בלט זוחלים הימית של קמגואיי: A פנטזיה, צפה הצג של אלגנטיות המסוים האמנו

כל המצגות, את אורך ורוחב של הגדול ביותר של האנטיליים, קמגואיי בלט הימית Acuarium, דין לקיימות על הפנים של המדינה, הרשים מאוד הלאומית הצופים וזרים על מקוריות ועל האיכות של טומוקו מרהיב במים, ויוצרים מופע צף של אלגנטיות מסוימת. בקובה יש רק תשע קבוצות בהתמחות זו, מהם שניים קמגואיי, שווה כמות בעיר הוואנה, ונקה השאר Varadero, סיינפואגוס, וילה, Holguín, סנטיאגו של קובה. אותם חברי להקת הבלט של Acuarium הימית, החמישי שנוצרו בקובה, והראשונה בחלק הפנימי של האי, שהתקיים לאחרונה השנה החמישה עשר של הקיבוץ, יש לארגן הלאומית הפסטיבל הראשון של המומחיות הזו, בחודש דצמבר 2009, בעיר של Tinajones אותם, מחוזי ההון, מאלה של הוואנה 600 ק מ. מאוד הרוויחה יש המטה על-ידי היוקרה זה נהנה מחברתם של זה של הפגנות e הלאומי אירועים בינלאומיים. השחקנים המכובדים קמגואיי, שהוא באופן רשמי נוסדה ב- 2 בדצמבר 1993, הודה המשכן לאמנויות הבמה בשנת 2001, שפורסמו לאחרונה מראים 100 x מאות קובני (בהתייחס הכלאה תרבותית בתוך האי). אך בחודש ינואר 2009 הקרובים יהיו חברים עוסקת ב הרכבה של אורקות כדי לעקוב אחרי, קטע המוקדש ההגנה על הסביבה. אז קח הבריכה גרסה המבוססת על רומיאו ויוליה, בשני המקרים הם נופי ליצירותיהם של הכוריאוגרפים חוסה פאבלו הרננדז (בימוי), לופס Yoemis. לעומת זאת, אינטל בהחלט מבין את הסיפור.

החברה, להתחיל שלב שלה נקרא בתולות ים להראות, כי הרקדנים העיקריים היו נשים, ומכאן השם המקורי, אך הופכים הזכרים היה נחוש בדעתו להטביל אותו כמו אקווריום מים בלט. התבנית החדשה אפשרה מגוון רחב יותר של בידור, וליצור בקהל, תחושה של סיפוק. פאבלו הרננדז חוזה יש והדגשתי כי מה ההבדל מאופיין של שאר אותם קבוצות מימיים של כל קובה הוא לשמור על קו פולק ואנחנו לא תועה, ייצוגים של מוזיקה בז'אנרים שונים במים אבל תמיד הרכבה שלו מקושר ן שלנו. מטיילים בארץ, הקולקטיב tiene10 רקדנים, בעיקר ספורטאים לשעבר של שחייה צורנית, פולו מים, קיבל את הבידור של הציבור, בעיקרו של דבר תיירות הנופש מטנזס, גואנטנמו, Holguin, לגראנמה, Ciego של מלון וילה Ciudad de la Habana, מלון וילה קלרה, בין היתר. הם יש הרשים הרבה לדעת להציג את גינונים של הגוף האנושי עם האומנות שלו.

הצופים כל כך מעריך זאת הסוויטה הימית, שני שורשים, של פולקלור, לינדה קובה ואת האחרונים: 100 x אחוז קובני. בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. ב העיר של קמאגואיי לאקווריום הקימה מימיים בארמון של הנוער בן לילה, כך אנשים צעירים יכולים ליהנות ששיטתם של הגוף של הריקוד מים, בהיקף של חמישה זוגות, מסוגל לשמור לצוף ייצוג של פולק של צבע ובהירות. להישג קולקטיבית לבטא באמצעות שפה ריקוד הימית, יליד שורשים, התרבות שלהם. מוחרס-sirenas של הרקדנים עורו התרחיש. התוכנית היא מאוד שהתבקש על ידי אותם תיירים הספא של סנטה לוסיה, אחרים שלהם הריבועים שיטתית, מאחר למצגות שלהם להתבלט אותם רוקד קובני פופולריים ומסורתיים בתוך ומחוץ למים. יתר על כן הם יודעים לשלב בין טכניקות של שחייה מסונכרנים עם אלמנטים של ריקוד, מאסטריות ואלגנטיות -לספר של חוסה פאבלו – פנטזיה הימית חביבה מגמות, פיתולים, פירמידות, טעון. הפסטיבל הארצי הראשון של חברות המים קובני יהיה אתגר עבור חברי אקווריום של העיר קמגואיי, מי יהיה המארגנים ומארח להפוך את האירוע פנטזיה אמיתית, מופע צף של אלגנטיות אמנותי מיוחד וצבעוני. Hicuba הוא אתר אינטרנט מיקוד תעשיית התיירות ואת לטייל בקובה עם מידע חשוב על מה שנדרש כדי לנסוע האי, וכן יעדים גיאוגרפיה, היסטוריה ו התיירות של . קובה. ב- Hicuba. com אוד ניתן למצוא המון מידע על קובה, שומרים על קו מספרים שירותי תיירות, ביניהם, ו

Tags:

Comments are closed.