כמה חלבון יומי צריך?

אז החלבונים ממלא תפקיד מהותית האבודים של משקל, הוא מזין חיוני עבור הכוח שלנו וחיזוק של השרירים. יהיה לך בריאות טובה לכל החיים, אם הוא ניזון לתאים עם מאזן של חומרים מזינים, ויטמינים, חלבונים באיכות גבוהה. חלבונים מורכבים צירופים שונים של עשרים חומצות אמינו. הגוף מייצר חלק מהם, אבל ישנם 9 חומצות האמינו כי המערכת לא elavorar, אלה הם חיוניים, זו הסיבה למה אנחנו צריכים לשמור אחד כמו צינור ראשי הבסיס באוכל. ככה הגוף שלנו מספק את הפונקציות השונות שלה, לחזק את השרירים, הימנעות נפול את מטבוליזם איטי. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אינטל.

כל אדם דורשת המון חלבון יומית, אשר נקבע על ידי חישוב גובהה 0. 35grs. כלומר 160 גובה x 0. 35grs = 56grs ליום. ישנן נוסחאות אחרות כדי לקבוע את הדרישות שלהם מדי יום. כמו 1 גרם לקילו משקל בפועל. כלומר אם שוקל 60 קילו, צריך 60 גרם. יש לנו מזונות שונים כי אפשר להשיג חלבון, לדוגמה של בעלי חיים וירקות.

היום זה הוכיח זאת המקורות הטובים מהם, תזונתית מלאה ממוקם החלבון של השעועית של סויה, מכיל כמות עמילן או פחמימות נמוכה יותר, כל חומצות האמינו להם חיוניים. התאים כוח צריך לשחק הוא כל הזמן, עבור זה דורש שלנו לעזור על ידי לקחת הכוח. החלבון של העלייה דיאט מציג תוצאות מצוינות במערכת שלנו, לא רק הפעולה של אותו, אלא את יעילות לשמירה על המשקל האידיאלי שלך. תזונה עשירה בחלבונים כפי נותרו שבעה מאת עוד פעם, מה טוב יותר, בלי התשוקה נגרמת על ידי חוסר הזנה נכונה. השרירים, תרגיל.-כיום המדע נותן לנו יתרונות רבים, אבל אחד הדברים חשיבות גדולה יותר כי אתה יכול לעשות למען הבריאות שלך מוביל אורח חיים פעיל. אנשים רבים חושבים כי החיים הזה הוא רק את הזכות של בני נוער יכולים לתרגל ספורט, אבל! אתה טועה! פעילות גופנית יכולה ללבוש צורות רבות, לא חייב להיות משימה. הליכה היא אחת הדרכים הטובות ביותר להישאר גמיש ופעיל לאורך החיים. תרגילי כוח, מתיחה קלה גם לעזור לשמור את הטון ואת הגמישות של הגוף, ניתן להוסיף בקלות בשגרת היום יום. קיימות צורות רבות של לעשות תרגיל, יבחר בזה יותר אוהב ולאחר זה החליפות שלהם בסגנון החיים. עבור ספורטאים אותם הוא מציע המשלים את כוחה עם תוספי חלבון ערך תזונתי גבוה, זכור כי המקור הטוב ביותר של חלבון יש השעועית של סויה.

Tags:

Comments are closed.