סיור בברלין

מדי שנה אנו לבצע נסיעת אוטובוס עם מועדון באולינג שלנו מבריהל במשך שבוע אחד ברלין. לאחר היינו עכשיו בפעם הרביעית יש, המחשבה בעיר ברלין היה די משעמם לנו. אנו אוהבים קרויצברג, פרנצלאואר ברג היום חנויות, בתי קפה, לילה בברים כדי שיהיה לנו. ידענו ברלין באמת כבר טוב מאוד עקב מראש סיורים וביקורים פרטית. Straße שלזישה כל כך בערך 3 בבוקר, אבל המחשבה על סיור נוסף הגיע אלינו, לאחר פגשנו קבוצת השבדי, שהיה כמובן כדי להפוך נסיעה דרך ברלין.

לא בדיוק ידעתי מה הכריחו אותנו לשרת כדי להפוך את הסיור, בכל מקרה, נפגשו ביום המחרת היה לארגן סיור בעיר עם שכור מאמן ברלין. ב- Internet Café נתקלנו סוג של טיולים, שהיו כביכול גם ביותר שפות אירופאיות, אשר היה צריך לכלול לפחות באנגלית. שבדיה יודעים לדבר אנגלית טובה מאוד, מה שגרם לי קצת קנאי. רוב לאחר מכן ישבנו למחרת באוטובוס. קרוב לוודאי כי אנו עצמנו רצו לימודי גרמנית ואנגלית בנימה מעט נמרצים, הבנתי פתאום כמעט דבר mehr… שלנו מדריך Biggi אמר למעשה אנגלית מצוינת, ואפילו שבדית מסוימים, אבל זה גם Berlinerisch. וכך היו לי פעם כמה בעיות.

זו אינה רק ניב, אך עליך לספק כל המילים שלהם. כבר ידעתי כי קציצה ברלין היא Bulette אך חביתית זו היא ברלין (כלומר Gebäckstückchen), Budieker ומוזג, או רגל פעמון כלב קטן, שהיה חדש לי. אנו צוחק מכן הלא נכון לנו, מה מכן התחבא בשוודיה עם ללכוד כמה משקאות קרים, לפחות להרגיש ברמה שלנו. גם, זה בהחלט לא היה סיור רגילה, אך היא עברה ביותר, שבו יכול להתפעל זיל ברלינר המפורסם, e.t.a. הופמן ועוד מקומות. היסטוריה האחרונה, פוליטית, וכן כי המבנים החברתיים, מתחים שלהם נחשבו קצת יותר מדויק. דה, אך ניכר היה חדש! וצריך סיור זה של ברלין היה גם שבדיה חוויה בלתי נשכחת, אותה חשב גם הם להיות שוב באי המוזיאון, אשר נראים ב שער בראנדנבורג, וכו ', הוא אחרי הכל כדי לראות כל גלויה, כל חולצה. מאז מקווה אני ma datt ick dat allet הבינו ooch richtich, לא törn umme יש mitjemacht. ברט

Tags:

Comments are closed.