מה לעשות במקרה של התעללות על ידי בני הזוג

אנחנו מדברים על נשים, מפני שהם מקבלים בעיקר התעללות. אם זה מקבל אותם תולהנתה רע הוא אדם, הוא מעשה במצב שווה. קודם כל, הדבר החשוב הוא לדעת כי המצב הזה לא בשל התנהגות של הקורבן, זה לא מוצדק לחינם כי רגע נתון יש לומר או לעשות. זה התנהגות אלימה על ידי בני הזוג, אשר היא לא אשמה. התנהגות זו חייב להיות מטופלים על ידי אנשי מקצוע, אינו מוצדק ולא על-פי הלחץ, אלכוהול, וכו '. אבל, עם זאת אתה חייב לעשות את זה ברור כי המצב יכול להשתנות, אשר, היא אחראית. אם אתה מחליט לשים קץ למצב של התעללות, עליך לדעת כי יש לו יתרונות רבים, אך יש גם כמה סיכונים זה הקורבן ואני מניח. לפני תחילת כל פעולה; מתאים זה הרגיל זה לדבר על המצב הזה עם אנשי ביטחון זה יכול לתמוך, או לדירוג אשר תוכל לספק עזרה או מי זה דוחה, ו ו/או עם אותם מקצועי מהם שירות של תשומת לב האישה.

זו הדרך אתה יש קשר עם אפשרויות, שירותים, ו/או לתמוך הסביבה שלהם יכול לספק לך לפתור את המצב שלך. יכול להתרחש על קורבן של התעללות, הסיכונים, באופן כללי, הדברים הבאים:-על ידי השותף שלך תקבל עוד איומים ואלימות פיזית גדולה כלפיה. -כי ההטרדה זה סובל הוא יהפוך למשהו. בתדירות גבוהה יותר, של טופס המשיכה. ? לאן אתה הולך. לאבד את כוח הקנייה, תוכלו לראות פחתה יכולתו לתמרן, אשר היה עד כה. -בדרך כלל יש קצת תמיכה מ את משפחותיהם וחבריהם, כיוון שהם יהיו משותפת לשני, זה לפעמים מיתרגם לחץ זה לא להמשיך עם התהליך של קרע, מכיוון שהם מאמינים כי הוא מגזים, או שיש פתרון אחר, או פשוט אינם מאמינים לו.

מצד שני, ישנם יתרונות רבים, כאשר זה לשים קץ למצב של התעללות על ידי בני הזוג, אשר אנחנו להדגיש סיכום קטן זה:-מה ששם קץ כל הפרות, השפלות אילו אתה sufrías על ידי חלקו של השותף שלך כשהיית איתה. -שכבר זאת אינה כפופה סכנה מתמדת, באפשרותך להעביר את הפחדים וחוסר אמון, ובכך לשים קצת סדר ושלווה בחיים שלך. -At באותו הזמן, להימנע זה לייצר מצבים של התקפות אלימות בכל זמן יכול להסתיים ללא ספק עם החיים שלך. ? כל כך מעט, אתה משחזר ואת מחלים הבריאות הפיזית והנפשית של נשים מוכות, אפילו ההערכה העצמית שלהם; כדי לקבל ביטחון ובטיחות כן אותו כדי לארגן את חייו שוב. -תלמד להיות חופשי, לחיות ללא תלות אחרים, להיות אחראי על ההחלטות שלהם, דעותיהם ופעולותיהם. . זה בתהליך של התאוששות של הנורמה בחיים שלך, יהיה לך הזדמנויות חדשות חברים חדשים, להתקרב שוב אל קרובי משפחה וחברים ישנים, אשר כבר לקחו עמדה מוגדרת בעימות שבין בני הזוג. -שחזור הרשות איבד לפני בניהם או בנותיהם, אם בכלל. גם במקרה זה, עוזב את הבנים והבנות של להיות אווירה של אלימות נפוצה, הימנעות בדרך זו האפשרי להשפיע כי זה ישאיר בחייהם. -אתה יכול לשחזר מן הסימפטומים הקשורים עניין המגורים, דרך הטיפול המתאימה. -להכניס סדר בחיים שלו, דהיינו, לתת חשיבות יותר להיות, לחיים שלך. בכל מקרה של התעללות על ידי חבר אחר של בני הזוג, עלינו להבטיח כי האדם מבין, להבין את כל היתרונות והחסרונות של ההחלטה להוקיע את המצב כמו ההסכמה למצב זה לסבול. זה כמובן, כדי להדגיש את היתרונות להוקיע את המצב. מה שאנחנו חייבים ולהדגיש כדי שזה די ברור שהיא כדי להחליט, בצורה רציונלית ועל פי מצפונו, אם תבחר או לא לפעול. כדאי שתחליט להוקיע, הטוב ביותר הוא כי החלטה זו הוא המשרד, מנומקת ולא מוצדק. כדי להבטיח כי לא לגנות, להסיר כל הזמן את התלונה, הם צריכים לתת מספיק בטחון על האישה להיכנס מוצקות החלטות, אשר יניבו יותר ביצועים וכדי להשיג מטרות שאפתניות יותר. לאחר בום כי סבלה לאלימות בתקשורת, עשה כי הממשלים מודעים עם המצב של ענף זה של האוכלוסייה, לבצע צעדים חמורים יותר, כי הבטיחות של קורבנות נשמרים במידה גדולה יותר. למרות כל יום הם ממשיכים מנער אותנו מקרים חדשים של אלימות במשפחה, בתקשורת, ועם שיפוטית החלטות זה משאיר את הקורבנות במצב defenselessness. למרות, כפי שכבר אמרנו, המצב השתפר באופן משמעותי, זה אינו רצוי עבור חברה שבה בלתי מדווחות או מודעים כל מקרי ההתעללות להתרחש. כל אישה הבוחרת לדווח על מקרה של התעללות, זכאי ייעוץ, הדרכה מצוות מתמחה בנושא, על כל אחד ההיבטים מעורב במצב הזה: צעדים משפטיים, קיימים משאבים זמינים לקורבנות, המתאים יותר עמדות כלפי התוקפן, וכו '. המטרה של שירותים אלה היא להשיג כי הקורבן יכול להבין בצורה חיובית מה שאתה קורה ותומך בעיקר ראה שיש לו עם אישי ו- legal כדי לשים קץ למצב הזה ולתקן במידה מסוימת את הנזק שנגרם, במיוחד במקרים בהם יש קטין.

Tags:

Comments are closed.