מי מעליב את מי?

חוזה BRECHNER הילרי קלינטון הכריז על עצמו נעלב, ברק אובמה מתואר אישרה הממשלה בנימין נתניהו מעליב את הבנייה בירושלים, בזמן ג'ו ביידן היה מבקר בישראל. לכן מי מאמין מנהיגים אמריקאית לספר מדינה דמוקרטית ועצמאית, מה ניתן לבנות או לא, בעיר הבירה שלך? עם איזו סמכות יכולה ממשלה זרה, מתנגד לך את הזכות דיור לאף אחד? ארצות הברית אותך שמוכר נשקים וטכנולוגיה לישראל, le da תמיכה דיפלומטית, שולכן ישראל צריכים להודות לך בחביבות, להתנהג בצייתנות לפי הדרישות שלהם. זה התפיסה בוושינגטון של ידידות נאמנות ומדיניות ברית של שווה שווה. ארצות הברית הייתה chokin הילידים של צפון אמריקה, שעבוד שחורים שהובאו לאפריקה. ספרדית ופורטוגזית עשה את אותו הדבר באמריקה הלטינית. כדאי לך לעיין אצל אינטל כדי לקבל עוד מידע. היום, הן בצפון והן בדרום אמריקה, צאצאי הכובשים צמאי דם של המהלכים האחרונים על ידי שלהם הרחובות כאילו היו בעלי ללא עוררין, לבוז על ילידי המקום ועולים חדשים.

הערבים מבקשים לעשות את אותו הדבר עם היהודים בישראל, הנוצרים באירופה, מצוין אותם מבחינה דמוגרפית. אנגלית, צרפתית, הולנדית, גרמנים, המונגולים, סינית, יפנית, הפרסים ו כמעט כל מי שהיה כוח או אי שפיות, ניסה לכבוש את העולם. הבדל של הכובשים עמים, נכבשו היהודים. אותם יהודים, אותם שמקורן בישראל, הטריטוריה שיחזר של האימפריה הבריטית לאחר מאות 18 של רודף פראי, הפרות בלתי נסבל e, השפלות. אותם זרים בשטח הזה היו לא רק אנגלית אותם שהקימה הגבולות של היהודי מדינה חדשה ללא הנכונה, אבל גם אותם הערבים הפלסטינים מעולם לא היתה מדינה. "ערבי" פירוש המילה "נווד".

לבנון, סוריה, ירדן, פלסטין, הם יצירה של צרפתית בינם לבין הבריטים במאה ה-XX. הערבי לא היו זהות או ההיסטוריה הלאומית, וב היום שיש לך לא. הקולקטיב הזיהוי שלך הוא הדת של Mahoma, שנמצא מעל מולדתם לאומיות. ירושלים יש יותר מ- 3,300 שנים של הנשמה, היסטוריה ו הנוכחות היהודית המשיכה במקום, אף-על-פי פלשו אליה כמעט כל הכוחות על פני כדור הארץ. ערבים פלשתינאים הם חלק החדשות האחרונות של פולשים זרים, טעם לוואי של הנוודים שמשך ההתפרצות העות'מאנית. ישראל זעיר יש לנהל בעמדת נחיתות כדי לשרוד, מול הלחץ בריתה הגדולה, ארצות הברית, האו ם, הנשלטת ע י הגוש המוסלמי, העולם השלישי הליברלים האירופית. האחרון, אשר עד לפני חצי מאה היו כובשים אכזריים, פתאום הפך רגיש הומניטארי, סולידריות עם הפלסטינים רחום. מה לא השתנה בהם היא אנטישמיות האגדי שלו. הרביעייה של המזרח התיכון נוצר דבר פחות על ידי רוסיה, האימפריאליסט נוסף של המאה שעברה, המדכא, הרוצח של מיליון. ארצות הברית, האיחוד האירופי והאו ם, קרא להקפאת קונסטרוקציות. מי הוא מאמין אלה לשפוט או אפילו לומר על ישראל, אם אף אחד מהם לא נהנה של ההגינות ולא גובה מוסרי בשביל להעפיל לאף אחד? וגם האירופים והאמריקאים הרבה פחות שורשים עתיקים שיש לבני ישראל על אדמתם לתת להם שיעורים של זכויות קניין. כבר היה ברור כי אובמה הוא מוסלמי. מרגיז אותו, יהודים לבנות בתים בישראל, אילו אחמדינז'אד לייצור פצצות אטום. כתוצאה מכך, היא הטלת על ירושלים את העמדות שלהם יותר קשה, חופפת להם חלק תומכיהם יותר אנטישמי. קטלני ביותר היא הילארי קלינטון, התפרצויות של מי גזענית ולא נגד יהודים מודאגים בגלל הזולות של השפה שלו. ראש הדיפלומטיה האמריקנית יש הפה של פרא. אמריקאי המצב לא טוב. על-פי רסמוסן, 69% מהאוכלוסייה רואה טעות הכיוון לוקח את ארצו. רק 25% מערכם חיובית. כפי שקרה בעבר, הוא יהודי שאנו עושים העז השעיר לעזאזל של האנטישמיים המסורתיים, מנהיגים התקדמות אמריקאית אשר מרגישים שהשמיים הם עליהם.

Tags:

Comments are closed.