באפשרותך לקבוע את הסיכון כי חולה הוא לעבור ניתוח מעקף קיבה

שיטת הניקוד החדשה לניבוי, במדויק, לחולה הזה יש יותר הסיכון למות שיתקיים כמו ניתוח בריאטרי מעקף קיבה. מערכת זו מבוססת על חמישה גורמים רפואיים, הוצע בשנה שעברה על ידי מנתחים-המרכז הרפואי של אוניברסיטת דיוק. כדי לעשות זאת, זה לוקח בחשבון את המשקל של החולה, מין, גיל, לחץ דם, את הסיכון להתפתחות קריש דם בריאות. רופאים המשתמשים במערכת זו ניתן בקלות לקבוע אם הסיכון המציג שלו לחולה למות הוא נמוך, בינוני או גבוה. מצא המטופלים בקבוצה בסיכון גבוה פי שישה יותר נוטים למות כי הקבוצה סיכון נמוך, ועם קבוצת בחולים בסיכון בינוני היו שלוש פעמים יותר סיכוי למות. המנתח Eric DeMaria, החולים הדוכס, אמר כי מערכת זו היא הראשונה כדי להעריך את הסיכון של חולים אשר שוקלים כמו האפשרות.

מערכת זו, הוא אמר, מאפשר מנתחים יש נתונים ספציפיים שבעזרתם הם יכולים לקחת את ההחלטה להפוך או לא ניתוח ובמהלך הדיון עם מטופלים. כמו כן, המערכת מספקת של סטנדרטיזציה של ניתוח תוצאות, ביצוע השוואות בין הממוצעים גדול. במחקר חדש, בדקו נתונים של חולים 4,433 מי שהיה של אוניברסיטת דרום פלורידה, הדרומי לרפואה אוניברסיטת קרוליינה ו ח ב סקוטסדייל, אריזונה. במערכת הניקוד הזה, חולים עם אף אחד או אחד הגורמים הרפואיים חמש נחשבים סיכון נמוך, אלה עם שניים או שלושה גורמי סיכון בינוני, ואלה יש ארבעה או חמישה מהם, נחשבים הסיכון הגבוהה ביותר. החולים 2,166 חסוי במערכת הניקוד כקבוצת סיכון נמוך, שמונה מת. עשרים ושש של 2,142 ממוצע סיכון קבוצת חולים מתו, ושלושה של חולים 125 קבוצה בסיכון גבוה.

למרות המטופלים בקבוצה בסיכון גבוה מייצגים פחות מ 3% מכלל, הם מייצגים 8% של מקרי מוות. הגורמים שיש לקחת בחשבון הם:? A יותר מאשר מדד מסת הגוף 50. מידה זו, המדד של שומן הגוף מבוסס על משקל וגובה מעל 30 נחשב כבר כמו השמנת יתר. ? . זכר. גברים נוטים יותר מאשר נשים סובלים יתר לחץ דם, סוכרת, הפרעות מטבוליות, אשר מוסיפים הסיכון של הניתוח אותו. ? גיל מתקדם. חולים מעל 45 יש סיכון גבוה של מוות לאחר ניתוח בריאטרי. ? יתר לחץ דם. בחולים עם יתר לחץ דם או לחץ דם גבוה, יש באופן קבוע בבעיות הלב, או דלקת כרונית של כלי הדם, מעלה את הסיכון של הניתוח. ? סיכון של תסחיף ריאתי. חולים שיש להם, תסחיף ריאתי, קריש דם בריאות, או נמצאים בסיכון לפתח שבץ נמצאים בסיכון מוגבר של מוות, עם הניתוח. "נדבר לחולים על ניתוח בריאטרי, ניתן לציין ממוצעים לאומי מבחינת סיכונים, אבל זה לא מאוד שימושי כאשר מטופל ספציפי יושבת מאחורי ", אומר DeMaria. ' רופאים רבים, המטופל רואה את ניתוח בריאטרי כאפשרות רק כאשר אמצעים אחרים כדי לרזות נכשלו. עם זאת, המערכת שלנו מראה כי אסטרטגיה זו אולי צריך לשקול מחדש '. עבור חולים עם סיכון גבוה, DeMaria, אומר כי השיטה הטובה ביותר היא לרדת במשקל לפני הניתוח. כחלופה, מנתחים יכולים לעשות סדרה של קטנים יותר, ולכן פחות מסוכן, במהלך הליכי הזמן הזה. להתראות השמנת יתר יש כלי ייעוץ אלקטרונית נחשבים ההנחיות, יכול לעזור לך להחליט אילו הניתוחים כדי לרדת במשקל היא האפשרות הטובה ביותר. E-ייעוץ עסקי הוא חינם ואנונימי. . ברכות, ד ר הקטור Sobre ברנל מחבר: ברנל Héctor הוא מנתח מומחה מחזיק ניתוח ו- obesidadProfesor מטבולית בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת האוטונומי של צ'יוואווה במקסיקו צ'יוואווה

Tags:

Comments are closed.