כיצד להשתמש בטוויטר כדי לקדם את העסק שלך באינטרנט

בדרך כלל, משתמשים של בגין: בתחילה, האדם לא ראתה את הערעור של טוויטר, השירות האמיתי שלה, והיה מחשיב את זה בזבוז של זמן – עד שלא ניסיתי את זה… לחץ כאן אפריקה ישראל ומצא עוד . מכאן ואילך, זה הפך פרטיזן מאושרת, דווקא בזכות תומכי טוויטר, כל יום להגיח אסטרטגיות וכלים נוספים כדי לקבל את האומץ שלה מלא פוטנציאל. באפשרותך להשתמש בטוויטר הופכים לזמינים ולהרחיב את בסיס הלקוחות שלך. משתמשים יכולים לבחור לעקוב ולקבל את ציוצים של אותו אדם (שלהם הודעות של עד 140 תווים), דרך הטלפונים שלהם, אינטרנט, RSS או צ'אט. גם אתה יכול לפרסם טוויטים שלך באמצעות שיטות אלה. בעוד 15 שניות באפשרותך להירשם לקבלת טוויטר ולהשתמש היתרונות לעסק שלך. הנה 6 נקודות בסיסיות שכדאי לזכור בעת שימוש בטוויטר לעסק שלך: 1) בנה את אישיותו של העסק שלך (מותג) – לכתוב טוויטים מאירועים בחברה שלך, לספק שירותים ללקוחות שלך, ואת מלכודות ללקוחות שלך, לקוחות פוטנציאליים (שאל את המשוב שלך, תודה לך, לספר לכם על תחרויות או סקרים, וכו '.).

. זה רעיון טוב כדי לזהות את האדם האחראי על החשבון בטוויטר כדי להפוך את האינטראקציות אישי ואמיתי. זכור להישאר מקצועי, להוסיף את הלוגו שלך או תמונה של הפנים שלך, כל המדיה החברתית חשבונות (טוויטר, LinkedIn, פייסבוק, וכו ') מכריזה על דף האינטרנט שלך, חתימה, בלוג וכדומה ניתן למצוא בקלות. (2) חיפוש – בארה עבור מונחי חיפוש ולקרוא מה שנאמר להם, ואפילו את עצמך! למצוא את האנשים הרלוונטיים לחברה שלך ופעל אותם (בעקבות) כדי לפתח את הרשת של אנשי קשר. אתה יכול להגיב את אנשי הקשר שלך על-ידי הקלדת לפני שמו, לדוגמה, juliadominguez יהיה @juliadominguez. שימוש בכלי של הזמנות שניתן להוסיף את אנשי הקשר שלך מתוך דוא ל ו- MSN. (3) שיתוף רעיונות – מאמרים, בלוגים, אתרי אינטרנט, רעיונות, את הידע, וכדומה-במקום לומר שאתם אוכלים ארוחת בוקר זה (הרבה אנשים לעשות זאת!). יתקצר קישורים עם להיות מסודר יותר.

אם אתה רואה משהו לגבי זה אתה אוהב, לשתף אותו כותב RT @(שם המשתמש של האדם שכתב ה tweet) (RT: retweet) ההודעה. בדרך זו שגם רואים את כבוד והערכה כדי שלך contactos-. אף אחד לא קרא ספורט tweets לשרת רק auto-difusion. זכור כי טוויטר אינה כלי שיווק טהור; זה יגרום לחסידיך לאבד עניין. להשתמש בטוויטר כדי ליצור קשר עם אנשים מעניינים, ללמוד מה מסקרן אותך לאחרים, ולהרחיב את הרשת שלך. זה מקום עבור שיתוף ושיחה. (4) להתחבר בכנסים – בפעם הבאה שתלך לכנס, חפש את חשבון הטוויטר הרשמי של כנס ולעקוב אחרי זה להתחבר עם אנשים אחרים להציג, לברר על פגישות סודיות, לגדל את המוניטין שלך. (5) פקדים לטוויטר לפני בדיקת כדי לך-לא שיש לקרוא ולהגיב את כולן tweets מכוון אלייך. להחליט כמה זמן אתה צריך לתת את הפעילות ועל נאמן סלה. נסה ספקים לקוחות כגון, כדי לייעל את השימוש שלך Twitter. כדי. מפקחת על המוניטין שלך בטוויטר-אם מישהו מחמיא (או מציג תלונה) של העסק שלך, צריכה להיות הראשונה יודע את זה. הגדרת התראות דרך, או כדי להיות מסוגל להתערב כאשר משהו על עצמך בעולם של טוויטר. (6) כיף – זוכר בעל חוש הומור, ליהנות מהחוויה. לכלול אותם רשתות חברתיות שאתה מספק הזדמנות עבור כיף, משהו זרק מקצועי החיים שלך – ולהפוך האינטראקציות עם הלקוחות שלך הם יותר רגועה ומבדר כידוע יותר מאשר המנהיג של העסק שלך. תאמיני לי, טוויטר עובד עבור עסקים מקוונים. להם כמה ימים להתחיל להשתמש בטוויטר יצרתי קשר עם הקופירייטר מהם המפורסם, באותו היום דיברנו בסקייפ על האפשרות של עובדים ביחד. אם אתה מדאיג את התדירות שבה עליך להשתמש בטוויטר, פחד יסכן אותך עם עוד עוד אחריות, תשכח את הפחד הזה! השתמש טוויטר כשתוכל, וכאשר אתה לא יכול… לא משנה! טוויטר עדיין יהיה שם כאשר אתה חוזר, ניתן יהיה לחדש את הקשר עם שלך הודעה לעיתונות ממשיכים לעבוד על הרשת החברתית שלך להמשיך להשיג את היתרונות של כלי רב עוצמה. זכור כי הפעילות שלך בטוויטר הוא האינטנסיבי ביותר, תוצאות יותר תקבל. לקבלת עצות נוספות על טוויטר, בקר בדפי האינטרנט הבאים (באנגלית):; קרא כיצד ליצור קהילה, (עבור המתקדם ביותר) ללמוד כיצד ליצור קבוצות. אנו מזמינים אתכם אחריי בטוויטר כדי לדבר איתי, להתעדכן בהתפתחויות סיוע וירטואלי ושיווק באינטרנט.

Tags:

Comments are closed.