האיים הליפאריים

האיים הליפאריים יוצרים ארכיפלג של איים געשיים, הממוקם צפונית מזרחית סיציליה, סמוך לחוף. שבעת האיים העיקריים הם Lipari, Vulcano, סאלינה, Stromboli, Filicudi, Alicudi, Panarea. ליפארי הוא בירת האיים הליפאריים וזה העיר הגדולה ביותר עם אותו שם. הם מחולקים בין האיים סביב 13,000 תושבים, כמות אשר מגדילה באופן משמעותי במהלך התייר. למעשה, תיירות היא הפעילות הכלכלית החשובה ביותר של הליפאריים. אפשרות טובה ליהנות האיים נפלאים האלה עשוי להיראות לאחד הבתים היקרים מושכרים ב- Salina. אמצעי התחבורה הטוב ביותר לנוע בתוך האיים הוא motorinoa. זה שהקטנת גודל של האיים האלה מאפשר לנו מטיילים להם בשלווה עם אלה אופנוע קטן, אינה ממליצה על השימוש של המכונית, estorbo פארק, בין הרחובות הצרים של אותם עמים.

מספר מרכזי צלילה מאפשרים לנו לחקור את קרקעית הים מלא חיים. הצלילות מתבצעות בחלקים שונים של האיים. של אי ל שוב יש כמה אפשרויות. אם מזג האוויר טוב, הים הוא רגוע, תוכלו לשכור סירות קטנות זה לחצות את כל האיים בכוחות עצמך. וכך תוכלו לבקר באיים שאתה רוצה מעגן את הספינה אל הנמל, או לעצור, לשחות בחופים יותר נגיש. ישנם גם טיולים מאורגנים הסירה גדולים ביותר אם נעז לא עם הסירה שלנו, או אם הים הוא משהו זז. נוכל סוף סוף לקחת המעבורות החוצות את האיים באופן קבוע.

אוכל טוב זה עוד מאלה אטרקטיבי של המקום: דגים, פיצות, המומחיות של האזור: cunzatoa חלונית איל. הדבר הטוב ביותר הוא לנסות את זה בבית Alfredoa דה האגדי ב לינגואה (Salina). הרפש טבעי אופייניים גם האזור. אפשר למצוא אותם של שפע של טעמים (פירות יער, אננס, קיווי, קפה, sprockets, וכו '..).

Tags:

Comments are closed.