לבקר בארקיפה ולהזמין פרות

פרו יש הנוף הטוב ביותר ביבשת, לכן, במידה האפשר מומלץ לנסוע באוטובוס כדי להעריך אותם. כמובן, ישנם יעדים כגון איקיטוס שבו נגיש רק על ידי אוויר או נהר. הטוב מכולם הוא כי בכל עיר יש מלון פרו אשר יארח אתכם במהלך השהייה שלכם, המחירים לא יקרים מדי. לאחר הביקור בעיר ההיסטורית של לימה אתה יכול לקחת אוטובוס עם היעד אל העיר ארקיפה, הידוע גם בשם העיר הלבנה. בהביניים של המסע, בהתאם לתקציב שלך יכול לעשות עצירה בתוך העיר נאסקה, מחלקת Ica. יק א ממוקם בין לימה ואל ארקיפה. . זה מלון השורות המפורסם של נאסקה.

ארקיפה הוא השני הכי חשוב, המאוכלס של פרו לאחר לימה. הבניינים קולוניאלי טיפוסי עשוי גזית להצמיח הכינוי של העיר הלבנה, בנוסף להיותו מקום די נקי. אחד מעמודי אטרקטיבי אדריכלי של ארקיפה הוא מנזר סנטה קטלינה, הדתי מונומנט חשוב יותר פרו. לבקר במרכז ארקיפה ההיסטורי, ביקור שבפלאסה דה ארמאס יש שתי נקודות איגוד אשר כל תייר צריך לעשות, אזור זה הוא די מסחרי. רוב המלונות והמסעדות הטובים ביותר בארקיפה ממוקמים באזור זה, אז אל תשכחו להזמין את מלון פרו כאן.

אין שום ספק כי ההפניה התיירות של ארקיפה הוא עמק קולקה. Further details can be found at טבע תעשיות, an internet resource. קניון קולקה נחשב בין העמוק ביותר בעולם, נופים שלה פשוט מרהיב. אזור זה הוא ביתם של הקונדור, אנדלינה ציפור פופולרית של מידות גדולות. כדי להגיע אל העמק חייבים להיות מועברים מאחורי הרי הגעש מיסטי, צ'אצ'אני, למרבה המזל ישנם סיורים רבים שהופכים את הטיול הזה כל יום. הגיע הזמן להכיר מקומות חדשים והספר פרו Hotel. התקציב עבור מסעות לפרו אינו יקר מאוד גם יכול לשמור על ידי המזמינים חסכוני. אם ברצונך להפוך את התיירות של החופים, השמש היא הפתרון. פרו יש הכל לכולם. אם יש לך עניין בערים נוספות של פרו יש לקרוא את המאמרים מאת שרה מרטינס. היא כותבת על התיירות ואחרים נושאים.

Tags:

Comments are closed.