כיצד להרוויח כסף ממהי אהבה טה

על ידי לעשות כסף באינטרנט אנשים רבים העז לקפוץ לפני להיות מוכן כראוי. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. אתה יודע כי ישנם תנאים מוקדמים להיות מדען, רופא, פועל בניין, עובד משרד או מורה. ישנם דברים אנחנו צריכים ללמוד, לפני אתה יכול להיות מוצלח, לא רק חייב לקפוץ בלי ההכנה הדרושה. כנ ל לגבי תעשיית השיווק באינטרנט בעוד ישנם שם אנשים. תמימים אשר נוטה מאמינים כי היא "הליכה בפארק" אינו נדרש יותר מאשר האמונה כי ניתן לעשות זאת רק. אני חייב להודות כי זה טיול בפארק, לעומת מה שאתה חייב לסבול כפוף למי אין האינטרסים שלהם בעולם של עבודה על-ידי בדיקת שעון.

אבל עדיין יש כללים שיש לך זה בצע, מלכודות עליך להימנע כדי להפוך באמת העבודה של שיווק באינטרנט מוצלחת עבורך. רוב האנשים לא יגרום מטבע של 10 סנט בתור, אולם יש אחרים שיגרום יותר בחודש זה רוב העם הופך בכל השנה. ולמה זה? התשובה שלי מתחיל עם הגיל של השאלה הביצה או התרנגולת ", מה בא קודם הביצה או התרנגולת"? באופן אישי, להצביע לטובת. שכח מזה, כל ארגומנט או לעשות תורות בסיום תמיד – אין לי מושג ואני לא חושב שרבים מאיתנו גם. אבל דבר אחד אם יש ודאות היא לעשות כסף באינטרנט, תחילה עליך שיש לך תשוקה של החברה מוצרים ו / או שירותים של כל עסק באינטרנט כי מצפה להרוויח כסף. תשוקה במובן זה אומר פשוט כי יש חקרת את החברה ואת המוצרים או השירותים לך באמת אתה אוהב, זה מניע, עוברת הפעולה. אז זהו, אנחנו יכולים לתרגם את התשוקה, את החינוך, את ההתלהבות, העבודה לעתים קרובות ללוות את זה לי אומרים כי יזמים רבים בתור כל-כך טובים מה לבצע להתעלם את התשוקה, כפי יכול למכור כל דבר. .

אבל אני מודאג לגבי מי לא כל כך בקיא העבודה באופן עסק מקוון עם ההצלחה. עכשיו, אני לא מנסה לגרום להם להאמין כי התשוקה היא הדבר היחיד הדרוש. כי כדי להצליח גם יש אתר טוב, טוב, נפוצה שיווק פרסום, תמיכה החברה, יעיל מילות מפתח, וכו ', דברים צריכים ללמוד מהחברה המצרפת – אבל להפריש התשוקה תקטין את סיכויי ההצלחה באופן דרמטי. לכן המסקנה היא, אם אין לך תשוקה עבור החברה, המוצרים והשירותים המסופקים על ידי החברה הזו, שוב, לא מנסה לעשות את העבודה? מלמד. בעבודה של שיווק באינטרנט בדרך כלל לא כל מתבוללת או להבין את הצריכה של זמן, אבל אם יש המוטיבציה הנגרמת על ידי התשוקה זה הופך שתעקוב אחר לפעול במאמץ מתמשכת עבור לא מעד. יש לך משאב נהדר במנועי החיפוש באינטרנט כדי למצוא מידע על תעשיית שיווק באינטרנט הזדמנויות עסקיות, להשתמש בו! שלה המחקר צריך לגלות חברה מי אוהב, אשר מעורר את תחושת אמון. חייב להיות מוצק, המבוססת על עקרונות נהדר וקל להבין, עם מוצרים מעולים והשירותים שהם מסוגלים למכור כי הוא קשור עם התשוקה שלך. אם לא זה הולכים אחריהם. אתה יכול למצוא הזדמנות נאותה אשר מכיל את התכונות שהוזכרו לעיל. הערות כפי זה טוב, זה נשמע טוב, תוכנית הפיצוי הוא מצוין, אז אני חושב אתחיל עסקים – לא נשמע כמו החלטה המבוססת על משהו קרוב התשוקה. לזכור את זה כאשר אתה שומע "גורו" עושה את זה, לא ליפול בפיתוי, כי, כפי שאמרתי לפני כמה מאוד experimentantados אשר יכולה למכור הכל מבלי להיות נלהב מוצרי החברה שירותים קידום הערה: בהחלט מטרתו בעל היכולת של תגיע לעיקר, כי אתה יכול למכור בשורה על כל דבר היא תוצרת ראוי. זכור כי ישנם צעדים אחרים שאתה חייב לעשות לפני המסחור של האינטרנט. אם החברה לא מוצר או שירות נכון כי אתה נלהב, כולם אחרים השלבים של היחיד יכולה לגרום תסכול גדול יותר מאשר להביא הצלחה רבה. לא להיות לוהטת על החברה, המוצרים והשירותים אשר להעמיד במבחן להיות משווק היא השמנה פשוט יש להמנע. עלית שותפים הוא פרטי entidad-סוסיידאד אשר ילמד אותך כיצד לבנות הכנסה של שש ספרות באמצעות האינטרנט. אם אתה רוצה לעשות כסף באינטרנט, להצטרף החברה עלית עד שיהיה מאוחר מדי, אני רוצה לומר לפני תסכול לכבות את להבת התשוקה שהזזת לקרוא מאמר זה.

Tags:

Comments are closed.