מגרש חופשות מצרים

חם ליפול קרני השמש מן השמיים הכחולים תכולים לירוק נצח של הגולף. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אפריקה ישראל. פנורמה זו הציע כל שחקן בארץ של הפרעונים במצרים. לא רק עם מזג אויר אידיאלי שאתה רואה כל העונות כאן, מצרים ליעד חלום עבור חובבי גולף, סביבה יפה ומגוון של זכויות, עדיין במחיר נוח, ליצור גן עדן. חג golfing במצרים מציעה לתיירים אבל אף יותר. יש כאן מבחר בלתי פוסק של מסלולי גולף מכל הסוגים, מקהיר הים האדום. קהיר ב לבד למצוא לך שבעה מסלולי גולף שהם חמישה קורסים אליפות, אשר להשאיר לא אתגר למקצוענים. זה ניתן למצוא כאן בונקרים חיישני אסטרטגי, כמו גם סכנות מים, Wüstenrough, המספק בנוסף לשינוי במפרץ.

לכן הבעלים למקומות אלה עבור כל הרמות לרגיל שחקנים הטורניר. מספקת מצרים לא רק עדן חג עבור כל יובילו erlebnissreiche העולם, אלא גם עבור שחקן שהיא מצרים, אשר חל לחוות את כל זה. אם נחטף הבירה מגרש קהיר, אשר זורחת לא רק דרך שלך לינה מפוארים במונחים של גולף, אך המבקרים בעולם הרחוק, מסתורי סביב הפירמידות, הפרעונים. או לוקסור, מרכז התרבות של מצרים, היכן למצוא מגרש גולף, אשר נוצר מתוך באמצע המדבר. מצרים היא חובה עבור כל מאהב גולף! השתמש בטווח מורחב זה אחד יציע Golfresevoirs. התמיכה בודדים מתוך דוברי הגרמנית, מגרש kundigem סגל, ניתן עד החוצה טורנירים שבו אתם מתחרים עם אחרים Golfbgeisterten.

בנוסף למגוון יכולים להירגע עם עיסוי מרגיע או סאונה טיהור של התרגיל מאומצת. כך ניתן להתאים בההרפתקה ולהישאר הלגונה היפה או ליד הים. ליהנות טיי הראשון ישירות מול הדלת, לעד, אווירה של מצרים לאין שיעור. חופשה מגרש של מיוחד מחכים לכם! בדונטון בוב גולף באקדמיה GmbH & CO ק ג

Tags:

Comments are closed.