התעסקות בחג הפסחא

יום ראשון של פסחא הוא אחד הימים היפים ביותר בחג הפסחא. במיוחד אם הבית בחג הפסחא מעטרת עם יצירות מאולתר. מכיוון כדאי לאסוף כמה סיבות papercraft הבא. תחילה הוא בשאלה, מהו להפוך בחג הפסחא. מה לגבי ארנב הפסחא? ראשית סקיצה חייב להיות עם זאת חלה.

כדי לעשות זאת, ניתן להשתמש בכל Tierbuch. שם, ארנב הפסחא לצייר מ – רק לא קטן מדי. אנשים רבים נוטים להיות תמונות ציור קטן מדי. זאת, גם DINA4 גיליון גדול יש יותר מדי שטח. הדרך ארנב הפסחא מהצד, צריך להיות אופטימלית כך קיימות תצוגת עמוד, אולי הקימרון שוכן. לבסוף, ארנב ישיבה לא להפעיל. כיום זהו כדי לגזור רק הארנב.

אם האוזניים אותו היו לחתוך, אין בעיה. שוב, ניתן לתקן זאת עם Alleskleber. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . יש להצמיד גלגלים קטנים, סך של ארבע יחידות, כפות רגליים של הארנבונים. התאמה יכול לשמש הציר, אשר על-ידי כפות רגליים (אל דאגה, זה סימוני בליד) (לא) יהיה חד ולוקח כל גלגל בסוף פתוח. יש הארנב הפכו מדי רעועים, כיוון הנייר היה רזה מדי, לכופף את הנייר במחצית לפני ביצוע התבנית. ציור הוא ב החצי הנותר. לאחר גזירה להעניק לו שני חלקים המודבק בראש לגזור יחד. זה היתרון כי ניתן לגרור את כפות רגליים על ציר זה מזה כך יציבות יותר. כעת, ארנב הפסחא בחג הפסחא על השולחן ארוחת בוקר להפעיל שלו ברכיים מוקדמים מערביים. דף הבית של רוג'ר שמידט: קריקטורה, קריקטורות נגד-spam-Ihhhh-מאהל: שמידט הצבע של רוג'ר ähht ohmpage nochn_Punkt דה

Comments are closed.