הפרופיל של מקצוע שעלינו

חורחה לואיס בורחס: "האוניברסיטה הייתי מתעקש הישן לבין החייזר. אם הוא מתעקש זהה, העכשווי, האוניברסיטה חסר תועלת משום שהוא הרחבת פונקציה שעונה כבר העיתונות "אמריקה הלטינית צריך איש מקצוע מחויבת התפתחותו לבין האוניברסיטאות, מוסדות של היבשת פועלים ליצור ממנו. כל המאפיינים הנדרשים לבוגרים, שניים הם באמת בלתי נמנע. . בוא נראה מה הם תכונות אלה, לאזרח מה חדש אשר נדרש באזור: 1.

אנחנו צריכים בוגר n u עם כישורי מנהיגות: מתי את רוחות חזקות משתוללת, הסערה שואג המאיימות עליה יש צורך להתקומם מנהיגים מסוגל נוהג בסירה על מבטחים. ניתן לומר כי הסערה המאה העשרים מאיים עם הופך ההוריקן הדרמטי ביותר שבו יש חדשות. מסיבה זו רצוי שתהיה אוניברסיטה בונים דרך מנהיגים מתאימים להוביל ללא שולט; נהיגה ללא שיעבוד; למשול ללא מדכא; מדריך במשורה. אמריקה הלטינית כבר וכשתגיעי מתלקחות שונים, כל מה שהם קיבלו את הירושה שלהם: טוב ושעות רע. רוב העמים של מסטיסים יבשת יש להגיש תמיכה ב מנהיגיהם ממשלות שלא גרים לפוליטיקה כמו שצריך אבל המדיניות שבה הם להזניח את חובתה קדושה חייב לשמש העמים שלהם ואת לעלות בקנה אחד עם השאיפה לא בריא, אנוכי, כהה לפגוש את הפרויקטים שלהם אישי או משפחתי. המנהיג פרוסיה אוטו פון ביסמרק טענה כי "המחשבה הפוליטית בבחירות הבאות; המדינאי, בהדור הבא".

במובן זה, זה חוקי האוניברסיטה לתכנון תוכנית הלימודים שבו יעדיפו היווצרות של הנהגה חדשה ושקופה מבוסס על הרצון לשרת את הקהילות, אנשים נוספים, הדור הנוכחי ושל ילדיהם של ילדיהם. אמריקה הלטינית היא מחכה מנהיגים אשר חושב הצרכים של האנשים ולהשיג להתרחש כמו שינויים צפויים ב היתרון של ההתפתחות של עמים. החשש של החברה כולה, אבל במיוחד של מוסדות חינוך, ביניהם, בעיקר האוניברסיטה, שיגידו לגבש מנהיגות המבוססת על שירות, אופי, מחויבות נדיבות. וכך אנו מוצאים בכל פינה בכל עיר בכל מדינה הוראה טובה יותר להכיר את האחריות על מנת להשיג את השינויים הנדרשים על מנת להשיג לרווחתם של עמים. 2. אנחנו צריכים u n סיים עם מוטיבציה לקראת תוצאות: אדם, ישות, ממשלה, קבוצת כדורגל לכל ארגון, כל אדם יהיה ואתה שפטת בדרכים שונות אך היבט אחד תמיד יהיה חשוב יותר מאשר כל האחרים: התוצאות. זה עובד עבור אותם. הם משקיעים. אתה משלם עבורם. ישוע מנצרת להפנות את חשיבותו כאשר אמר: "על ידי פירות שלהם אתה יודע אותם. אולי שנאסף ענבים קוצים או תאנים מן הקוצים? אז, כל עץ טוב נושא פרי טוב, אבל העץ רע זה נותן פרי רע." ואישר המוסיקאי מפליא לודוויג ואן בטהובן זה 18 שנה אחר כך כשהוא אמר: "אתה צריך להגיע את הרצון נלהב ביותר ולאחר שתסיימו להצליח". בהתוצאות המאה העשרים להסיר ולשים על מנהלי, יו ר מועצות, מאמני ספורט, אנשי מכירות מפקדים צבאיים. ההשוואה בין מטרות והישגים הבסיס היסודי של כל ההערכה, ולכן האוניברסיטה חייבים לחנך הישג פרופיל מקצועי, כחלק נורמאלי של פיתוח אישי ומיומנויות שלהם כמו אוריינטציה העובד. אלחנדרו Rutto Martínez היוקרתי סופר, עיתונאי, מחבר של שישה ספרים ומקושרים אל מספר אוניברסיטאות במדינה שלך.

Tags:

Comments are closed.