ביטויים חברתיים

מותגים, ביטויים חברתיים עד הסוף ואחרי, שאנחנו בתחומים של שיווק ותקשורת ניהול מותגים. אנו עובדים עם אותם, מחפש הצורה היעילה ביותר של הקשר עם הצרכן. אבל כאן היא בדיוק איפה שאני רוצה להתעכב רגע. ההרגשה שלי יש לנו את תודעת המוות. זה מה שאת אומרת ללקוחות, כאשר רק נראית למספרים של זיהוי המותג וידע. מה בדיוק זה עושה מותג בלתי נשכח? . מאומץ, יקירה, אהבתי, הגנו על ידי צרכנים ההכללה שלו כביטוי תרבותית. זה התפתח רק רכישה מסחרית.

ליניארית. בסיסי. צפוי. המותג צריך להשאיר חותם כביטוי חברתית. מותג הוא אשר שמע להגיב על יום הולדת לחברים. מארק זה בגיוס, המזהה.

זה נוצר כאשר המותג יש נקודת השקפה על משהו זה האנרכיסט הוביל את העולם מעבר מעמדה בקטגוריה. . הנה איפה החלק הזה של העבודה של המתכנן. לצפות, לנתח ולנסות להפוך את המידע ואת ההתפתחויות חומר גלם מותגים. אתה צריך לייצר הזדהות. כל התקשורת חייב להיות מזהה ברור עם העולם של הצרכן. הנה דוגמה של איך כמה מותגים עבור המוצרים והשירותים שלהם הם צורות חדשות של איש הקשר. Tryvertising מאפשר לצרכנים לנסות מוצרים בסביבה מסוימת, כך הם יכולים להעריך את האיכויות שלהם בצורה שונה, דהיינו, כדי ליצור חוויה זהה בין האדם. חידוש הם אמצעי שונים בשימוש, מוקדש באופן בלעדי Tryvertising. דוגמאות המקומי: Lcafe ביפן, הוא בית קפה שהוכנו במיוחד כך שהנשים הן בין 20 ל 30 שנה לבחון מוצרים, מזון ומשקאות, מוצרי טיפוח העור. דגימת מעבדה, טוקיו הוא מקום באופן בלעדי עבור Tryvertising. הוא מציע את האפשרות לנסות הצרכנים, לקחת דגימה של כל מוצר (מתוך לאיפור רוטב ברביקיו). דוגמאות של אתרי אינטרנט: Startsampling הוא אתר אינטרנט, בו ניתן לבחור מוצרים לנסות, הם נשלחים לבית שלך ולאחר מכן, במשחק הזה באותו אתר, אחד יכול לתת את הדעה שלך על המוצר. הערוץ בחינם הוא אתר אינטרנט אחר שהציע דוגמאות של סוגים שונים של מוצרים ושירותים, התנאי שלפיו דגימות אלה מופצים למשתמשים לענות על סקר אודות זהה. פעילות ידוע לפני כמה זמן, אך פעולות המקורי ניהול למשתמשים Captivate ולערב אותם. חוץ מזה יכול להיות פעילות יקר, מאפשר להשיג תוצאות אמיתי ומוחשי על מה הרגשות של צרכנים כלפי מוצר או שירות. יש באותו זמן, כי זה יוצר מערכת יחסים בין המוצר או השירות לבין הצרכנים, אשר מביא אותם, גורם נאמן, יצירת אמון, לטווח ארוך. . בוא נלך 4 נקודות חשובות חייבת לעמוד המותג, המוצר או השירותים. מותג צריך להיות מטרה המאמינה המותג? מהו תפקידך. בחייו של קהל היעד שלך? מהי נקודת המבט שלך? מהי דעתך? יש לך סיבה לנקות ומנהלת דיפרנציאלית ua קבלה מהיר על ידי הצרכנים. מה שהופך ההבדל הוא אחד רעיון גדול המבוסס על ה-DNA של המותג שנוסח דרך מדיה שונים הוא חווה חוויה יצירתית, ההשפעה ויוצר בידול. אנחנו חושבים engrande, יותר הביצוע של הרעיון. הצרכנים רוצים להשתתף: נשתף אותם היום, הצרכן הוא הבמאי של הסרט, כבר עזב את התפקיד של הצופה יחיד. ישנם עקרונות אין… אתגר הכנסים, מאתגר הוקמה, יצירת חדש החושים. . הפתעה, זה המילה המתארת בצורה הטובה ביותר בנקודה זו. עלינו להפתיע, תן לנו להפתיע. בדרך של סגירת: מותגים לפני כמה שנים הם מעבר נתיבים שבו הכל יכול להיות אפשרי. לדוגמה, ספורט מותג ולספות עם האמנות. זה בטח יורשו לפעול גבולות, הולך יותר מעבר. למצוא תרחישים חדשים, להפגנות למען את ההודעה המותג שלנו. אנו חיים בזמן של יצירת פרדיגמות חדשות. שם כללי שיכתב לצמיתות, מה צריך להיות איפה עובר מוטציה בכל יום. לנו לחשוב מחדש על מעשינו ועל דרכנו ליצור קשר עם הצרכנים. . אנחנו בטח כדי עולים לרגל המאורע. אנחנו מדברים על אנו מתקשרים, תביא אותנו קרוב יותר, השאירו הודעה וזה מרגש כמו במאה הזו כלים מאפשרים לנו לחקור. אנחנו לא לאבד את ההזדמנות.

Tags:

Comments are closed.