זה הזמן לקנות עסק

יש הרבה אנשים שרוצים לעשות עסקים, אבל כמה אנשים מעורבים. הסיבה היא בדרך כלל אחד – משהו שחסר להם. כמה תכונות או כסף או משהו אחר. היפטר חסרונות אלו יעזרו בחנות החברה Delomag Business Ready לאחר קשרים וכסף, אנשים לעתים קרובות אין להם את הנחישות והידע כדי להתחיל עסק משלהם. אבל אלה שיש להם הרבה ידע, לפעמים להפריע התיאוריה.

אחרי הכל, על פי התיאוריה של העסק להתחיל מאפס אפשרי, אבל התת מודע בחריצות אינו מאפשר כזה חשבתי על שום דבר לא קורה. אבל יש פתרון פשוט – לקנות עסק מוכנות. זה כבר לא אפס. לפי התכונות האישיות שלו priplyusuete לך את כל החומר שהם קנו, וזה יהיה הזנק הון שבה להקים עסק. חנות החברה מוכרת עסקים Delomag עסקים רבים ושונים, שירותי ייצור וסחר: להראות רכב, תחנות דלק, מספרות, כושר, מזון חנויות – יש הרבה לבחירה. אולי כמה עסקים הם פשוטים מדי בשבילך? רוצה משהו מיוחד? החברה שלנו יכולה להציע גם את זה.

לדוגמה, חדשנית עסקים. אתה לא צריך כסף? בהתבסס על העובדה כי הצורך שלנו הוא תמיד יותר מאשר היכולת שלנו, כסף אף פעם לא יהיה מספיק. ואם היא היעדר תקציב מספיק תוכלו להאט, אתה לעולם לא ברז משם. סיפורי מקרים בהם אנשים עם הון לא מאחורי היו מסוגלים להתחיל לבנות עסק ענק, ריצ'רד ברנסון (וירג'ין), סטיב ג'ובס (Apple), Chichvarkin (Euroset). לפיכך, יהיה לך, אם הכל ילך בסדר. כדי שיהיה ברור שזה צריך להיות נכון, יש צורך לחשוב על איך אתה הולך לעשות, לאן ללכת ואיך העלויות יגיעו הרווחים. תכנית הפעולה רצוי ללכוד על הנייר. אנחנו צריכים לחשוב על איפה אתה יכול לחסוך, שם הסכם סחר חליפין, שבה לשכור וכו ' אתה אין ניסיון? ואיך יתחייב ניסיון עסקי, אם אתה הולך לעשות את זה רק אחרי זה אתה. זה כמו שכדי להתחיל ללמוד לנהוג ברכב רק לאחר שאתה בטוח כי גם יודע איך לעשות את זה. אבסורד! ניסיון לא – ללכת סוג. גלה מעט premalenkuyu החברה אינה ירי מתוך העבודה הראשי. וגם לעשות את המיטב כדי להפוך את החברה לחברה מספק אותך ואת המשפחה כולה. אתה לא מכירים את החוקים kompleksuete? בקר החנות המקוונת החברה Delomag עסקים, לקבל ייעוץ 2.3 ולהיפטר פחדים אובססיביים. לאט לאט אתה לומד את החוקים ואת החוויה תהיה. דרך ארוכה העסק מתחיל עם הראשון צעד צעד זה מה שאנחנו יכולים לעשות יחד. כל יום, הולך לעבוד, תמיד תהיה לך לא יותר מאשר היום. מחפש אופקים חדשים, הזדמנויות חדשות, עלינו לצאת מאזור הנוחות שלך. רודף עסק, אתה צריך להתחבר מים, אשר לא יכול להיכנס פעמיים, שבו, כמובן, לפני שהיית. לכן, שתי אפשרויות: או שאתה לא יתחילו לרכוש את האיכויות הדרושות מגולגל תירוצים או להתחיל עסק כמו שאנחנו הולכים יחד להשיג את הידע והניסיון. סיכום: אם אתם רוצים לעשות עסקים – לא רוצים – לא עושים! אבל לא לקרוע את האוויר צעקות "אני רוצה, אבל אני לא יכול." אתה לא יכול פשוט לשבת ולחכות למחר – עלינו לפעול. הרובל נופל כל יום, סכום דמי הביטוח על הפיקדונות בבנק בערבות מדינה של 700 אלף רובל. אם פוטרו – יש סיבה נוספת כדי להתחיל את העסק שלך ולהשקיע אותו, החוויה שלך ידע וזמן. אם אתה מוכן מתחילים לנוע לעבר חלומו של עסק עצמאי, אתה צריך לעשות את הצעד הראשון: לקבל החלטה ולקחת אחריות! ולבסוף חדשות טובות. אתה יכול לקבל הלוואה לרכישת עסקים קיימים אחד הבנקים המסחריים המובילים. סכום ההלוואה 30-340 אלף רובל. תקופה של 6 חודשים עד 5 שנים ב -26% בשנה.

Tags:

Comments are closed.