מתכון קרנבל, אוזניים

בגליציה, בשביל קרנבל, מקובל להכין את האוזניים של קרנבל, בשם galledo "orellas". הם קינוח טעים, בהחלט כדאי להכין בכל עת של השנה. אוזניים קרנבל מרכיבים: 500 גר' קמח. 1 ביצה. 200 cc מלח מים חמים.

100 גרם סוכר. 100 גר' חמאה בישל בשר וחמאה. אניס. 1 כפית levadurina. חמאה וביצים אינם קר מהמקרר, הטוב ביותר הוא כי הם בטמפרטורת החדר עם חמאה רך וחמים.

מערבבים בקערה את הקמח, עם levadurina, ויוצרים הר געש עם חור במרכז. . ובכן, אנחנו לנצח את הביצים עם הסוכר ועם כמה כפות של אניס ולהוסיף להם הריק של הקמח במים, חמאה חמה, נמס או בחלקים. לאט לאט לערבב הכל ולסיים לישה על לוח מקומח קלות, עד שתגיע עם בצק רך, גמיש, לא נדבקת. עושה כשל אנו מוסיפים עוד מים או קמח. . בוא שב ולעצב את האוזניים סטיילינג האוזניים אנחנו לוקחים חתיכות המונית של 200 גר' ומתחו אותן בעזרת מערוך על שולחן מקומח, כך שזה היה מאוד רזה. אנו אז לגזור אותם חלקים של בצק בתוך הצורה מרובע, מלבני או לא סדיר ומטגנים במחבת עם שמן בשפע וחם מעל חום בינוני, מטגנים את משני הצדדים עד הם רוכשים צבע זהוב מעט. . אנחנו סוגרים אותם בקערה, לפזר בעת סוכר, או נורמלי, לעיל. נתונים לקחת בחשבון בעת ביצוע האוזניים, הם כאלה: האוזניים הם עשירים הקנס יותר לגרום להם. טריק אנחנו הרזים זה מתיחות כל חלק מעט עם האצבעות של הידיים באוויר, להשאיר אותם למות. לדעת אם השמן מתאים לטיגון הטמפרטורה יכולה לטבול קיסם, או הידית של כף עץ, אם הטופס בועות רבות במהירות כדי שלו הוא אכן השמן הוא מוכן. בנוסף קינוחים, מתכונים, או ניתן למצוא ספר הבישול שלנו.

Tags:

Comments are closed.