חשבונאות

כזה הוא היום היחס אופנתי לקרוא זרה המילה "מיקור חוץ". מונח מדויק בשפה הרוסית עדיין, הקרוב ביותר לערך של ביצוע הביטוי "הלא פונקציות הליבה של המתמחה של הלקוח ארגונים ". מיקור חוץ, יש להבחין בין חוזים לעבודה שירותים בתשלום. מבחינתו הלקוח רשאי לאצול כל עבודה, מתן שירותים כלשהם, בעוד כגון מיקור חוץ בלבד תכונות כי הלקוח יכול עקרונית לבצע בכוחות עצמם. בקרב עסקים קטנים ובינוניים הוא הנפוץ ביותר מיקור חוץ חשבונאות, משאבי אנוש, ושירותים. הסיבה העיקרית לכך – על מנת למשוך חיצוני זול יותר מאשר התוכן במדינה. אל דאגה אינטל הוא האיש הנכון .

כמו כן, "רואה חשבון חיצוני" או "עורך דין חיצוני" עשוי לעניין משקיע אשר אינו מעורב ישירות בפעילות מבצעית – הוא מקבל הערכה בלתי תלויה התשואה על ההשקעה. גורמים חשובים, אשר יותר ויותר בבחירת שירותי ראיית חשבון כפי מקצועי, אחראי, אבטחת איכות עבודה גדולה מיקור חוץ. ואכן, אם הצוות החשב עשה טעות חמורה, שהובילה קנסות ועונשים על ידי רשויות המס, כדי להתאושש כי מתוך סכום דמיוני של העובד. רואה חשבון חיצוני היא לרוב מסכימה לפצות את הלקוח שילם במזומן כלומר, אם הפגיעה אירעה בשל אשמתו. בנוסף, הלקוח מקבל צוות של אמנים, שאותו הוא שמר על המדינה פשוט לא יכול.

בדרך כלל, רואה חשבון חיצוני נשכר לעבוד מומחה שלו דרכים שונות של חשבונאות ומיסוי. וגם אם הלקוח לא שילם, למשל, שירותים משפטיים, הוא מקבל את זה בעקיפין – ספק הוא משתמש בכל המשאבים שלה. חברות רבות, מיקור חוץ לבטח אחריות מקצועית שלהם. אז הם להגביר את האמינות ולהבטיח את קבלת תשלומי הביטוח, אם התקלה מתרחשת מיקור חוץ קצת צרות. ספק זה גם אטרקטיבי עובד במשרה מלאה. חשבונאות מיקור חוץ כמו "שרביט הקסם" של חברות מי צריך לשחזר או להמשיך דיווח רישומים לאחר פיטוריו של החשב הכללי לפני ביצוע חדש. אבל מיקור חוץ, כמו כל תופעה יש חיסרון. לפי העלות של מערכת כזו של יחסים כוללים ניהול מסמכים מתוחכמים, הצורך להוכיח את תוקפו התיאורטי של רשויות המס של עלויות (שימו לב – תביעות עשויים להיות רק במחיר גבוה ללא פרופורציה ספק, את ספק וההתיישבות שלה יכול לקחת).

Tags:

Comments are closed.