סותרות

לדבר איתי, בבקשה . תפסיק לומר monosyllables סותרות. טאטי ניסה לדבר עם חברו, אבל הקול נחתך על ידי בוכה, לא הותר לו טופס מילים. חברו רק שמעה נשמע לא מובן, לא ידעו מה שיעזור לה להירגע ולקבל מידע. . בבקשה טאטי פגיעה? אתה מה?-הטון של הקול שלו הפך להיות יותר מבקש, אך עדיין לא ניתן לקבל את התשובה. המתח היה הופך יותר ויותר, יותר בר-קיימא.

טאטי לא יכלה לבטא מילה, קרה לטלפון רות מזמנים לספר לו, בבקשה? מה הקול שלו סירב לספר. . היי -. אמר רות. . אני לא יודעת, אני האימא של רות Sebastián, טאטי עבר לי בטלפון כי היא בהלם ומאוד מסוגלים לבטא מילים. . היא טובה–.

אל תדאג. לא התקבלה שום פגיעה. זה מופרעת על ידי מה שקרה. זה לא נכון. הוא הבן שלי. -קרה זה Sebastián?-אמר לי לצעוק קייטלין. -. ¦. ¦ha ela ממוסגרת ¦. מתה-, הגיבה חוט הקול רות. ? איך? מה אני אומר? . זה מת? -הגיב ל לא יכול להיות. . אבל למרבה הצער. זה הוא – אמר ובפנותה רות, עושה מאמץ כדי לבכות לא מנעה ממנו לדבר-הוא נפגע על ידי מקלע במרכז החזה. אני מניח שהוא מת באופן מיידי, מאחר פניו מראה סימנים של כאב-… . אלוהים אני לא מאמינה מה אני אומר – הוא השיב בין חבר חנוקה. טאטי כל כך שמחתי הפעם האחרונה איתו. הוא השתנה כל כך הרבה. זה היה אדם שונה. Ahoraa ממוסגרת ¦. עכשיו ¦…מה יקרה עכשיו? להעביר לי עם זה בבקשה, תודה לך לסייע לי-. רות קרה את הטלפון כדי טאטי שהיה כבר משהו אבל רגועים-שלום – אמר בקול חלוש. -טאטי – ענתה חברתה בוכה -. אני לא מאמינה מה אמרתי לאמא שלך. מה קרה?. . אני יכול עכשיו לגלות לך – הוא אמר בין יבבות. עכשיו אעשה את זה באופן אישי. אבל תקשיבי לי לא התקשרת להגיד לך מה קרה, אבל לבקש לך לספר להורים שלי הכל. . הם כבר מגיעים לתורכיה, אם זה כי הם לא כבר הגיעו.

Tags:

Comments are closed.