ניהול ההון האנושי

נשמות הגדול יש צוואות; החלשים רק מידע כללי סינית deseos.a פתגם, קונספט ושיקולים יותר ויותר חשובה יותר כי ניהול מפסיק כדי להעריך כיצד אתה מנהל, שימוש עיר הבירה של הכישרון של החברה תחת תשלום שלהם. זה אין אפשרות להמשיך לבזבז כפי שהיא באה ביצוע, תעשיות קטנות / במיוחד בינוניות בנוסף מספר גורמים המחייבים יתוקן, לתת פעולות שלב favours פיתוח, שימוש נאות של הפוטנציאל האנושי אשר יכולים להיות מטופלים. הגורמים המשמעותיים ביותר הופך כמכשול רציני של ניצול ההון האנושי, הוא הבורות של מה שהוא מייצג, ולא לדעת הוא להניע צוות, לא נבהיר לכם את הפונקציות שלו, ביצועים, בנוסף לא לזהות את הביצוע שלך, פרודוקטיביות. יש חוסר ידע מה מייצג המיטוב כדי לטפל כראוי את כלי מוטיבציה, מנהיגות, אימון אונקולוגית, שילוב צוותים, השתתפות pro של העובד, אספקת כל התמיכה הנדרשת כולל הדרכה, הדרכה. הון אנושי, הוא הגדלת קיבולת הייצור של העבודה מושגת עם שיפורים ביכולות העובדים. מתייחס ידע מעשי, כישורים נרכשים ויכולות למדו של הפרט המאפשרות שעשויות להיות פרודוקטיבי הון אנושי מוגדר לכן ככוח עבודה בתוך חברה, כמו להתאים כל המחברים, הוא החשוב ביותר ואת בסיס מאז הם אלה אשר לפתח את העבודה של הפרודוקטיביות של טובין או שירותים על מנת לעמוד משאבי צריך למכור אותם בשוק עבור כלי שירות. מכאן, כי אנחנו לא הופתעו זו פאס Chichí הפרופסור של דעה תכנית לתארים מתקדמים בניהול איכות ויעילות של פרצופים אוניברסידאד דה Carabobo, ולנסיה, ונצואלה, נקודות, כי צריך לא מפתיע אותנו ליום ברחבי העולם הארגונית של היום הם שמעו לעתים קרובות בביטויים כי veza כאלה היום אפילו לא לדמיין.

בין ביטויים אלה כוללים את הפריטים הבאים: אנשים הם הון היקר ביותר שלנו; האסטרטגיה שלנו מבוססת על ידע; אנשים הם כל דבר הנמצא בבעלותנו; האסטרטגיה שלנו מבוססת על ניהול ההון האנושי; למדנו לניהול הון אינטלקטואלי; אנו מיישמים אינטליגנציה רגשית, מנהיגות, ניהול תהליכים. עם זאת, התוצאה של מחקר רציני בתחום השתייכות הראו חברי פורמלי תאיים הוא אמנות לא מרגיש כאילו המציאות ההון החשוב ביותר בתוך ארגונים, כי Moreover באחוז גבוה של הפו conocimientosa לעסקים לא הבין ולא בשימוש. נאמר לנו, כי לפי תוצאות החקירות אשר בנושא זה לאחרונה ניצח אסטרטגיה המשאב האנושי: רטוריקה החברה ואת המציאות, שבה חוקרים אלה בראשות Dra.a לינדה Gratton מופחתות שלוש מסקנות חשובות. הראשונה, היא כי אחוז משמעותי של חברי החברות מבנה פורמלי מרגישה גירוי, מחויבים או חופשי להביע את דעתם. המסקנה השנייה היא באותו זמן durantea פורש למעלה משש שנים של מחקר, observarona אין התקדמות בתחום ניהול משאבי אנוש להיות השלישי שחקירה מסוג האורך לא היתה אפשרות לאמת באופן אמין כי התנהגויות ושיטות של אנשים puedena לפגום במידה ניכרת עם חלוף הזמן.

גם התוצאה של חקירות נכשל כדי לוודא כי יש הבדלים גדולים בין ארגונים שונים, על רכיבי התנהגות, קיבולות ועמדות של חברי המבנה רשמית בדבר צעדים מתקנת של פריטי מדיניות של ארגון ומשמעת הקשורים עובדים אשר ללא ספק שדיסוננסים אלה יש referent solideza להשפעת בעתיד הארגונים. Ademas_de הקודמים היו גם להשיג את המסקנות הבאות: 1) נמשכות הבדלים גדולים בין אנשים כמו פעיל וההודעות מסורתיים כגון נכסים פיננסיים וטכנולוגיים; (((2) דעה הבנת ההבדלים בין רכיבי יסוד טוען באופן שונה לחלוטין של חשיבה ועבודה, מרמזת על שינוי נפשי מודלים של מנהיגי ארגוני: 3) לביצוע ויישום של אסטרטגיות החברה תצליח חייב להיות מנוהל באמצעות אנשים ו- 4) כדי מאובטחת החזון האסטרטגי של צוות דורש היישום של תהליך של דיאלוג והשתקפות קבוע בכל הרמות הארגוניות. היתרונות של שאדע לנהל באופן הניהול מזוהה עם הטווח ואת ההשפעות החיוביות הנובעות מפעילות ניהול נכון של ההון האנושי מושגת: ביצוע יעיל יותר מערכות משאבי אנוש תהליכים להפחתת עלויות, שיפורים בתהליך של גיוס ומיון של הצוות. לשיפור הפרודוקטיביות, מאז, עם ניהול משאבי אנוש טובים מקדמת את ביצוע ההפעלה נכון לשיפור אספקת כוח אדם. ישר צוות עם מטרות ויעדים כדי להגביר את הביצועים העסקיים, עידוד, מגרה את המחוייבות של העובדים עם החברה היוצרת שיפורים בתרבות הארגונית. ודא את המיקום של החברה בתוך השוק, שכן הון אנושי עשיר נוצר ערך, אין ספק למרות מוחשיים אך בעלת הערך החברה. בנוסף את העידן הנוכחי, טכנולוגיה ומידע הם בהישג ידו של כל החברות, כך יתרון תחרותי ייחודי שלא ניתן להבדיל בין חברה אחת לאחרת הקיבולות מסוים כי יש אנשים בתוך הארגון. מסקנות במידה ניהול לזהות את החשיבות של לדעת איך כראוי ניהול ההון האנושי, תשומת לב, שיתוף הפעולה להשגתו, התוצאות יהיו אוהדת לחברה, כדי שתוכל להשיג את שביעות רצון מלאה לצרכי הארגון, ההון האנושי, להשגת פרודוקטיביות משותפת הרווחה הכללית של שניהםבנוסף כמו מוצג גם לציית אחריות אמיתית המשימה של החברה, כפי שהוא הוא תורם הפיתוח ואת ההיקף את מטרותיה באמצעות שימוש נכון של משאבי אנוש, מתן הדרכה l, מוטיבציה ושילוב צוותים במטרה מגרה את מנהיגות יצירתיות, חדשנות ומצוינות שדרש את השוק הגלובלי. מהנדס תעשייה, עורך דין.EGADE (ITESM); UC לתארים מתקדמים תואר בניהול של חברות להזכיר בשווקים, המשאב האנושי; איכות ויעילות; בחינוך ph.d. פרופסור לחינוך פונה UC של תארים מתקדמים. יועץ – ייעוץ עסקי DEPROIMCA EXATEC

Tags:

Comments are closed.