מצוות 5 להרוויח כסף עם גוגל אדסנס

** לא כדי להרוויח כסף אם המודעות שלך פרסומות כמו גוגל אדסנס בדיוק נועד לספק קישורים (או מודעות, מה אתה רוצה לקרוא אותם) מעניין עבור המבקרים בדף שלך. למה אתה מתכוון להצביע למבקרים כי שאתה מציג פרסומות? זוהי טעות נוראה. הוא כמו להגיד בפני המבקר, לא לנקב קישורים אלה מכיוון שהם המודעות. כאשר מניחים את השימוש מודעות AdSense שלך באותם הצבעים עבור דף האינטרנט שלך. שידורים שלטים עם קצוות. אל תשתמש רקע שונה מזה של שאר הדף שלך.

אהבה של אלוהים, שלא לומר בדף שלך מודעות Google נותני חסות! ** לא לעשות כסף אם הנושא של אתר האינטרנט שלך לא יקבל לחיצות משלמים טוב אמנם יש אפשרות להרוויח כסף עם AdSense עם לחיצות בתשלום גרוע, לא סביר ברוב המקרים. אם יש לך 1 או 2 סנט לחיצות AdSense יהיה באמת חסר תועלת לדף האינטרנט שלך, גוגל צריכים להבין כי. אני יודע שיש בעיות לשלם אגורה קליק כי ניסיתי עם סוגים רבים של עמודים ועם נושאים רבות. כל חף מפשע של רוקי שמנסה לעשות דברים ממש ליצור עמוד טוב, התאהבות אכזבה לראות את תשלומי כמעט ריק על-ידי המודעות שלך. כל ממוצע מתחת 5 סנטים לכל תשלום לחץ הוא null סה כ בזבוז זמן. צריך לא ליפול שגיאה זו באמצעות סדרה של כלים לדעת את הרמות של התשלום שקיבלת בדף שלך. זה חיוני כדי לגלות את זה לפני שתתחיל את דף האינטרנט שלך.

** לא תרוויח כסף בטווח הארוך אם אין לך איכותי העמודים הנה התרמית הגדולה שיש באינטרנט! אנשים מוכרים הרבה טריקים ותוכניות כדי להרוויח כסף עם AdSense הפיכת הפסולת. פסולת זו כוללת: * אשפה #1: תבניות עבור דפים של AdSense * לפח #2: תוכניות לגנוב תוכן מדפים אחרים, באופן אוטומטי ליצור דפים שבהם הם לשים מודעות AdSense (זוהי לא חוקיים גם.) * לפח #3: תוכנה ליצור תוכן עבור מנועי חיפוש לא הגיוני, אם אדם קורא אותו * לפח #4: תוכנה לארגן את כותרות, מילות מפתח, ואת תוכן עם העיתונות של לחצן כדי ליצור דפים עבור AdSense * Etc. מה קורה אם אתה משתמש בדבר כזה? אתה יכול לנצח מעט במשך כמה חודשים עד גוגל מזהה את דפי דואר זבל שלך, למחוק דפים במנוע החיפוש ולוקח לחשבון AdSense שלך. כאשר זה קורה, לא השקיעו הזמן משהו פרודוקטיבי, לא למדת כלום, איבדת את הזמן, הכסף ויש לך להפעיל שוב. בנוסף, אין עוד באפשרותך להשתמש AdSense כי גוגל יש לך חתמו כ מפיץ דואר זבל כי ניתן לסמוך. עם זאת, אם במקום ליצור פסולת המיועדת AdSense, אתה יוצר דף באיכות טובה כי הוא מעניין עבור מבקרים, תוכל להרוויח במשך שנים רבות. גוגל הוא שמח, המבקרים שלך שמחים, ומעל לכל, אתה שמח. הדף שלך יכול האחרון את כל החיים שלך ולצמוח לאורך השנים. זה אומר כסף החיים של המבוטח. ** לא להרוויח כסף אם אתה מבצע את דף רק למחיר זה יכול #3 דומה המצווה אבל לא כל כך. הם יכולים להתבצע דפים באיכות רק למחיר. הבעיה היא שאם אתה לפתח משהו לעשות כסף עם AdSense אתה לא ממש מעוניין, אתה יכול בסופו לאבד. זה קשה מאוד לעשות כסף על משהו שאינך אוהב, אתה לא נהנה. זה נותן שווה אם זה AdSense או כל עבודה או פרויקט. בנוסף, דף ללא תשוקה ובחזרה עניין רב לא יכול להתחרות עם אחרים שיש להם את זה. אתה צריך לשלב מספר גורמים כתשלום טוב לכל לחץ, המודעות טובה, וכו ' עם נושא מושך אותך הרבה. ** לא להרוויח כסף אם יש ללא פרסומות שמתאימים היטב עם התוכן שלך זו עוד טעות של מהוותיקים. הם ממהרים להרכיב דף אינטרנט הכולל מנוע בשוק. איפה ישנם לא מפרסמים מתאים עם חומר הדף שלך, אין שום כסף. זה פשוט. בוודאי הם יהיו מודעות אבל הם אינם מודעות כי אין העניין של המבקרים. שוב, יהיה עליך להשתמש מספר כלים כדי להבהיר את זה לפני שתתחיל.

Tags:

Comments are closed.