עקרונות בסיסיים של תזונה בריאה

אמנם יש מדריך על דיאטה מאוזנת, ישנם כמה עקרונות בסיסיים שצריכים להיות חלק מתוכניות אכילה בריאה ביותר… 1 כולל מזונות של כל הקבוצות. אלא אם כן הימים צמחוני או סובלים של תנאי כלשהו, קיבלה המועצה הרפואית, להאכיל שלך מדי יום צריך לכלול מגוון רחב של ארוחות של הקבוצות כולן: בשר, מוצרי חלב, פירות, ירקות, שומנים. 2. צריכת השומן הדומיננטית צריכה לבוא שומנים רוויים. .

לבחור חתכים רזה של בשר. בחר אפשרויות semigrasas או מוצרי חלב כמו גבינה וחלב רזה. לא תמיד ליאור שליין. . מסיר את הארוחות כל השומן הגלוי. . מונע או מקטין את הצריכה של חמאה ומרגרינה.

הימנע להחליף רטבים מיונז 3 בריאים יותר. שומנים אומגה 3 רב – לבחור שמנים לא מזוקק – רב שמן קנולה, שמן זית – באופן קבוע לכלול דגים בתזונה 4. לצרוך מאכלים עשירים בסובין יותר. אלא אם כן הרופא שלך יש יעצתי לך אחרת, ודא הדיאטה היומית כוללת מספיק סיבים תזונתיים משני הסוגים, מסיסים ובחלקם לא מסיסים. בסיס הרעיון יהיה 25-30 גרם ליום. כאשר תגדיל את כמות סיבים, תעשו את זה בהדרגה. 5. היזהרו של שומנים, סוכרים מוסתר (גם נתרן) הרבה שלנו צריכת שומן, סוכר, נתרן מגיע ממזונות ארוזים מוכנים כמו נקניקיות, saodas, משקאות קלים, ממתקים, מרקים, אז… אולי לא יכול למנוע סוג זה של מזון, אך ניתן לקרוא תוויות ולבחור מותגים נמוכים של נתרן, סוכר, שומן מוקשה או טראנס, שומנים רוויים. 6 לבחור חטיפים בריאים הופכים את האוספים הוא הרגל בריא ואוניברסלי. לאכול באופן קבוע במהלך היום שומר יציב על רמות הגלוקוז בדם, מפחית התיאבון, מסייע לשמור על חילוף חומרים גבוהה. עבור חטיפים בריאים אפשרויות לבחור פירות, פירות קצוצים, ירקות, אגוזים, זרעים, כריכים עם לחמים מחיטה, וכו '. בסופו של דבר, באפשרותך לא לכלול כל ארוחות אלה כל הזמן, אבל לנסות לכלול ולשלב אותם הרגלי אכילה בחיי היומיום שלך. יותר לנצח אותם ולקחת אותם בפועל, ככל התוצאות, קל יותר לשלוט במשקל גופכם לצמיתות. אם אתה רוצה לדעת יותר על לובש אחד, אני ממליץ לך לקרוא את גופך אידיאלי. עם גופך אידיאלי, יש אלטרנטיבה בריאה ובטוחה להשתמש במדעי התזונה כדי היתרון שלך ולהתחיל לבצע את השינויים שהרצויים בגוף שלך, על בסיס קבוע. אם אתה רוצה לדעת יותר לקבל לחץ כאן להתחיל עכשיו.

Tags:

Comments are closed.