בעיות מסוימות של ביטוח רפואי אצל ילדים אמריקאי

מיליוני ילדים חייב לחזור לבית הספר בסתיו הזה מבלי שאחד הדברים החשובים ביותר כי בית הספר צריך לספק להם ביטוח בריאות. אין ברשותך יותר מ- 8 מיליון ילדים בארצות הברית, אשר היא לומר כי אחד כל 10 ילדים אינם מקבלים טיפול רפואי שהם צריכים כי להם לא להיות מבוטח. למעשה, יש ילדים בלי ביטוח הסיכויים 10 פעמים יותר הזקוקים לטיפול רפואי מאשר אלה שיש להם ביטוח. אפילו כאשר מבוטחים ילדים לקבל טיפול רפואי כלשהו, לעיתים קרובות אין אפשרות לגשת לטיפול מניעתי או בביקורתיות, או לא ניתן לראות רופא כאשר הם מקבלים חולים. כדי לסייע לילדים אלה יכול להתחיל את שנת הלימודים שלהם הדרך המתאימה, הקמפיין "המכסה את הילדים ובני משפחותיהם חזרתו אל המכללה", בחסות רוברט ווד ג'ונסון קרן, הוא להבטיח כי ההורים, הסבים והסבתות ומורים של ילדים ללא ביטוח יודע כי יש טיפול רפואי זמין במחיר נמוך או בחינם. ילדים רבים ללא ביטוח זכאים דרך בחינה או את התוכנית למצב של ביטוח בריאות עבור ילדים (SCHIP). תוכניות אלה לכסות הביקורים של הרופאים, מרשמים, אישפוזים ועוד.

פירוש הדבר הוא ההורים עלול לשים את הילדים שלהם יש כיסוי רפואי ברשימות שלהם בבית הספר. "דוקטור, אמא, ראיתי לעצמי כי ילדים עם ביטוח בריאות יותר מוכנה ללמוד בבית הספר, מצוידים טוב יותר כדי להצליח בחיים," אמר Risa Lavizzo-Mourey, רופא ומנהל חברות, נשיא ומנכ של רוברט ווד ג'ונסון קרן. "ילדים הם פחות סביר לקבל את הטיפול הרפואי הדרוש עבור מחלות ילדות כמו כאב גרון, כאבי אסטמה ואוזן, כל המחלות שעלולים להיות רציני אם הם אינם מטופלים כראוי". הילדים האלה הם העתיד של המדינה שלנו, אנו זקוקים לוודא שהם מקבלים את הטיפול הדרוש." למרות תוכניות אלה קיימות כל המדינות וכן מחוז קולומביה, הורים רבים אינם מאמינים כי הילדים שלהם הם זכאים. כמו ההורים שלהם עובדים, הם מאמינים כי הם מרוויחים גם כל כך הילדים יכולים לסייג. אלה ילדים שבמשפחתם להרוויח עד 40,000 $ בשנה זכאים לאומי ו- SCHIP. הזכאות תלויה את רמת ההכנסה ואת גודל המשפחה.

"לאומי לבין המדינה בתוכנית כדי להבטיח ילדים יש להם מיליוני בחורים טיפול חינם או בעלות נמוכה, אך הם מיליונים נוספים אשר הם זכאים לא מכיר אותו", אמר Shuptrine שרה, מנהלת הלאומי תוכנית הילדים כיסוי & משפחות (מתן כיסוי ילדים ומשפחות). "אנשים רבים עדיין יודע דבר על תכניות אלה, ומשפחות רבות עבודה ההורים להניח הילדים שלהם לא יזכו. כל אחד יכול לעזור לילדים שלהם להיות מכוסה. סבא וסבתא יכולים לשחק תפקיד חשוב ועודד הם הם לברר על תוכניות אלה של הסיקור בריאות."

Tags:

Comments are closed.