האקונה בעלים מעדיפים ספרדית, תקיפה הדיסקו לוקח

היום בלימה התרחש עשה ללא הקודם, אזרח ספרדי בשם אלחנדרו מתיו Meroño, בראשות זה יאוש כדי לראות הכוח Judicial, לא עושה לך צדק שלו פשוט טוענים, אז זה אתה חוזר את הדיסקוטק, נכנסו עם בריונים 38 במועדון הדיסקו האקונה הנכס שלך. כשהמשטרה התערבה מיד נתפס על כמה מהם, תוקפנים, כי על פי דוחות העיתונות, כמה היתה היסטוריה, בזזו הדיסקו. הוא על פי אומר הספרדים, הקניה דיסקו אותם הבעלים הקודם, עם מסמכים נוטריוניים, חוזים לחוקית, אבל אלה בעלי העתיקה, היה חוזה עם מנהל של לאום אורוגוואי, מי הוא הופקעו של המקומי, הצוותים שלהם, וכדי nego את השליטה של המינהל, מכחיש כעת להעביר את החברה שלך Meroño מתיו מר. לא יכול להיות כי אוד לקנות חברה עם חוזים חתימות נוטריוני, חוקית, הבעלים הקודמים לפרוש, הם נותנים לך את המפתחות, כאשר אתה רוצה לקחת בעלות על העסק שלך, לנהל את זה, היא שאין עובד לשעבר של הבעלים הקודמים, אשר אינו מאפשר להזין. אורוגוואי זה לא הבעלים של שום דבר, לפי הספרדים, זה מעולם לא היה, הוא כיום הבעלים האמיתי, כי קוברה, שוכר, מנהל את התיבה של החברה של אדון אלחנדרו מתיו Meroño, על פי אותו להצהיר בטלוויזיה.

תביעות אורוגוואי קרלוס Lemes פריירה כדי נכון חייב להיות המנהל, יש הבעלות של החברה עד 2011, על פי שפורסם פרו הלכתיות com העיתונות הושק מיד למתוח ביקורת חריפה, ביצועים מלגלג על ידי הספרדים, אבל לא לוקח בחשבון כי על ידי הסבל שלהם, נישא על ידי ייאוש, לא כדי להשיג צדק, נאלץ לנסות להחזיר לעסק שלך , בכוח. אם לקנות אוד שחברה לא נדרש לקיים החוזה הקודם ניהול צוות, אוד יכול לבטל חוזה זה, הכניסו תשלום לאנשים את האמון שלהם. אורוגוואי אמר, שאין לו הזכות עד 2010 כדי להיות שם. הוא אומר כי הבעלים החדש, אתה פוטר לא יכול להפוך את הניהול של החברה שלך. לפי הבעלים החדש אורוגוואי, צריכה לקבל את זה מתכווץ עד שתפקע המסמך שחתמתי עליו עם הבעלים הקודמים. לעומת זאת, גבריאל חמו בהחלט מבין את הסיפור. ככל הנראה הספרדים כבר קורבן להונאה, זה הוביל למצב איזה מניות לקנות, אבל לא יש זכות לנהל את החברה. אולי אני קונה לא חוקי אז פעולות, בשל בורות וזה עכשיו נכה.

אנשים הם משוללי זכויות, תחת מבטו של צדק קשים, חרשים, עיוורים, טיפש, איטי כמו צב בפרו הוא לא המקרה יחידה ללוחמה בסמים. הרשות השופטת במהירות צריך לעשות צדק עם אנשים כמו Alejandroà מטאו Meroño, שעזב את המדינה ואת יין וינג פרו עם אשתו פרואני, לעבודה, לקבל מראש, הטעיה נוכלים זה. בעלים רבים של נדל ן באופן זהה עם בריונים נאלץ הזן את המאפיינים שלהם, לקבל בעטו וחבטו לדיירים מתעלל שחיים שנים בלי לשלם כלום, בעודו מחכה לסיים מבחנים של פינוי. אפילו לא מזמן אישה בת 40 היה כובש המקומי משמש בר, מכירת אלכוהול, בלי לשלם כלום, כי הם נמצאים בסכסוך עם הבעלים, היה מת בתוך אותו המקומית, על ידי רוצח שכיר, כי אני טבח, ע ולא רצו להשאיר טוב דרך המאפיין. אנשים אחרים בפרו היתלת על ידי חברות בנייה מדומה, שמוכרות המחלקות, אשר יש כבר ומכרה אותם שני אנשים נוספים, מעל. יש תפיסה רבים בארץ, הרבה ידוע כי עם לשון החוק, ניירות מזויפים להטעות כל רגע לפנסיונרים, למשפחות, ישנם אפילו במקרים של אנשים אשר נמכרו המאפיינים שלהם, אלא אם כן הם יודעים, עשיית שימוש sumplantaciones, falsificandose החתימות שלהם. כתבנו את עורך הדין בצד השני אומר מילה במילה: אני מעוניין במאיפה השגת את המידע הזה על המאמר, מי מייעץ לו לפרסם שקרים כאלה, להיזהר מאוד כי דברים אז יכול ליפול בעין תביעה על לשון הרע, יש לי מסמכים שמוכיחים את הפרסום כולו בבת שלך היא שקר המידע המתפרסם יצא ב כל פרו ערוצי הטלוויזיה, אחד לטובת אלה שאינם תחת פיקודו של המועדון, אחרים לטובת הספרדים. זה פורסם כאן הוא שיש כבר מקופח, רימה את הגירסה של הספרדים זה גינה, שולל. אם זה היה או לא, אם הוא כל כך או לא, זה מכפריות הכוח Judicial, עדיין לא קיימות משפט סופי במקרה זה, אבל אם כבר שם, נותן סיבה דרך סופית הממשל הנוכחי של הדיסקו ועורך הדין שלה, Defender, כי ארה ב זה לשלוח, בשביל לפרסם את זה. וזה של התחום הציבורי. לא הוא מצדיק האלימות, לא הוא כפיים כאן זה כדאי, הוא גורם הערה, עד לאן יכול לקבל את זה ייאוש של אדם, פרטי לכאורה של הזכויות, זה יראה נאלץ להשתמש במדיה כמעט פלילית לשחזר מה התשוקה שלך, מה אתה שייך. הספרדים טוען כי שלו ברשותו מסמכים שמוכיחים כי הבעלים, אבל שום דבר לא נראה כדי לסייע, כי על פי העיתונות, כבר בשנה שעברה כיכב עוד אירוע דומה. עורך הדין הוא המאיים על-ידי ארה ב אמר יש גם בכוחך, כל המסמכים המוכיחים כי הספרדים הוא שקרן. אנחנו מאמינים למי? לחייך, ולהיות מאושרים, זהיר מאוד בעת תשקיע בפרו, יש דברים מאוד ברור, לא יהיה לך בעיות. בטיחות פרטי המדריך, עם רישום במשרד הפנים של פרו, היא ביצועים של צעיר מאוד כמנהל בחברות של בטיחות, לייעץ, לנהל את האבטחה של אחרים. אסטרטגיית היה האמרגן של מכון הכשרה, המנהל האדמיניסטרטיבי של Programna שאינו נרשם ומנכ ל מרכז הייעוץ. המכללה של נכון או בוגרי אוניברסיטאות רבות בתחום החשבונאות וניהול אבטחה. דף האינטרנט:

Tags:

Comments are closed.