החשיבות של הרגלי תזונה בואנוס

1. האכילה, הבריאות שלך ופסיכולוגים הדמות שלך לספר לנו כי הרגלים הם כל התנהגות חוזרות באופן קבוע, הדורש קטן או אפשר לדבר הוא נרכש ולא מולד. אז אם אנחנו מדברים על אכילת הרגלים עקב גורמים שונים, מסורות משפחתיות הם מאוד חשובים, כמו גם הבחירה, הכנת מזון, הדרך של רב איתם, לוחות זמנים, וכו '. הרגלי התזונה של משפחות מועברים מהורים לילדים והם מושפעים על ידי מספר גורמים, לרבות: המיקום הגיאוגרפי, אקלים, צמחייה, הזמינות של האזור, מכס, את היכולת לרכוש, איך בוחרים להם הכנה וכן דרך לצרוך אותם (לוחות זמנים, החברה, מצבי רוח, וכו '.). מזונות מספקים אנרגיה וחומרים מזינים הדרושים כדי לגדול בריא וחזק, תוכל לבצע פעולות יומיומיות. מישהו שורד ללא אוכל, חוסר של כל אחד מאלה זה גורם לבעיות בריאות שונות.

זה לא מספיק מה לאכול למטרה הבלעדית של סיפוק הרעב, הגוף צריך את החומרים המזינים הדרושים לבצע את הפעילויות בהתאם לדרישות שלנו מדי יום, אשר שונים לפיתוח של כל אדם, בהתאם לגיל, מצב הבריאות שלך, העבודה שלך, ועוד. בדרך זו, יש לנו להבין, כי הגוף שלנו דורש מספר מסוים של חומרים מזינים, לכן חשוב כי יש לאזן את האוכל שלנו, על מנת לא לסבול ההשלכות שעשויות להיות רציני מאוד על האורגניזם שלנו. חוסר של חומרים מזינים בגוף, גורם תת תזונה, תזונה מייצר חוסר אנרגיה, בהירות המחשבה, מתח, חוסר עידוד, השמנת יתר כל כך מפחידה, וכו וכד', זו מתרחשת בכל גיל!.! אותו הדבר קורה לפעוטות, אדם מבוגר, שלא לדבר על 3. גיל. מה אנחנו יכולים לומר על הקיצוניות? באופן טבעי כי הם נורא, במיוחד כאשר הקיצוניות האלה מתייחסים מדגנים, שומנים, סוכרים, וכו ', או לצרוך מעט או מזונות רבים מדי, ocacionando כל כך מאוזן, אשר יכול להיות השלכות חמורות מאוד: מצד אחד, אם יש מחסור של כמה חומרים מזינים בגוף, תת תזונה, וזה מאוד רציני תכופים אצל ילדים בכל הרמות החברתיות, ויש אחרים אם הם אוכלים מופרז כמות עצומה של, עלולים לפתח! השמנת יתר!. לכן, להאכיל את הילדים חייב להיות: מלאה, כולל שלושה המזון העיקרי של היום: בוקר, צהריים וערב, עם אוכל שלוש הקבוצות:-דגנים, פקעות סיפק את האנרגיה כדי לבצע פעילויות יומיות פיזי, נפשי, רוחני וחברתי.

-קטניות ומזונות בעלי חיים המספקים חלבון כדי לגדול ותיקון רקמות הגוף. -מים, כדי לסייע כל התהליכים של הגוף מתבצעת כראוי, כי זה חלק הגוף שלנו באופן משמעותי. -אנחנו יודעים. אוויר החיוניים עבור החיים, ואז, ללמוד לנשום, פעילות גופנית חיונית לכל החיים. כל המאכלים מכילים חומרים מזינים, אך חשוב לדעת מה מכיל כל אחד מהם, לשלב אותם בכל ארוחה כדי למנוע חסר כל אחד מהם. מזונות טבעיים כמות גדולה יותר ברור, איכות חומרים מזינים שלהם, מזון מהיר כל כך, בטח אינם ממלאים במקום הראשון הצריכה, למרות הוא מקל את המשימות של אלה אשר מכינים את האוכל. אני הגיב מאמר זה מה שכתבתי לעלון שלי!הרגלי מפליא! הנושאים נסקור ב הידיעון שלנו יקושר עם!יברך אותך האל!!רווחה!!מצב גופני!,!אנרגיה!!ההתלהבות!היכולת ליהנות מהחיים!,!התגברות על צוות!, וכמובן:!להרוויח כסף! אני מזמין אותך להירשם לניוזלטר שלנו!הרגלי מפליא! ב.

Tags:

Comments are closed.