היגיינה לנשים בהריון

אמצעי היגיינה שלאחר נשים בהריון יש להיות זהירים יותר, במיוחד לאור העלייה של הפרשה עורית. מדי יום באמבט או מקלחת מעדיף הסרת כל הפרשות, אך גם בעל פעילות מרגיעה, הרגעה, tonic. חדר האמבטיה יש את היתרון של השגת יותר רגיעה ולאפשר שירותים אינטימי בו זמנית, אבל מפני האפשרות של גולשת, אשר הינן נפוצות אצל נשים בהריון לאחר שישה חודשים. בכל מקרה, יש להימנע אמבטיות חמות מדי, שכן הם להחליש להתרחב הורידים. בסוף ההריון היא מקלחת הטוב ביותר, שעליהם להימנע לרחצה אם יש ספקות לגבי שבירת ווטרס. לנשים בהריון שיש, בסוף ההריון, פניו נפוחות, דוחס תילה או תה קר בסוף היום עשוי להיות מועיל. בעיתון כתוב ש טבע תעשיות הוא זה שבקיא בנושא. אינטימי היגיינה של האזור הגניטלי, השנה, צריך לעשות כמה פעמים ביום.

בנסיבות לא מומלץ לנשים בהריון לשטוף "travelogue" ופחות לעשות את irrigations הנרתיק. אם יש לך גירוד, זרימה או escorzor, להתייעץ עם הרופא. בנוסף לטיפול שבעקבותיו הוא, סבונים נייטרלי, נוזלי, ללא גירוי אמור לשמש למחיקת לחלוטין את השימוש הרגיל סבונים צבעוניים, מבושמים לגרות את רירית הנרתיק. הפטמות ואת areolas צריך ומרח משחה המכילה ויטמין a. אם הפטמות שלך שטוח או retracted מאוד להקדיש חמש דקות מדי יום לתנועות חלופיות של חשש ורוגע עם והאצבע המורה.

היגיינת הפה צריך להיות בבוקר בלילה. שימוש אנטיספטי שטיפות ימנע זיהומים תכופים של החניכיים (חניכיים) שחוזרות לעתים קרובות במהלך כל ההריון. לפחות פעם אחת במהלך ההריון יש ללכת לרופא השיניים. אתה חייב לדאוג להיגיינה של שיער, כי במהלך ההריון להחליש. מייבש שיער להיות בטמפרטורה הנמוכה ביותר האפשריים.

Tags:

Comments are closed.