הדילמה זקן

סבלנות היא תכונה אשר נרכש עם הזמן. כמה אנשים נראה לא צריך את זה. הכל תלוי בדרך שבה כל אחד לסחוב את החיים. זה תלוי את הפילוסופיה של החיים. ויש דרכים להתמודד עם כל יום שם יותר אנשים על פני כדור הארץ. עם זאת, פילוסופיות או אורח חיים יכולים להיות מסווגים לשני סוגים. הראשון מביניהם הציע לא לחשוב על העתיד.

כלומר, נעשה כיף עכשיו בלי לדאוג עוד יותר להשלכות שיש הפעולות שלך. קצר אומר כי החיים שלנו הוא עכשיו ולא לאחר מכן. זה ולכן כדאי לנסות להעביר את זה גם כן ככל האפשר מבלי לדאוג לגבי מחר. הסוג השני של פילוסופיית חיים זה בדיוק ההפך. זו מציעה כי אנחנו חייבים להתמקד בעתיד. עוד מידע על אפריקה ישראל ניתן למצוא באינטרנט. על פי חשוף יש לחשוב על מחר. אז היום צריך לחיות עם מדד. נסה לשמור ולטפל לא לעשות טעויות שיש לנו לסבול מאוחר יותר.

מומלץ באופן כללי, היה זהיר מאוד, לקחת חיים מתוח. אלה שתי צורות החיים שם אותנו קדימה של דילמה מעניינת. יש לך את זה להחליט אם תיהנו מכל מה שאתה יכול היום בלי לדאוג לגבי התוצאות בעתיד. או, לעומת זאת, להשאיר את שביעות הרצון של התשוקות שלך ואז והקרבה במאבק למען העתיד איזה סגנון חיים פועלת באופן הטוב ביותר? זה מאוד מפתה לדבוק הראשון. איתו אינה דרושה סבלנות, או לא יודעת לחכות. שביעות הרצון של הצרכים שלנו הוא מיידי ויש לנו זמן נהדר ביום של היום, בהווה. מתי העתיד כבר נראה. המטרה של דרך החיים הזאת היא לחיות מאושרים בהווה. אך הוא מכיל סתירה. העובדה כי ההתנהגות שלנו היום יש השלכות מחר היא בצד אחד. והוא לעומת זאת כי העתיד תהפוך בקרוב ההווה שלנו. אם ההתנהגות שלך חסר סבלנות, קצת צופות פני עתיד אתה situaste בעיות בעתיד הקרוב בקרוב יהיה לך אותם לפני. יהיה להם לפני בדיוק מונעת ממך להשגת המטרה של חיים הזה. . כי אתה לא יכול לחיות באושר באותו היום נוכח באותו היום הייתה העתיד שלך. במקום זאת הסגנון נמדד חי אינו מאפשר ליהנות הרבה המתנה שלך. יהיה עליך לחכות מסוימים ליעדים עתידיים. זה נכון להשיג סיפוק עשויה להיות גבוהה יותר. אבל בשביל זה תצטרכו לחכות ולהקריב כל כך מהר. תצטרכו להתפשר על חיים הנוכחי מוגבל מבחינת הטעמים. אתה לעשות את זה תחת ההבטחה לבלות אותו טוב יותר בעתיד. אבל כאשר כשיהיה לך לפתח אותך דברים חדשים שוב יהיה חייב להקריב. אחרי הכל, לא נראה כל כך משכנע אף אחד שתי המערכות. אחד מהם פנימה. טוב מיד אבל אז את התוצאות ואת החרטות. זה עשוי להיות מספיק כדי להרוס שלנו "היום" בבוקר. בעוד השני יהיה תואם לצפות לעתיד טוב יותר. עתיד יהיה הפרס שלנו מחכה ולא חסך. אמנם אנחנו לא יודעים אם באמת זה יבוא יום אחד. אז אנחנו לא בטוח אם זה יהיה שווה לחכות… קשיים אלה אני מציע שילוב של שתי אסטרטגיות. חיים כמיטב שיכולתך היום. אתה לא לשלול gratifications קטן או גדול זה אתה יכול לקבל. תשכח שזהירות עודף, אחרי כל החיים שלך. החיים יש רק פעם בחיים. וזה עובד טוב עם זאת לדאוג לעתיד שלך. להכין את חדוות בבוקר היום, דברים נוראיים להרוס את העתיד שלך. לאחר כל שני ההווה והעתיד, להפוך את השהייה שלכם בעולם הזה. קריאה מומלצים אחרים:.

Tags:

Comments are closed.