מכונת קפה

Kaffeemschinen התפתחו לתוך Haushaltsgeäten הנפוצות ביותר עבור רבים משפחות, סינגלים. שתיינים קפה רבים יכול לדמיין לעצמך לא ארוחת בוקר בלי קפה. מכונת קפה קלאסית מגישים הכנת קפה רובה חצי-אוטומטי, כלומר הקפה על יחסי הגודל הרצוי, כמו גם את המים ניתן להוסיף באופן ידני. הקפה ניתן בקרקע המחשב. המים מחוממים המחשב והשני בהקפה.

מסנן, המשמש בעיקר של מסנן נייר, או שקית כדי לשימוש יחיד, מוכן לשתות קפה כד לוקח. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. כדי להבחין בין שהן maker קפה באופן אוטומטי לחלוטין. באפשרותך לקבוע את אספקת קפה עצמו. במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר. Maker קפה באופן אוטומטי לחלוטין רוב משתמש פולי unground, לאחר מכן אתה מתחכך וטוחן מוכללים כדי אבקת, אם תרצו ספל קפה. כמות המים הוא vroeingestellt.

מספר יצרני אספרסו, במיוחד את המכונות לתעשייה מסעדה, יש ספק המים עצמו. את שההצבעה עבור יצרני אספרסו ספציפי לשימוש ביתי, יש מיכל, אשר באופן ידני מלא להיות. הזמן brewing ניתנת להתאמה עבור מחשבים רבים, כל המודולים אתה קרוב מאד זמן brewing אופטימלית עבור טעם ארומטי. מכונות קפה semiautomatic שטכנית נחשב מוצר מסחרי פשוט, לכן הממוקמים על ייצור מכירות. מכונות קפה יש שיטה מורכבת יותר בשל ציון משולב, מיוצרים בכמויות נמוכות יותר. בהתאם לכך, מחיר המכירה של יוצר קפה אוטומטית היא גבוהה בהרבה. לאחרונה הם מחזקת גם את שוק רובה חצי-אוטומטי מכונות קפה אשר מצוידים toilett כביכול. זהו מסנן גולש כמות מסוימת של אבקת קפה. המים במהירות לחוץ בדרך כלל בלחץ גבוה דרך הקפה. כמו תוצאה של הקפה מוכן לשתות בדרך כלל זמין מהר יותר, זמן brewing הצורך לא מגיעה עם זאת לעיתים קרובות. כידוע לא נלחם על הטעם, אך טרי טחון קפה, אשר הוכן בסיועו של יצרנית הקפה באופן אוטומטי לחלוטין וטועם משתמשים ביותר טובה יותר.

Tags:

Comments are closed.