עומד על שני עברי

אנדרס ולבן הגיע ל מדריד גורם שמונה שנים בוקארמנגה (קולומביה) עם מזוודה מלאה של חלומות, הרצון של עבודה כדי לשפר את מצבם ואת זה של משפחת שנשאר מעבר. אחרי כמה חודשים, את מאמציהם החלו לשאת פרי: היה לי עבודה, בית משותף. ברגע זה הם ללא empleo.a כמוהם, אוכלוסיית עולים מאמריקה הלטינית הוא עגמת נפש עם האפשרות לאבד אותם חסכונות או הדיור. הדרמה של אבטלה משפיע כפליים עולים כי, כמו השאר למובטלים, יש להתמודד עם דיור להשכרה תשלומים, דמי מזונות, או אפילו את המושג של משכנתא, אלא גם במדינות המוצא, ילדים, הורים או אחים מסתמכים על משלוחים של כסף לאכול, לשלם לבית הספר או יש גג בו מחסה. מאז החל המשבר הכלכלי העולמי, חברות רבות נסגרו, מספר רב של עובדים כבר ללא תעסוקה. כיום, יש יותר מארבעה מיליון מובטלים בספרד. אבל המשבר מכה חזקה קבוצות אנושיות vulnerables.a יותר ברבעון האחרון של 2008, היו רשומים 780,000 עולים בלי עבודה בשטח הספרדי.

בשנה זו הוא צפוי כי הדמויות הם גבוהים יותר, מאז ממשיכה פיטורין. תמיכה המושפעות ביותר מצב הביש עולים בא מן בוליביה, אקוודור ו Colombia.a כמו אנדרו ולבן, הנמצאים בצד האירופי של האוקיינוס, סובלים גם את ההשפעות של המשפחות משבר, ששרדו הכלכלי הזה llegaba.a les רחוק כל-כך על פי נתוני הבנק של ספרד, העברות בנקאיות נפל 8.455 מיליון אירו בשנת 2007 7.840 בשנה שעברה. ירידה של יותר מ 600 מיליון אירו. לאור הקושי למצוא עבודה, רבים מן העולים לעשות הובלה, תיקונים קטנים של בנייה או צובע בתים. נשים ללא ילדים קטנים עדיין עובד שירות דומסטיק, הכנסת אורחים, ודואג ילדים או אנשים מבוגרים. . עבורם, זה יותר קשה למצוא עבודה, זה דיור בנייה מתעכב כי כמעט במלואו.

הרוב המכריע של האנשים האלה היו המבקשים לשפר את מצבם הכלכלי. השנים האחרונות מאות אלפי נמצאו עבודות הבנייה, בשירותי המגזר; מלצרים, שליחים, ולהתיעץ, מנשאים, עסקאות אחרות. חלקם, אנימציה מאת לאופוריה של אותם בנקים והקלות של קבל קרדיטים, הוא יצא במשכנתא לרכישת דיור. ההוצאה הזה יכול להיות יותר מ- 1,000 יורו לחודש, להוסיף מזון, דלק, חשמל, תחבורה, וכו '. ב. מדידה של האפשרויות, אותם עולים שלחה משלוח חודשי מספרד ששימש לכיסוי הוצאות של שלו משפחה, בריאות, חינוך, דיור, קטן עסקים, מזון וביגוד, וכו '. רובם היו למזער את הכסף, רבים יכולים לשלוח משהו. . לא שם הם מקרים אחדים שבהם יש מעסיקים לא מבוטח העובדים הזרים, עם מה שהם רוצים עוברים שנים ולהמשיך במצב של papelesa אין. כמה עולות כי חוזרים שוב ושוב אל ארצם, מאיפה אתה יודע כי יש אין פלט העבודה, האפשרויות של שכר הוגנים הם עדיין menores.a קשה לעמוד בפני לחץ וחרדה הנובעים מן משבר החובות. אז, ישנן עמותות הומניטאריות שיש פסיכולוגים להציע סיוע במובן זה לעולים. עימותים ומתחים להפוך כי לא מעט נישואים לזוגות בסופו של שוברים. התסכול לא לציית הפרויקטים שהגיעה, ניתן להגיע להוסיף תוקפנות, חוסר סובלנות, נדודי שינה או דיכאון. . אלו זמנים קשים עבור כמעט כל. אבל אנחנו יכולים לנצל ההזדמנויות כי המשבר בפנים. מותר להכניס שינויים של עמדות, איבחון של המציאות. בכוח, אנחנו צריכים להיות יותר צנוע של ההוצאות. ללמוד לשתף סולידריות היא עדיין נוסחה טובה בשביל האתגר. מריה חוסה Atienzar עיתונאי מרכז שיתופי פעולה סולידריות (מיליגרם) הוא שירות של מודעות חברתית של ארגונים לא ממשלתיים, את הסולידריות עם המטרה של יידוע, sensitizing את החברה ואת אנשי מקצוע של התקשורת בנושאים של סולידריות, חברתי, צדק עבור תרבות של שלום, בהגנה על זכויות האדם, עם דגש מיוחד על המאבק נגד העוני, אי-הכללה, ההגנה על הסביבה. CCS מבוסס על הצורך יסוד לשלב מידע ופיתוח תקשורת כמרכיב של שיתוף פעולה. דרך האנליסטים שלה להפוך מאמרים בתבנית מקצועית באיכות גבוהה העיתונאית, הותאם לרווחים של המדיה ולהפיץ אותם על-ידי רשתות בינלאומיות. באתר CCS (אתה יכול למצוא כל הפריטים, שנעשו עד כה, מסווגים לפי אזורים נושאיות.

Tags:

Comments are closed.