הבלבול במסה השולט היום את אובדן השמן וכושר

האנשים הם שיותר מבולבלת. זה לא לגבי איך לשרוף שומן. מבולבלים לגבי הדרך הטובה ביותר עם גוף כל כך הרבה זמן. מבולבלים לגבי מה עובד, מה לא, ואת הסיבות מזה. ישנם אינספור אנשים משועבדים בחדרי כושר ואת כושר ברחבי הארץ עכשיו. עוד מידע על אינטל ניתן למצוא באינטרנט. תרגיל ללא מנוחה, כמעט כל היום, על ההליכון, מטפס, מכונת סגלגל, וכו ', כדי לשרוף קלוריות ושומן האלה.

בנוסף, הם מרימים משקולות מספר פעמים בשבוע במשך שעות כדי לפתח כמה כוח ושרירים. אפילו יכול גם להצטרף אירובי, ספינינג. סביר להניח, גם בוחנים באחת האסטרטגיות דיאטה החדש שמבטיח, שריפת שומן ו נס אובדן משקל. הם גם מבלים הרבה כסף לקנות חדש וטוב יותר גרנדיוזיות, תזונה תוספי מזון שיכול להיות כדור הקסם אשר יסייעו לך לאבד משקל. שוקלים גם את קנה המידה כמו השופט הראשי של התקדמותך שומן הפסד. אם הם יעלו קילו או שניים, עשוי לפעול בתלילות, לשנות לחלוטין את התזונה שלך או תוכנית אימונים! כמובן, ישנם אחרים יותר מאשר הם עושים וריאציות של אותו נושא.

אחרי הכל, זה הסוג של דברים רבים גורואים הפופולרי של תזונה ופעילות גופנית מומלצת בדרך כלל עבור שריפת שומן. אבל עם כל כך הרבה אסטרטגיות ותוכניות שהכריזו שונים כמו הפתרון הסופי, יש לנו נטייה להוציא אותנו נרגשים מאוד. וכשזה קורה, תאבד מה שבאמת חשוב לנו להשיג שריפת שומן, מצב בריאותי טוב ולא טוב לבריאות בעקרונות ¦ החיים שאנשים רבים לא יודע, כי רוב האנשים שכחה, כי רק מעטים המשמש להשגת בריאות, דרך טובה של החיים. הם אותם עקרונות שנהגתי להוריד יותר מ 19 ק ג של שומן הגוף לא רצויים, כדי לא להחזיר אותו, arevitalizar חיי! עם כל פעילות גופנית או תזונה בתוכנית כנראה הם יאבדו בתחילה קצת שומן, אך לעיתים קרובות התקדמות זו אינה ממשיכה או לא קורה מהר ככל מבוקשים כי הם משתמשים מנטליות זמניים. רק להיות המוקד לטווח הקצר, מטרה ספציפית. אז, בסופו של דבר הם מחליפים את זה למשהו אחר, והמעגל נמשך עד שהם שנצרכים על ידי מחזור זה של בלבול. אני חושב כי זה היא אחת הסיבות העיקריות, אולי מספר אחד, חוסר התקדמות שומן הפסד וכושר שעברו כמויות אדירות של אנשים תרגיל ו דיאט בעולם. הם קפיצה של דיאטה אופנה או אימון, אחר, באותו הזמן לאבד מה שחשוב, מה באמת עובד. ב כמה מילים, היא פעילות גופנית מדי, לא זה גרם עם עוצמת מספיק, הם מנסים לאחד היא המלצות תזונה קצת מציאותי. אם במקום זאת הם יתמקדו תוכנית לטווח ארוך, סגנון חדש של החיים, לא יצטרך תדאג להפסיד 5 קילו עבור veranoa, זה יגרום להם קל יותר לעשות את הדברים הנכונים רוב הזמן. אלה הדברים הנכונים כוללים: ההתנגדות להתאמן אינטנסיבי, קצר, מתקדמים, תזונה מלאה מזון עשירות, שתי הרבה מים ולקבל הרבה איכות שינה ומנוחה. תלמידי שיטת תנור בוער השמן מבין זה, הם נמצאים קוצרת את הפירות של בריאות טובה, מצבו הפיזי של החיים.

Tags:

Comments are closed.