הדבר הכי חשוב להגיע גבוה במנועי החיפוש, קישורים, קישורים, קישורים!

. כן, כן, אנחנו כבר יודעים אותם! אתה צריך לבקש קישורים לדפים שלנו. אבל זה יותר מורכב ממה שזה נראה. לראות איך להסביר: קישורים הדדיים שווים לא פחות מאשר קישור לדף שלך ללא קישור. גוגל מזהה עסקת החליפין הזו, רואה שאין קישור אמיתי. מדוע אין קישור נכון? כי קישור נכון הוא כאשר מישהו מכניס קישור לדף שלך, כי בניגוד אליהם שימושי עבור המבקרים שלך, לא כדי לקבל משהו במתנת.

עדיף לחפש חילופי באמצעות אתרי אינטרנט 3. לשם כך יש יותר מ-2 אתרים משלו (עם כתובות Url שונה). לך לשים את הקישור לדף אחר עם ההחלפה-האתר השני שלך, בקש מהאדם השני לשים קישור לאתר האינטרנט הראשון שלך. אתר האינטרנט של הבורסה קישור לקשר את אתר האינטרנט הראשון שלך אם אתה מקבל קישורים רבים מדי בתוך זמן קצר מאוד Google מזהה את האתר השני שלך כמשהו לא טבעי. כתוצאה מכך, זה יכול לפגוע בכם את העמדות שלהם. לחפש, להוסיף קישורים באופן טבעי ואני בוגר, אם אנשים היו מגלים את האתר שלך קטנה על-ידי הקטן. מילות המפתח משמש לקישור לדף שלך ישירות להשפיע על העמדות שלכם ב- Google כאשר מישהו מחפש מילות מפתח אלה. אם יש לך דף על צילום בעלי חיים רוצה לקרוא לזה, צילום Hernández (כי שם המשפחה שלך הוא Hernández) אז זה הגיוני כי כאשר מישהו לשים קישור לדף שלך הטקסט לשים צילום Hernández '.

אולי זאת תהיה טעות רציני כי אף אחד לא נמצא צילום Hernández ' אלא אם כן אתה מפורסם. אתה חייב לשים הטקסט של הקישור משהו. אנשים תיראה, תמונות של חיות. אז, כמה שיש יותר קישורים לדף שלך עם טקסט זה, ביותר יעלו בסיווג עבור מילים אלו (במקום מילים צילום Hernández '). אנחנו חייבים להשתנות את מילות המפתח בהן אנשים כשהם שמים קישורים לדף שלך. אם הם היו אנשים אמיתיים קישורים (אלא אם כן ביקש מהם) זה נורמלי כי הטקסטים המשמשים שער החליפין קישור על פי מנהל האתר. כל אחד יגיד לך על שלהם בדרך. אז אם יש לך מאות קישורים לדף הבית שלך עם בדיוק מילות מפתח של גוגל מזהה אותו. אז גוגל בעל ערך רב יותר על קישורי הדפים שלך זה יהיה טוב כי אתה variaras מעת לעת מילות מפתח אלה שאתה שואל אנשים. לדוגמה: להתחיל עם תמונות של חיות \", שבועיים לאחר שתשנה את הצילום שלך של בעלי חיים, אחרי הרבה זמן לשנות את זה לאחור כדי לראות את החיות בצילום ' ועקוב אחר כך. אז גוגל אינה מזהה בקלות כי אנחנו קישורים טבעיים, נותן יותר ערך לדף שלך ולהעלות מהר יותר בסיווג. נכתב על ידי Javier Buckenmeyer לקבלת מידע נוסף אודות שיווק באינטרנט, ראה לשם.

Tags:

Comments are closed.