מה לעשות ברכב?

"באינטרנט ניתן למצוא כל דבר, אם כי בדרך כלל לא מה שאתה רוצה". אז שקול כמעט כל החברות שלי. אני בעצמי באופן קבוע משוכנעת עם כמה יוצאים מן הכלל. ואני משתמש אינטרנט, לא רק הנהג, עם קטן (עדיין) ניסיון. כל שאלה שלי, באופן כללי, פשוט, ברור לכולם מדי זמן 'חיים' על ההגה.

לדוגמה, הייתי רוצה, עוזבת בבוקר ממגרש החניה כבר יודע כמה דברים. קודם כל, מה מזג האוויר כדי להכין: שלג, גשם, חום עז או, לעומת זאת, פרוסט? במיוחד עכשיו, כאשר מזג האוויר הוא מאוד לא צפוי. גם מאוד עניין אותי לאחרונה AUTONEWS. פעם לא הייתי מאוד מעוניין בהם, ורובם לאחרונה תפסתי את עצמי על העובדה כי מאז הוא עצמו יצא להיות מאחורי ההגה, החל לצפות ולהאזין החדשות, אשר לא שמתי לב. שינויי מסלולים, תאונות-במיוחד בכל הנוגע לחקירת את הגורם לתאונה. . זה קורה משהו בעל ערך על חידוש הביטוח של הרכב, וכן הלאה.

אז כמובן, נעימה מופתע כי כל המידע שנאסף באחד לפתע באתר. כאן, מזג האוויר, שונים חדשות, את דברי תאונות, ועוד -באתר מיוחד 'פרופיל' עבור הנהגים. האמת היא, מצאתי אותה. עד אז נדד על קישורים שונים היו בעיקר autosites במקום אחר. כאן לפני שבועיים גילו חדש באתר-מלא ריאזן. אז התקשר: ריאזן יגואר און ליין. במקום זאת הוא נתקל לי בעבר פשוט כי זה נפתח רק בחודש מרץ. ראשית, 'Avtosajte' מצאתי סעיף מאוד סקרן לגבי קנייה ומכירה של רכבים bjeushnyh. מודעות חיפוש מסד נתונים שימושי מאוד (כבר 300 חתיכות): חיפוש ערכות מארק, מבנה גוף, מנוע סוג ואולי אף מחיר. יש לי prisovetoval לאתר זה חבר המעונין מקומיים avtorynkom. אתה יכול למצוא מיד וכתובות כל הדרוש רשימה רחבה של לחלקי מכוניות, ועוד-לפי דעתי, הפורטל לבעלי רכב, נתונים מסוג זה חייב להיות. ו, מאז אני חולק את 'גילוי', מדברים על האתר החדש, Rjanete, אתה חייב למנות וכל דבר אחר. יש הרבה סה כו -אנקדוטות 'בנושא', סקרים, מצחיק avtobajki ונושאי רציני. הכי התרשמתי, בכנות, במקטע היסטוריית 'מכוניות': מצאתי שם מידע אודות מכוניות זרות רבות ומודלים במשפחה, זה היה מלא חלק פערי הידע שלי. עדיין אהב מקטע ה-'סיוע בצד הדרך'. הרושם שהתקבצו שם הטיפים לכל אירוע בחייו של אופנוען. החל SDA וגימור טיפים לפיקוח וביטוח. אגב, קצת הבנה בעיצוב, אני יכול לומר: האתר המעוצבים בהידור למדי, אחרים כמעט לא כמו. כנראה נשאר קראו את הכתובת: . דרך אגב, זכור, זה לא בהכרח המקרה. כאשר אתה מקליד במנוע חיפוש רגיל כל המילים 'מכוניות יגואר ריאזן און ליין', הוא יופיע ברשימה, אחד הראשונים. ו 'חטיף': לומר, בקרוב באתר הפורום שלך.

Tags:

Comments are closed.