דרך מהירה כדי למקם את עצמך בגוגל

במהירות כדי למקם את עצמך בגוגל מאת: דיאנה Fontanez סקירה: אתה רוצה שתעשה את המבחן הבא ותראה כי מה שאתה משתף במאמר קצר זה יעזור לך מאוד בעמדה שלך ב- Google לחפש כדי למקם את עצמך טוב יותר ב- Google כדי לקבל יותר תנועה חופשית? לאחר מכן בצע את השלבים הבאים. אבל המבחן הראשון. אתה יודע חברת Adobe? . יש להם תוכנית אשר ממירה כל מסמך .pdf, אשר גם מאפשר לך לקרוא מסמכים. pdf. . עכשיו: מומחי SEO (קידום אתרים במנועי חיפוש) רבים ממליצים כי קישורים מאתרים אחרים באמצעות מילות מפתח. עיין בדוגמה: דיאנה Fontanez אסטרטגיות פרסום ומכירות אסטרטגיות פרסום ומכירות word היה חייב לעשות גוגל למקם אותו.

לא רע, ומה לעשות בעת הפיכת קישורים באתרים אחרים. השאלה היא האם זה באמת כל כך חשוב להשתמש במילות מפתח בקישורים שלך כדי למקם את עצמך תחת המילים האלה ב- Google? . כן ולא כן בגלל גוגל יודע מהו פורטל שלך ואת מיקמת לפי מילת מפתח זו וגם לא בגלל Adobe ממוקם בצורה אגרסיבית תחת מילה שאין. לה שום קשר השירותים או המוצרים המוצעים. הביקור המבחן הבא ולא לכתוב את המילה לחץ כאן.

כמה תוצאות במילה הזאת? ראה 1 טריליון של תוצאות! אילו החברה יוצא מלכתחילה? Adobe, כמובן! מה זה? כי יש אנשים רבים זה קישור לתוכנית Adobe reader .pdf ולהשתמש את Word לחץ כאן. לכן, גוגל רואה את המילה הזאת כל כך הרבה מקומות, עמדות כדי Adobe בין התוצאות הראשונות תחת המילה הזו. בקיצור אם אני ממליץ לך הקישורים לאתר שלך עם מילות המפתח אשר ברצונך למקם את עצמך. אתה לא הורג עושה את זה. השוק, בעת קישור, מעמידה את מה שהוא רוצה. 🙂 באהבה, דיאנה Fontanez אודות המחבר:

Tags:

Comments are closed.