ילדים בחדרי המתנה

ילדים ב חדרים של ציפה השיר שרתי עבור אותם ילדים אבלים, שירי בחמלה לי! גבריאלה מיסטרל. זמן לחכות בהריון הייאוש אחד הקדמוני זכויות של קטינים יש משפחה לקחת אחריות צריך חומר שלהם, אילו לתת חיבה, תמיכה חברתית. כאשר מדובר בקטינים במוסדות, מבוסס על ההנחה כי מחסור חמור אחד או כל ההיבטים האלה יש מוטיבציה ההתערבות של הרשויות כי זה מתחיל פעולה מחנך משחזר את הילדים הנכון לגדול בסביבה פוגש חומר שלהם ואת פסיכולוגי צריך. זה הוא מובן מאליו מוסדיים פעולה אלטרנטיבית, לכן, נדרש זמן די ירודים. לכמה זמן? בפועל כל יום שיש קבוצה מאוד רבים מאלה קטין אשר הינו שהותו בהם מוסדות של קבלת הופכת כרונית. שתי יציאות אפשרי זה אותם הבטחות כדי שהשער שלהם משפחת המוצא או להיות בברכה (אימוץ) ממשפחה חדשה- לא יגודל עם כל המיידיות. עוד מידע על אבי קושניר ניתן למצוא באינטרנט.

בכל מקרה הילדים לשמור על כמה ציפיות צבר, יום או שנה אחר, הוא ראה מתוסכל. . הם ילדים אשר מותקנים באופן קבוע בחדר ההמתנה. ברור כי המצב סותרות זה משפיע באופן שלילי על ההסתגלות שלהם למוסדות לארח אותם. כאשר אתה מעביר יש אין צורך ולא מאמץ להשתלב אם זה יעבור זמן רב, שילוב אפשרי כי ככל שחולף הזמן, יותר קרוב חייב להיות הסוף. חוסר הסתגלות משפיע במיוחד בבית הספר עם ההשפעות כי הם יכולים להניח. כתוצאה מכך, ילדים במצב זה לבוא סוג של התחמקות דמיוני. אחת הבעיות העיקריות הקיימות ברוב המכריע של אלה שאינם במוסדות מארח, הוא שחזור פנטסטי שהופכים את החיים שלו.

בתחום מטרה כפולה: ליצור עבר שאינו קיים, לדמיין את העתיד אפשרי. זו מתרחשת בעיקר אצל ילדים שנמצאים בשלב צפוי לחזור אל משפחתו המקורי. הם בדרך כלל לא ניתן לזהות את הגורמים (משפחה) אשר על המקור של למיסוד שלה, יצוקים, זו פרשנות של העבר. אף פעם לא קורא לתוך שאלה את ההתנהגות של ההורים שלהם. מצד שני, הם אנשים ומוסדות לארח אותם מבצעי מצבו נואש לא בטוח. העתיד הוא מכוסה על ידי ילדים אלה כזמן אידאלית, את כל הבעיות האלה יחדל מלהתקיים. אך במעבר לשלב הזה של החיים לעתים רחוקות, הם חושבים יתערבו החלטתו ואת המאמץ האישי שלו, אבל מגיע את סופו של סיפור אגדה. במקרים רבים ההורים לא נשמרים מן הילדים שלהם: לבקר אותם מדי פעם, או לפחות פעם בשנה, הם מכריזים כי הם עדיין יוכלו לשמור אותם (ולהישאר ובכך במוסד). קישור זה קרע של מי יש איסורים – האכלת אשליות, הציפיות של העתיד בהכרח יותר טוב. ההורים, כאשר הם ילדים, מבטיח להם כי בקרוב זה ימשוך אותם מהמוסד; לאחר יש פה תמיד יש סיבה חיצוניים, שאינם קשורים שלו שיקרה, זה מעלה כמו מכשול למטרה זו שמחה. אף פעם לא מגיע הזמן מתאים החזרה. אבל הילדים שעדיין מחזיקים, כמו מסמר צריבה, האמונה השיבה קרובה לבית. זה מגדיר ציר משמעות לחייהם. יש הורים מופעלות בעדינות תהליך של אשמה אצל ילדיהם. להעביר את המסר, אם הם לא יחזרו. זו אשמתם: לא נתנהג בהתאם, הם לא אחראים, הם תלמידים גרועים… למקרה בחוץ, קטנים יותר מפעם אחת מחנכים משלי לתרום פטיש המסמר. התוצאה העיקרית של כל זה בתוך זה בסמטה ללא פלט: לא מוחזרת למשפחה שלו כי הוא לשאת קשות, אך הוא לשאת רע, כי זה לחיים הטמונה מוסד משמעתי. עם מה מגיע במעגל קסמים שמוביל את המצור, סטגנציה, מספר עצום של התנהגויות מוטיבציה מאת זעם וחוסר אונים. זה לא מפתיע שרבים מאלה ילדים בסופו של דבר ממוקמים בתוך בועה פסיכולוגי: הם חורגים מן המציאות, מאבדים כל מוטיבציה ללמוד, לא ליהנות מהחיים, יש נטייה מסומן בהקיץ כמו חלום בהקיץ סטרילי בניגוד הן את הדמיון ואת ההכרה של המציאות. בקיצור, חוסר תקווה להריון זמן הצפוי, בשילוב עם חוסר מודעות של המצב, את יחודיים מסוגם של תפיסת המציאות שלו, מהווה קיר שמפריד כמחסום להתפתחות. כפי שאמר המשורר: מאז אני גר חולם / עם הילד לעזאזל / לפיה את הידיים של ילדה / הדריך אותי ללכת לאיבוד. פרנסיסקו אריאס סוליס. לא ירה בו יש ילדים. .

Tags:

Comments are closed.