מסייעים במערכת היחסים של בני הזוג

יש כפיל מאוזן, בריא, הוא מפתח חשוב להישאר בריא ומאושר, ברמה האישית. כוונו את האנרגיה שלנו כלפי יחסים הכי טוב יכול להיות, היא השקעה כדאית. אז נשקול כמה עמדות כדי להפוך את מערכת יחסים בריאה הרבה יותר. 1. מראה הערצה כלפי בן זוגך ההערצה הוא נוגדן ל הבוז. זוכר את התכונות הללו טוב של בן זוגך.

Ÿque ציירת קודם את בן הזוג שלך? האם ודאיא Ÿque, במקור, של בן זוגך? לטפח את חיבתך עבור בן הזוג שלך, אתה יכול לטפח גישה חיובית יותר כלפי אותו או אותה. 2 שבן הזוג שלך מכבד את קשרי הגומלין להחמיר עם הזמן, יש מכנה משותף את הכבוד הנעדר יותר ויותר. למרבה הצער, לפעמים אנשים פשוט מנסה הגרוע שלו כמה מה הם ינהגו זר. או, לסבול התנהגות חסרת נימוס או הפעלת של התנהגות חסרת נימוס, אחד פעיל תורם למוות של מערכת היחסים שלהם. ÿAlguna הזמן להתקשר לבן הזוג שלך עם כינוי מעליב? Ÿreganas לשותף שלך מול חברים או משפחה? לעשות ÿConsideras כמה בן זוגך יושפעו על-ידי את הערותיכם או פעולות אכזרי? חושב אותם דרכים כי אתה או בן זוגך יכול לחצות את הקו של חוסר כבוד. זכור כי ללא הכבוד, האהבה לא יכולים לשרוד, כמו לא שם את מי לאהוב.

3. מקבל את שלך יש כוח כתפיו או להשאיר ליד הקרקע לשותף שלך. באפשרותך להפוך מערכת היחסים שלך של מקלט השמימי או גיהינום עלי אדמות. זכור כי כולנו צריך להיות מקובל עבור מי אנחנו. במקום לתקוף את בן הזוג שלך, מנסה להבין את נקודת המבט. כמו כן, לקבל מחמאה לשותף שלך על ידי הדרכים שבו הוא או היא תומכת בכם, ומספק עבור קשר הגומלין. קל להישאר ממוקדים? אז מה לא בסדר במערכת היחסים, אשר אנחנו מתגעגעים מה באמת עובד טוב. 4. הוא יסלח ומקבל את סליחת אם השותף שלך באמת, בקש מחילה, לא להחזיר אותו. כמה פעמים הוא בלתי נמנע יש התנגשויות, יש נפגעים. כאשר אנו מנסים לתקן את הפציעות האלה, אנחנו נדחים, חוזר על עצמו פעמים, מערכת היחסים מקבל מכה. ייתכן כי אתה צריך זמן כדי לרפא כל כעס, מרירות או אכזבה, אבל לא לסגור את הדלת, לחלוטין, על הניסיונות של שלך לשפר דברים. המראה בתוך עצמו באותו ועבודה ביחד יוכלו לרפא את כל הפצועים. 5. הזנות שלך ÿSabes החברות מה את בן הזוג שלך שאתה אוהב או לא אוהב? ÿConoces מה הם החלומות שלך, דאגות, פחדים, אשליות? ÿSabes מה בן זוגך עשה אתמול? ÿConoces אילו סוגי הלחצים מול עבודה? הבסיס של נישואים בריאים הוא ידידות איתנה. אם נישואים לא בנוי על ידידות חזקה, עם חלוף הזמן יכול להיות קשה כדי להישאר מחובר. לקחת קצת זמן, מדי יום, לבטוח בך לשנייה. במהלך תקופה זו, לעשות דיון עדיפות ונלמד על מחשבות, רגשות ורעיונות של בן זוגך. 6. מרגיע רגשות חזקים להרגיע אותך. כאשר הסכסוך מחמיר, הזוג יכול להיות "מוצף" חזק, המוביל אל רגשות צער פיזיקה, באמצעות נעול על עצמו להיות טקטיקה הגנתית. נשימה עמוקה או לקחת לך זמן לשיר סולו. רוב האנשים זקוקים לפחות 20 דקות כדי באמת להרגיע את הגוף שלנו. להפוך להרגל במשך זמן ולחזור הבעיות, כאשר הם יכולים להיות ממש מוכן להקשיב מה האדם השני אומר בלי להיות מוצפים. 7. זה יכול להיות מושפע באופן כללי, גברים נוטים פחות מחפשים נקודת בהתאם את נשותיהם. אם הגבר אינו מוכן לחלוק את הסמכות עם בן הזוג שלך, יש אחוז גבוה של יחסים טובים הזה להיהרס. זכור כי יש נישואים טובים כרוך לתת ולקבל. אתה והשותף שלך הם באותו מחשב ויש צורך לעבוד יחד לטובת מערכת היחסים שלכם. 8 להיות מאוזנת כדי לשמור את הקשר מאוזנת, לוודא כי יש לפחות חמישה אינטראקציה חיובית עבור כל שלילי. 5 ל-1. יחס של אינטראקציות חיוביות ושליליות מקושר את היציבות של נישואין, ללא קשר וזה סגנון אופייני של פתרון קונפליקטים. אם יש יותר מדי השליליות, סובלת מערכת היחסים. 9. מה אתה עושה. ללמוד להשאיר את הדברים בצד למרות בן הזוג שלך יכול לעשות דברים שוב משוגע, שאתה זוכר זה יכול לתמוך בה. לא שווה להילחם על כל דבר קטן. לפתור את הבעיות קיימא ותתני את הצד השני. אתה חייב ללמוד להחליט אם זה שווה את זה עונש על ידי זה או אחר. 10 פועלת בך דומה. מערכת יחסים היא כמו ריקוד. הם זזים יחד כדי ליצור משהו ייחודי באמת. Ÿque סוג של השותף? אתה ÿTrabajas עם בן זוגך או בדרך כלל רצועות בכיוון אחר? ÿSientes הנוכחות של האצבעות שלהם? ÿLe להסתכל בעיניים או להתמקד אך ורק בשלבים הבאים? זכרו שאתם שולטים 50% של מה שקורה בחיי הנישואים שלך. פוגש את החלק שלך ולהיות בטוח תהיה התאמה טובה.

Tags:

Comments are closed.