הסיבה למה עסקים לא גדלים

. לכולנו יש באותן השעות ביממה, יש חובות משלמים, משפחת את חשק עצום כדי להרחיב את העסק שלנו. עם זאת, נראה כמה יזמים ללכת בדרכים של זהב, עם העסק שלה מלא של לקוחות, ואילו אחרים סובלים הייאוש שלא הלקוחות. אבל ÿque זה מה שימנע אפשרות להרוויח עוד כסף בעסק שלך? לעשות Ÿque לוקח בארסנל העסק שלך כדי לפתוח את הקופה פיננסי? או, יותר טוב אמר ÿcual היא הסיבה למה עסקים לא גדלים? איו שאני יודע! Apublicidad יעיל, ממושמע ובזהירות! Ÿverdad איזה קול, פשוט? המציאות העצובה היא כי הרוב המכריע של אנשי עסקים לא יכול להבין מושג זה פשוט, אשר אחראית על ניהול עסקים מלא של הלקוחות. זה לא כי הם אינם יודעים פרסום חשוב. .

זה כי פשוט לא עושים מספיק פרסום כדי למשוך לקוחות הזקוקים אבל השנה לבוא עם ציפורניים חדות כדי לחזור ליסודות שגורם לצמיחת העסק שלך. השנה, שלי גישה ייחודית היא שאתה ממלא את העסק של הלקוח שלך. ולהתחיל עם העצות הבאות כך ליישם אותם באופן מיידי. 1 ליצור תוכנית פרסום לבחור 2-3 אסטרטגיות הפרסום המיישמות את השנה. . תתרחק אחרים מסיחה את דעתך- לדוגמה, בואו לומר לכתוב ואת הפצת מאמרים להרוויח בריתות אסטרטגיות יהיה האסטרטגיות שלך השנה. .

אז, זה יהיה בגישה שלך. הם מוכרים מה הם מוכרים על פרסום אסטרטגיות, אתה לא יציית להם כי הכוח נמצא המוקד, התחום, היישום יומי של האסטרטגיה שבחרת בתוכנית הפרסום שלך. יש לי ספר אלקטרוני פשוט זה מלמד כיצד לכתוב ולהפיץ מאמרים וגם מעל שתבצע בריתות אסטרטגיות. אלה שתי אסטרטגיות היו אחראים על העלייה המהירה ומדהים של העסק שלי, אתה יכול להשיג אותה כאן. 2 למדוד את האסטרטגיה שלך. אם אני הולך להודיע לי בפייסבוק, אני למדוד את האסטרטגיה הזאת כדי לראות אם זה עובד. כאשר אני למדוד, אני מתכוון למדוד את זה. את הכל אל המטרה שברצונך מגיעים. אני רוצה למשל למדוד. אחוז Ÿque לוחץ על המודעה שלי לעומת מספר האנשים שרואים אותו? אחוז Ÿque לוקח פעולה ברגע שאנחת באתר שלי? למדוד את הכל. אם לא אתה יכול למדוד את זה, אז בבקשה תחסוך לעצמך את הזמן ואת הכסף. 3 לנשום, לדבר, לאכול פרסום איזה כותרת נדירים יותר, אבל כי זה האמת. הגיע הזמן לחשוב כמו נשיא שיווק עבור השירות שאתה מוכר, ולא כפי את הנשיא ואת בורא השירות שאתה מוכר. ההבדל הוא גדול, מאחר נשיא שיווק יחיד מתמקד נותן לדעת מה שמוכר. ניתן להגיע למשרדים שלהם, את החשיבה שלהם מתמקדת ביישום אסטרטגיות הפרסום, כדי למדוד את היעילות של יישומי וכדי נחלתו הבלעדית שלו. הוא נושם, מדבר, אוכלת פרסום. אם אתה חושב כך, אם פעם אתה מרגיש. לעבודה את תוהה \"התכנית ÿcual של פרסום אשר ליישם היום?\", חייך יישתנו לנצח. העסק שלך תמיד יש לקוחות וליהנות חופש כלכלי. שלומך * ליצור תוכנית פרסום, ליישם את זה, ותתרחק הסחות דעת. אם אתה לא יכול למדוד פרסום, אל תעשה את זה * תחשוב כמו נשיא השיווק, לא המעסיק. דיאנה Fontanez à La מלכת Mercadeoa אודות המחבר: דיאנה Fontanez, מלכת Mercadeoa, מלמד מאמנים, יועצים או יזמים למכור שירותי למשוך או למכור את זה ללקוחות שלך. אם אתה צריך יותר לקוחות, יותר הכנסות, יותר זמן חופשי ליהנות חופש כלכלי, לבקר עכשיו לקבלת עצות חינם נוספות.

Tags:

Comments are closed.