האם יש לך משמעת לעבוד בבית

עבודה בבית היא אטרקטיבית במיוחד ליזמים, אבל לא לכולם יש כישורים כדי להיות מסוגל לעשות בקלות. עבודה בין רעש הטלוויזיה, רעש המכוניות ברחוב אחר, טוב ככל האפשר ולפעמים הסחות דעת נעימה להפוך את העבודה בבית הופך להיות אתגר אמיתי עבור אנשים מסוימים. מצד שני תלוי במיומנויות הארגונית שלנו כדי לא להיכנע אובדן זמן, ולכן התוצאות של עבודתנו. בנוסף לכל אנחנו יודעים קצת ולראות אם אנחנו לא "posponedores" לב או מה הוא הדבר להפסיק לעשות דברים עכשיו לעשות מאוחר יותר. אם עד כה היה אדם שעבד במשרד, השינוי יכול להיות קצת דרסטי, שכן הם עשויים להיות רגילים היומיומית של המשרד, הרעש שלו ואינטראקציה עם עמיתים לעבודה. יש תפיסה מוטעית של "חופש" על העבודה בבית, אבל הרבה פעמים אנחנו חושבים כי זה החופש מצמידים מילה שלא כולם כמו שהוא "אחריות". דין וחשבון קשה יותר להגשים את "הצד שלנו" כאשר אנו נמצאים במשרד רשמי, כי לא הונח כמערכת des חלק בבית 100% תלוי בנו.

עבודה בבית אומר די בשינוי המנטליות, דרך ניהול, זמן עבודה, מטרות להשיג עצמית נקבע קודם לכן. אחד הדברים שכדאי לזכור וזה קשה עבור יזמים רבים (כולל אותי, כי עברתי את השלב הזה), מוקדש "העבודה" ו "עובדים קשה" אם אנו מנתחים דברים שאינם פעילויות יצרניות אשר מופנים להצמיח את העסק שלנו. למדנו מן "מטלות" שלנו, כי הם לא עובדים יצרניים. עכשיו העצה שלי למי שמעוניין או כבר עובדים בבית: 1 .- יצירת סדר יום עבודה מארגנת כל מה שאתם צריכים כדי לייצר אג'נדה בבירור לחשוף את כל העבודה שלך לעשות ולהתחייב למלא אחר. 2 .- מחלקים את העבודה לגושים הרבה יותר קל לפתח עבודה מייגע אם אנו מחלקים לגושים קטנים של עבודה. הטוב ביותר להשלים משימות הוא עושה את זה. 3 .- כתוב כתוב כל מה שאתה עושה וכל מה שאתה לפתח ואם אתה מבצע את רוב העבודה על המחשב, או ליצור עותקים "לשמור" את המידע מעת לעת, גם כאשר הדברים אינם כיום בשימוש זה יכול לעזור לך מאוחר יותר. 4 .- להזמין עבודה יעילות מגדילה הורה טוב לעבוד, כפי שהוא מוצג כי ההפרעה יוצרת מטרד בזמנים מורגש ערעור כונן שלנו ואת העבודה שלנו הוא פחות יעיל.

5 .- השתמש בלוח שנה אחת (אישי במשרד) להרכיב מומלץ מאוד לשלב את לוח השנה האישי והמשפחתי עם המשרד הביתי שלנו, כך שניתן לשלוט מצוין של כל מה צריך לעשות לא " מעלה "סוגיות. 6 .- השתמש דף תכנון שבועי (של סטיבן ר Covey, למשל). אם נשתמש דף תכנון שבועי יעזור לנו לחזות ולתכנן באופן מושלם את כל מה שאנחנו צריכים לעשות את שבוע. גיליון Covey SR הוא מצוין, כי היא כוללת כל דבר שאנו עושים מתוך התפקיד שלנו כהורים, בני זוג וכו '. גם האינטראקציה שלנו עם העבודה בעיות הקשורות. 7 .- האם מה שאתה עושה ולא מה שאתה אוהב. נקודה זו חשובה, כי אם ביקשו לעשות את מה שצריך לעשות, אנחנו נפגשים המטרות האמיתיות שלנו העבודה שלנו היא עבודה יצרנית. במקום זה מה שאנחנו "רוצים" לשדוד אותנו יקר העסק שלנו הביתה בזמן. 8 .- מענה מיילים רק 2 פעמים ביום לענות על מיילים רק פעמיים ביום (מקסימום). זה מיילים התשובה הופכת המחלה האמיתית, כי יש כל הזמן מי ממתין להם לענות כי, כצרכן של זמן יקר. אתה יכול לענות עליהן, למשל, בשעה 11:00, 16:00 ו – כך תוכלו לארגן טוב יותר. 9 .- השתמש במערכת autoresponder של מיילים כדי לדעת מה השעה נענות. חשוב להשתמש "רובוטים" אשר נותן לנו את הטכנולוגיה במקרה זה השימוש autoresponder שניתן להכניס מערכות דואר ביותר (Hotmail, Yahoo, וכו ') .. זה יכול להגיע מאוד חביב פעמים כאשר מיילים נענות כך שאנשים מודעים כשהם מחכים בתגובה ישירה שלהם ממך. לכן, כאשר מישהו שולח לך דוא"ל, תוך דקה לקבל את התגובה הזאת. 10 .- מצא סביבה הרחק מן הרעש והסחות דעת. השלום הוא דבר מאוד חשוב בעסק עובד בבית כאילו המוח שלנו יש לפזר ולא להתמקד כפי שהוא יכול. אנחנו חייבים למצוא את המקום יש לך את השקט הנפשי ללא טלוויזיה, רדיו, השכנים צורחים רעשים, נביחות כלבים, וכו '. בטיפים הבאים לעבוד בבית קרוב לוודאי לגמול לך עם עסק מצליח, אבל אל תשכח כי כרוך מחויבות ואחריות גדולה יותר לעצמך. נכתב על ידי: חואן קרלוס Fontecha /.

Tags:

Comments are closed.