לנסוע הלחיצה הראשונה

הנתונים מצביעים כי למעשה לא נוכל להסתפק באפשרות הראשונה שאנו מציעים. 20% מהמשתמשים לקנות הלחיצה הראשונה. ישנן מספר סיבות לכך: 1. מכירה באינטרנט, זה מעורר בהם אמון לא צריך לנווט יותר. 2.

אין לי זמן, הם חייבים לקנות במקום הראשון המספקים זמינות, הצורך ברכישת הוא גדול יותר להשואה. 3 הם קונים ישירות מבתי חברות תעופה, מלונות, השכרת רכב, הנוסעים בתדירות גבוהה, מעדיפים אפשרות זו. אבל עדיין יש 80% של משתמשים שלא קונים אז הנסיעה שלהם. 95%D7%AA-%D7%90%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%A9%D7%9E%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%AA%D7%A7%D7%A9%D7%95%D7%A8%D7%AA-%D7%94%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%98%D7%99%D7%AA'>דניאל טאוב שמבין יותר ממני. משתמשים אלה גולש, מחפש, משווים, ולחזור להתחיל. . הם בעיקר משתמשים מנוסים, שיודעים שהם יכולים למצוא דילים טובים יותר מאשר הראשון שמופיע להם…

בקר בדף של הסוכנות באינטרנט, אז בקרו באתר האינטרנט של חברת התעופה, השולח מודעה שמבטיח להם במחירי מציאה… בסופו של דבר בין חיפוש כה כבר כ 10 ימים. ההחלטה לרכוש תלויה גם המוצר: אינה זהה כדי לקנות טיסה ללונדון זה חדרים בלונדון. הבחירה של הטיסה הוא מסומן על ידי מחיר ולוח זמנים, עם זאת בעת בחירת המלון נכנס לשחק גורמים יותר סובייקטיבי. המיקום, היחס בין איכות/מחיר חשובים, אז הסוג של חדר, שירותים כלול מחיר ארוחת הבוקר, ועוד. בוחרים את המלון עבור המילוט, חופשה, סופ ש או הפגישה בהחלט יותר מסובך. בבחירות אלה הטעמים אישיים חשובים מאוד. לפגישה בוודאי המשתמש רצוי הבטחת של WiFi, לסגור הפגישה או את שטח משרדים, או אם תכשלו בזה מקושר היטב. מצד שני, עבור סוג זה של הנסיעה, יש גם חשיבות כי המלון כולל חדר כושר, יש את האפשרות לבצע צ'ק-אין מוקדם, יש עיתונים בינלאומיים. בסוף השבוע, אולם המיקום והמראה של החדרים חיוניים. סוג זה של פרטים בחירת המלון יכול לשאת על עשרה ימים. במקרים אלה, מומלץ להיכנס השוואת מחירים של מלונות, טיסות, השכרת רכב, טיסה + מלון. במקום לנווט ברחבי הרשת בהשוואה בכוחות עצמנו, השוואה נותן לנו עבודה לעשות. השוואה עוקב אחר עבור כל אתרי האינטרנט נסיעות ומספק כל המחירים זמינות בתוך פחות מדקה.

Tags:

Comments are closed.