מותגים בהפקת אקוסטיקה באופן אוטומטי, וזה הטוב ביותר?

דגמים מודרניים של מערכות אקוסטיות הגיעו לשיאים חסרי תקדים, ולאפשר במכונית האזנה למוסיקה עם איכות, שניהם באולם הקונצרטים. מערכות כאלה הן כמובן שווה כסף הגון, אך מצוין גם יותר זול לתת איכות הצליל. כל המערכות מחולקים קואקסיאליים והרכיב. מערכת קואקסיאליים הדינמיקה של כל התדרים מקובצות יחד ולאחר ברכיב רמקולים מחולקים נמוך-בטווח המחירים הבינוני ו בתדירות גבוהה, עקב כך, עדיף איכות הצליל. הרבה יצרנים לייצר מודלים קואקסיאליים-זול, רכיב-יותר יקר. עכשיו בשוק הרכב יש הרבה מותגים שונים המציעים רמקולים שונים, הנה . חלק מהם אלפיני היא מובילה עולמית בייצור של ציוד אודיו ווידאו של המכונית. כבר 40 שנה, החברה עוסקת פעולתו שלו החוצה בשדה, לא מפסיק להפתיע אותנו, איכות, צליל גבוה השירות.

בסמל שלה הם הכניסו את חמש רצועות, כסימן לכך שהם מקדימים את כל מתחרותיה. כיום החברה עוסקת עם האידיאולוגיה החדשה: מלא להתגבר על כל המכשולים בדרך אל האידיאל zvukovosproizvedeniju במכונית, להעלות את דיוק ואיכות הצליל על גובה בעבר בלתי ניתנת להשגה. בעקבות זה המוטו, אלפיני פתחה קו חדש של רמקולים "Alpine F1 מצב", אשר נוצר סוג חדש של ציוד. סדרה זו שנאספו ופרסים רבים, של הוכרה המוצר הטוב ביותר בשנת 2001. לא רק זה, אבל כל הדגמים יכולים להיחשב דיוק דגם אלפיני, כוח ואיכות צליל. יש להם מותג מודרני עיצוב, ארגונומיה, ניהול נוח שונים. החברה מציעה מבחר גדול של EQs. הציע את מתאם ה-ipod.

מקלטי יש מבחר גדול של תקנות קול, אשר מאפשרים לך להתאים אישית נשמע טוב ככל האפשר, רדיו יש של טיונר משופרת. Prology-מי לא מזמן על המותג, עכשיו ידוע בתחום של סטריאו לרכב, בתור יצרן דינמי ואיכותי. מפיק Prology שבתאי תאגיד הוא אמריקאי גבוה טכניים עכשיו פתחה נציגות ברוסיה והם יכולים להתאים במהירות ייצור דרישות רוסי ונסיבות. עכשיו הם משחררים את דגם הרכב הרמקולים במיוחד עבור "קלינה הסריגים הוא Prology NX-1823 (הבא) ו- CX-1823 (התחרות). הם מייצגים שלושה רמקולים קואקסיאליים המכונית שגודלם הוא 7 "(18 cm). מקומות במשרה מלאה בגודל הזה איתנו מכוניות 'לאדה קלינה'. הרמקול החדש יכול לשמש גם מכוניות אחרות, אלא אך ורק עבור התקנה בודדים. חידוש נוסף הוא סדרה צליליהן Prology פלטינה ההבדל העיקרי של הקו היה השתמש בהייצור של רמקול מנהלי משופר פוליפרופילן הזרקת יציקת עם פלדה מצופה קדמיום סיליקון. אקוסטיקה Prology פלטינה מבטיח מאוזנת, אבל באותו הזמן, עוצמה, מאוד מוזיקלית . יש לך קול חלוץ הוא אחד המקומות המובילים בשוק שלנו בתחום של מערכות אקוסטיות. היא ידועה היטב בשוק שלנו, כפי שהופיע של 90 מוקדם ומאז בחוזקה שומרת על עמדות. פיוניר מותג שונה במחירים סבירים ובאיכות גבוהה. החברה מחויבת ללא הרף לשפר ולהפיק דגמים חדשים כדי להשלים פונקציות חדשות שלהם. בין ההישגים האחרונים שלה כוללות: היכולת האינטראקציה של מקלטי טלפון נייד באמצעות Bluetooth, אפשרות ליצור הדופק מגברים באיכות hi-fi במגוון רחב של תדרים, ממשיכה לפתח את הסאב (אלוף סדרת דגם jespijel'nye ו שטוח דגם אוויר). בנוסף חלוץ יצר גם רכב של רמקולים עבור מכוניות אשר לא מתאימות את ההתקנה הרגיל. כל הדגמים כוללים עיצוב טוב, חלוץ (החברה מנסה לעקוב תמיד שאלה זו), סאונד טוב (בדרך כלל נשמעת ברורה ו רווי), תקן נימת הדיבור של כלים, ניטור טווחי תדירויות.

Tags:

Comments are closed.