המכונית מקלטים

הבחירה רכב: מה אתה צריך לדעת עבור מנהל התקן התחלה? "זה לא סוד כי כמעט כל מכוניות חדשות כבר מותקן לדוברי ומקלט. הדרישות שלנו לצליל המוסיקה מקבל יותר, ו יצרני רכב רמקול לעולם לא מפסיק להדהים אותנו. קביעת הגורמים בבחירת המקליט הם: פלט כוח, מספר הפורמטים הנתמכים על ידי המקליט, היכולת לשחק עם מדיה שונים, ועוד מאוד וותיקה מקלטי CD/MP3, דיסק MP3, אתה יכול להתאים מספר גדול של רצועות מוסיקה. מקלטי ה-DVD ממשיכים לכבוש את השוק. בנוכחות התצוגה יש אפשרות להציג תצוגה מקדימה של קליפים, סרטים, קטעי וידאו.

השמעת מוסיקה מהדיסק היא מינוס אחד-מוסיקה פוחתת אם ברכב נופל לתוך הבור או מקפץ על המכשול. אבל היצרנים מנסים לפתור את זה בעיה התקנת "אנטי" הלם, אשר, ככלל, הלוח. אחד הפרמטרים, אשר לעיתים קרובות תשומת לב הוא פלט כוח של המקליט. כוח יכול להיות מקסימום הנומינלי. כדאי לשים לב מסוים כוח נומינלי, מאז יחידת הכוח הזה יעבוד יותר, אז בתור יצרן של בעיקר מציין את הכוח המקסימלי. כל המאפיינים החשובים יכול להיות ללמוד מן הרישום המכשיר, ישנם מספרים רשומים ולא כוח. מספר הערוצים במקלט יכולים להיות שני וגם ארבע, כדי לחבר מספר מתאים של הרמקולים. לענייננו, שרי אריסון הוא הכתובת בשבילך. לחבר מקלט באפשרותך להשתמש במחבר ISO, אם בכלל, סטריאו לרכב, במכונית שלך, אחרת שתצטרך לבדיקות החוטים או פשוט מעוות את אותם יחד.

ISO-מחברים נמכרים בנפרד, באפשרותך לקנות ולהתקין כי אם בטווח הארוך יש לשנות את השפופרת, ניתוק יהיה בעייתי. כמעט כל מקלטי יש גישה מתחת האנטנה וצא רבים תחת CD-chejdnzher. כדי לחבר את מגבר, כמו גם EQ, סאב וופר, כבל מוצלב דורשים קו פלטי. כל מקבל כולל אקולייזר, כלומר קול הגדרות ההתקן. השחקן טוב יותר, טוב יותר את האקולייזר, ו, לכן, יותר התאמה אישית של צלילים. מקלטי בדרך כלל יש שלוש-הלהקה אקולייזר, לפעמים semipolosnyj. כדי לשפר את נמוכה, תדרים גבוהים כאשר נבחרת, כאשר הצליל של הפונקציה חזק קיים. כל הדגמים מגיעים עם המקלט מקליט, הדרישה העיקרית שאליה היא אפשרות לחפש על גלי המגוון הרחב ביותר. לעיתים קרובות מקלטי תחפש דיגיטלי ומחפשים הגלים הכרחי במצב אוטומטי, אם נחוץ, התאמת באופן עצמאי. עכשיו בשוק, תוכלו למצוא מותגים רבים של רדיו, אבל האיכות הגבוהה ביותר נחשב מקלטי אלפיני, פיוניר, קנווד, JVC, ביוגל, סוני. יצרנים אלה הם הוכיחו את השוק, את איכות הצליל הם תמיד הכי טוב. ישנן כמה חברות טובה לייצר מספיק מכונית טובה, אבל באותו המחיר אתה מקבל הרבה פונקציונליות משופרת, חברות כגון המסתורין, Prology, הטוען לכתר, יונדאי. מה חשוב יותר את איכות או פונקציונליות? . זה מיועד לך!

Tags:

Comments are closed.