עץ כחומר בנייה לבתים

ווד כמו חומרי בנייה עבור בתי ספרד – זהו מאמר מופק AFCCM (התאחדות התעשיינים והבונים של בתי עץ), אשר קובע את היתרונות של ביצוע בבתים עם עץ. עץ הוא אחד החומרים העתיקים לשמש בבניית וכנראה המגוונת ביותר: שימוש כמבנה, כגון חיפוי פנים וחוץ, ב ציפויים, נגרות, על גגות ו decks, ריצוף וכו '. עץ הוא אחד החומרים העתיקים לשמש בבניית וכנראה המגוונת ביותר: שימוש כמבנה, כגון חיפוי פנים וחוץ, ב ציפויים, נגרות, על גגות ו decks, ריצוף וכו '. בין היתרונות של עץ למגורים שיתאים לעמוד הבא מתוך: עלות נמוכה עקב משקל שלה וצריכת אנרגיה נמוכה הנדרשת להובלת שלה, ייצור ועיבוד. משאב טבעי בלתי נדלה כי הייצור שלה תלוי באנרגיה סולארית הוא אינסופי. ההתנגדות.

להעריך את העומס להיות נתמך ומשקל של המבנה, העץ הוא יותר חזק מפלדה ובטון. כמו כן, יש יכולת גדולה כדי לספוג אנרגיה להתנגד המון השפעה, מה שהופך אותו מתאים לבנות באזורי רעידת אדמה. קל לעבוד. אתה יכול לחתוך ולעבוד צורות וגדלים שונים באמצעות כלים פשוטים ומכונות. אתה יכול להרכיב ולהדביק עם דבק מתאים, שהצטרף עם מסמרים, ברגים, ברגים ומחברים מיוחדים המייצרים המפרקים נקי, חוזק ועמידות.

טוב מבודדת. בתור סיבים חלולים מרוכבים axially אורך של עץ, חללים אלה מכילים אוויר המספק צליל בידוד מעולה נכסים וחום. הוא גם מבודד חשמל טוב. עץ מבודד 15 פעמים יותר מאשר בטון, 400 פעמים יותר מאשר פלדה 1770 פעמים יותר מאשר אלומיניום. אש עמיד. בניגוד לתפיסות נרחב של התנהגות שלילית של עץ לאש, הוא הוכיח כי המבנים עץ queotras העבודה הטובה ביותר של חומרים בלתי דליק. במקרה של שריפה, מבנה חסון עץ שומרת יכולתה יותר פלדה אחרות של כוח שווה, כי אף הוא חרוך בחוץ, הפנים ממשיך להתנגד, אך במקום פלדה, כאשר מחומם מאבד את כל קיבולת הנושא שלו מגיע מהר לקריסת המבנה. אקולוגית. עץ הוא חומר הבניין היחיד מתחדשת לשימוש חוזר, למחזור מתכלה. עצים עוזרים לשפר את איכות הסביבה על ידי ייצוב קרקע, הגנה מהרוח, מתן צל, להיות בית גידול של חיות בר, שיפור איכות האוויר והמים, וכן הלאה. יערות הם מפעלי חמצן אותנטי מסננים את אפקט החממה. עץ צעיר וחזק סופג מסיר פחמן דו חמצני בשיעור של 1.47 ק"ג. לכל ק"ג ממשקל הגוף, ומחליף אותו עם חמצן בסכום השווה למשקל שלה. דו תחמוצת הפחמן מייצר 50% מכלל הגזים שגורמים להתחממות כדור הארץ. מנוגד רבים חושבים, יער בן מייצרת השפעה הפוכה על צעיר סופג ופולט חמצן מסיר פחמן דו חמצני. Contact information is here: טבע תעשיות. המדינות המייצרות ולבנות בתי עץ יותר הם אלה עם יערות יותר, כי הם תרגול כניסה מחזורית מדיניות יער. בצפון אירופה, על כל 7 דונם לחתוך 10 דונם נטועים בהדרגה להגדיל את שטח היער. בארצות הברית נטועים 6,000,000 עצים ליום, שווה ערך ל 9 עצים בשנה לכל אזרח.

Tags:

Comments are closed.