנו מנסים לתאר.

אחר מהם הוא כי כאשר אנו אוכלים פירות טריים זה מביא אותנו תחושה של רווחה, תחושה זה מטפח לנו משהו מבפנים, ולא באותו הגוף נראה לטפח את הרוח שלנו עם מהות מזון מלא חיים, נדיב איתנו. אותו הדבר מתרחש כאשר אנחנו עושים אהבה עם אישה שפוגש בתנאים אלה. . בסדר? נשים אז הם לא רבים בימים אלה, אבל בכל מקרה יש. אם למישהו יש את הזכות (זכות בדרך כלל ניתן או צריך להיות פעם אחת בחיים) אתה להבין איך אישה מלאת חיים ודוחות תחושה עמוקה של רווחה שנותנים רק מסוג זה נשים. האמת היא כאשר אחד עושה אהבה עם אישה עם תכונות אחרות מלבד פירות טריים ניתן להרגיש הנאה, יכול להרגיש טוב מאוד, אך גם להרגיש גם ללבוש אשר בצורה מוזרה שלא מרגיש עם הנשים נדיב. ההשוואות כי אני מביא כאן על פירות טריים, נשים לא יכול להיות מאוד מקורב לאנשים שיש להם חוויות אחרות, שונות על חי רגע עם אישה חווה. אבל עבור אלה מי צריך לקחת את הזמן כדי לטעום צעד אחר צעד פירות טריים, וגר גם יפה רגעים עם נשים נדיב לדבר אולי מבין אותי היטב.

Tags:

Comments are closed.